Intamplari ciudate

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Cs3Comunnity
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 31
Joined: 24 Jan 2009, 10:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc CS!
Detinator server CS: Dahits.Idle.Ro
Location: SfantuGheorghe

24 Jan 2009, 17:25

rafaelo wrote:Deci prima data,cineva a iesit din bloc..si distanta pana la intersectie este de vreo 200 de metri,iar pana acolo este drept!Cum mergea cineva 200 de metri in mai putin de 5 secunde?
Am interfon si cand iesi din bloc apesi pe un buton negru,care face zgomot!Nu-l pot confunda!
In timp ce eram eu afara din bloc,fix in fata usii din fata,am vazut pe cineva care venise dinspre parcare si urca la etajul 1.Cand urci scarile,la ultima treapta,automat se deschide lumina!
Nu vreau sa va speri,vreau sa gasesc doar o explicatie logica!
A folosit SpeedHack :)) =)) Si sa enervat, si a mers la tine sa dai Unban :)) =)) :-j
~~My New ATV Video~~
RoyalServer
ARIX
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 97
Joined: 24 Jan 2008, 20:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc ziarul .
Reputatie: [Mihay ;x] Cont restrictionat

25 Jan 2009, 13:33

Este imaginatia ... Si eu am patit asa . Deja de la prea mult cs , stiu pasi . Ma duc in camera ma pun in pat , aud niste sunete ma ridic rapid , iau harbaleta o incarc . Ma duc incet ... Nu e nimeni doar vantu . Ma duc inapoi spre pat . iarasi aud . Ma ridic dinou . Deci nu era nimeni , daca era cineva il vedeam 100% , nu avea unde sa se ascunda !
Deci uneori si imaginatia iti joaca feste ;) !

@Recomand celor care le fuge imaginatia sa mearga la un Psiholog .
User avatar
snooze
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 30
Joined: 23 Dec 2008, 11:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Dreamin' ...
Detinator server CS: No..

25 Jan 2009, 14:29

BoggY wrote:pentru rafaelo : ai spus ca ai auzit usa de la scara blocului trantinduse , in urmatoarele 5 secunde ai coborat sa vezi cine era , te-ai uitat imprejur , nu ai vazut pe nimeni. Te-ai intrebat ca poate era de la curent sau din cauza vantului ?
Si la mine lafel . Eu stau la vila cu 2 etaje si stau la al2-lea iar cand e vreo furtuna se aude un vuvuit straniu si puternic si un scaun scartaind (atunci cand il taresti pe podea/ciment/gresie) ..
Image

Image
Image
Image
Image

ZM.eXtreamCS.com
CS.eXtreamCS.com
CS3.eXtreamCS.com
CS2.eXtreamCS.com
BoggY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2309
Joined: 06 May 2007, 03:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Been thanked: 58 times

26 Jan 2009, 07:10

rafaelo ai sa iti spun , gata , nu mai plange ! Eu eram acel cineva de care ne povestesti :-"
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information