cine detine domeniu

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
membru V.I.P
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 20 Jun 2017, 22:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

25 Jun 2017, 01:55

Cine detine TEAPA ? Ca incerc sa dau de cel de la truehost care-l avea da vad ca nu mai are telefon :kappa: si nu cred ca il detine toxic host
RoyalServer
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

25 Jun 2017, 02:04

Nu este deținut de toxic host, este toxic host si știe toată lumea de ceva timp. Sunt mai multe site-uri ce aparțin aceluiași țepar ce deținea si toxic host.
security-zone/SITE TEAPA-sub-alt-nume-clib-aten-t341153.html
Probabil mai sunt si alte topucuri referitoare la site-uri de ale lui, dar mi-e prea somn sa caut acum :D
membru V.I.P
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 20 Jun 2017, 22:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

25 Jun 2017, 02:10

zark wrote:Nu este deținut de toxic host, este toxic host si știe toată lumea de ceva timp. Sunt mai multe site-uri ce aparțin aceluiași țepar ce deținea si toxic host.
security-zone/SITE TEAPA-sub-alt-nume-clib-aten-t341153.html
Probabil mai sunt si alte topucuri referitoare la site-uri de ale lui, dar mi-e prea somn sa caut acum :D
Pai pe site-ul TEAPA este deschisa si figureaza ca firma de asta zic cui apartine .
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

25 Jun 2017, 11:07

membru V.I.P wrote:
zark wrote:Nu este deținut de toxic host, este toxic host si știe toată lumea de ceva timp. Sunt mai multe site-uri ce aparțin aceluiași țepar ce deținea si toxic host.
security-zone/SITE TEAPA-sub-alt-nume-clib-aten-t341153.html
Probabil mai sunt si alte topucuri referitoare la site-uri de ale lui, dar mi-e prea somn sa caut acum :D
Pai pe site-ul TEAPA este deschisa si figureaza ca firma de asta zic cui apartine .
Poti crede ce dorești, eu am spus ce spun si alții. Toxic Host este cunoscut prin faptul ca își însușea CUI de la firme de colectare deșeuri si alte minunății ce nu au treaba cu ei sau cu Hosting-ul. In plus, sunt minori din câte știu si nu au dreptul legal de a-si înființa o firma.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information