Parere telefon Huawei P9 Lite

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
mariuss615
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1399
Joined: 16 Mar 2010, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Mahăr
Reputatie: Organizator Cupe eXtreamCS
Location: București
Has thanked: 28 times
Been thanked: 91 times
Contact:

04 Aug 2017, 12:29

IsTI37 wrote:
Momentan am abonament la Telekom si cand se termina vreau sa ma mut la Digi Mobile pentru ca lucrez la RDS.
Lucrezi la digi și vrei să te muți la ei ? Eu am digi de 8 ani, niciodată n-a mers așa de prost internetul și rețeau lor mobilă de când există. Nu mai au bani de investiții și antene, nu ai semnal în magazine, nu ai semnal la parter, nu ai semnal pe drumuri, nu ai semnal pe tren, pe lângă orașe. Se mândresc cu VoLTE pe toate telefoanele dar va fi un mare fail la cât de bun e semnalul peste tot. Nu ai nici internet/minute în SEE.

E ieftin 5 euro dar nu e bun de nimic, anul acesta am vrut să folosesc telefonul de 5 ori să mă uit la ceva foarte important, nici măcar o dată nu mi s-a încărcat youtube, practic n-au semnal. A trebuit să cer telefonul unui prieten cu orange ca să mă pot uita la ceva.

Dacă iei telefonul de Orange practic ieși cu 9 euro, ai un abonament care merge peste tot, nu doar când are el chef.
Si Orange-ul are probleme, am zone in Bucuresti in care am conexiune la internet edge. Nu mai zic ca am avut surpriza sa am semnal pe digi si pe orange nema. Am peste 5 reclamatii facute si nimic, raspunsul clasic nu avem antena in zona sau este prea departe de dvs. imi este servit mereu. In schimb au fost in stare sa ma sune pentru o restanta de 51 de bani.
Cat despre telefon, foarte bun. Raportul calitate-pret foarte bun. Sunt la al doilea Huawei si momentan il consider best buy.
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information