KYO [youtuber-ul]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
NNX OWNAGE
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 758
Joined: 13 Mar 2016, 18:53
Detinator Steam: Da
SteamID: fuckth3valv3t3am
Reputatie: Fost super moderator
Fond eXtream: 0
Location: PIER 69 MOBS

09 Sep 2017, 01:10

........
RoyalServer 2
User avatar
FREAK
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1844
Joined: 13 Aug 2016, 20:46
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma joc CS:GO
Detinator server CS: ARENA.1TAP.RO
SteamID: freakav
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: FREAK OFFICIAL TV
Fond eXtream: 0
Location: England
Contact:

09 Sep 2017, 01:18

Eu mereu il ajut cu ce pot , are tot respectul meu
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13712
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

09 Sep 2017, 09:54

xdrei; - daca nu isi mai faceau nici unul treaba sigur muream pe capete(sute, mii sau milioane), deobicei mor doi trei din cauza neglijentei lor si ca pun diagnostice gresite.
kyo; - vad ca il aproba, good job freak of nature.
Image

dizabilitati*
Image
Image
User avatar
Te-am_prins
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1227
Joined: 25 Jan 2014, 16:32
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 89.40.233.130
SteamID: Fix pe asta il stiu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (7 luni)
1 avertisment scos (-2 luni club)
-1 warn (anti-tepari shop)
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 90 times
Contact:

09 Sep 2017, 10:31

N-am nimic cu el.E decizia lui ce se joaca si cum o face cu problemele pe care le are dar mi se pare un teatru ieftin sau poate "teatru" e prea mult spus.Pur si simplu mi se pare o tampenie sa faci atata tam tam ca sa atragi mila oamenilor.Spui tu ca nu vrei sa faci asta dar automat la lume i se face mila de tine si el stie asta.
Cu bunatatea oamenilor si cu mila in spate faci multe.Hai sa fim seriosi,daca nu avea problemele pe care le are nu era unde era.Cat si micul gigant ala,daca nu avea problemele alea acum cine stia de el ? Era un jucator normal care facea live.Dupa cum ati vazut si la colo.Colo i-o donat din mila si asa s-a ridicat.
Statica ala daca nu avea bani era 0 in momentul de fata.Si el s-a ridicat de pe spatele altora respectiv i-a donat lui Colo si abonatii lui Colo s-au dus si la el.
Tot respectul meu pentru abonatii care erau de dinainte de treburile astea.Oare cand o sa vad si eu unu cu dezabilitati care sa se ridice pe "proprile picioare" ?
N-am nimic cu ce face omul.Dar pe de o parte o avut noroc si pe de alta parte nu.A avut ghinion ca s-a nascut asa si ii este mai greu sa se integreze in societate in zilele noastre dar si faptul ca imi dau seama ca ii este greu.Dar pe de alta parte o avut noroc cu problemele lui ca a putut sa se ridice asa.
Si micul gigant la fel.
N-am vreo problema cu ei,nici macar nu-i urmaresc dar m-am uitat la cateva video-uri si mi s-a facut mila automat.
Dar sa fim seriosi daca "doctorii" nu isi faceau treaba cum spui tu acum murea lumea pe capete.A avut el ghinion.Asta nu inseamna ca trebuie sa-i bage pe toti in aceeasi oala.
User avatar
> SKanDaL <
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 308
Joined: 20 Dec 2015, 18:11
Detinator Steam: Da
SteamID: Privat
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

09 Sep 2017, 17:32

Te-am_prins wrote:N-am nimic cu el.E decizia lui ce se joaca si cum o face cu problemele pe care le are dar mi se pare un teatru ieftin sau poate "teatru" e prea mult spus.Pur si simplu mi se pare o tampenie sa faci atata tam tam ca sa atragi mila oamenilor.Spui tu ca nu vrei sa faci asta dar automat la lume i se face mila de tine si el stie asta.
Cu bunatatea oamenilor si cu mila in spate faci multe.Hai sa fim seriosi,daca nu avea problemele pe care le are nu era unde era.Cat si micul gigant ala,daca nu avea problemele alea acum cine stia de el ? Era un jucator normal care facea live.Dupa cum ati vazut si la colo.Colo i-o donat din mila si asa s-a ridicat.
Statica ala daca nu avea bani era 0 in momentul de fata.Si el s-a ridicat de pe spatele altora respectiv i-a donat lui Colo si abonatii lui Colo s-au dus si la el.
Tot respectul meu pentru abonatii care erau de dinainte de treburile astea.Oare cand o sa vad si eu unu cu dezabilitati care sa se ridice pe "proprile picioare" ?
N-am nimic cu ce face omul.Dar pe de o parte o avut noroc si pe de alta parte nu.A avut ghinion ca s-a nascut asa si ii este mai greu sa se integreze in societate in zilele noastre dar si faptul ca imi dau seama ca ii este greu.Dar pe de alta parte o avut noroc cu problemele lui ca a putut sa se ridice asa.
Si micul gigant la fel.
N-am vreo problema cu ei,nici macar nu-i urmaresc dar m-am uitat la cateva video-uri si mi s-a facut mila automat.
Dar sa fim seriosi daca "doctorii" nu isi faceau treaba cum spui tu acum murea lumea pe capete.A avut el ghinion.Asta nu inseamna ca trebuie sa-i bage pe toti in aceeasi oala.
Eu n-am auzit de el pana acum ! :ochiul:
Nu prea ma uit la toate tampeniile de pe youtube , insa baiatu asta nu prea face clickbait , din cate videouri am vazut ... (4/5)
Respect !
Image
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

10 Sep 2017, 01:06

Sunt foarte multi oameni asa, deci pentru mine Kyo e un caz din alte milioane de oameni de pe planeta asta. Ok, nu am nimic cu omul, ii doresc doar bine, dar ce parere pot sa am despre el? Oricum majoritatea vor doar publicitate, nici nu mai stii ce sa crezi in ziua de azi.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information