Windows PROBLEMEEE !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
shadikul
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 07 Jan 2009, 23:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: DND
Detinator server CS: cs.warseries.net

30 Jan 2009, 18:16

In ultimele 2 zile am avut niste probleme cu windows xp service pack 2...si am vrut sa instalez vista si home edition (pe rand) nu stiu ce am avut....de nu am sters niciunu...azi aprind calculatorul si ma trezesc ca am 3 windowsuri in calculator :O ma pune sa aleg pe care sa intru :O merg toate 3 .......Cum pot ramane cu cel care l-am avut inainte ? am 3 windowsuri :O....Nu am cd si nu vreau sa formatez iar windowsul....vreau doar sa le sterg pe cele 2....Urgent..multumesc !
Un clan eSports care vrea sa adauge un star la lumea gamingului.Clanul este inca in formare.Cautam membri pentru DotA , Counter-Strike baieti , Counter-Strike fete , Fifa si curse.Deocamdata clan-leaderi ne trebuie pentru Counter-Strike fete , fifa si racing.Pentru orice informatie legata de membrii , orice fel de intrebari , raporturi , discutii , probe trimiteti un e-mail la [email protected] ; [email protected] si asteptati-va raspunsul.

Site: www.higaming.eu
iRC Channel : #higaming
RoyalServer
User avatar
Soimul
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2741
Joined: 14 Jan 2008, 21:42
Detinator Steam: Da
SteamID: Valeriann
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Location: Gravesend / UK
Has thanked: 51 times
Been thanked: 131 times

30 Jan 2009, 18:18

Cand intalezi windowsu iara si sterge partitia C dupa care o refaci si nu o sa iti mai apara asa!
----------------------------------------------------------|
Image
----------------------------------------------------------|
shadikul
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 07 Jan 2009, 23:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: DND
Detinator server CS: cs.warseries.net

30 Jan 2009, 18:24

windowsurile noi le am in E.....si nu imi cere nimic legat de partitii !
Un clan eSports care vrea sa adauge un star la lumea gamingului.Clanul este inca in formare.Cautam membri pentru DotA , Counter-Strike baieti , Counter-Strike fete , Fifa si curse.Deocamdata clan-leaderi ne trebuie pentru Counter-Strike fete , fifa si racing.Pentru orice informatie legata de membrii , orice fel de intrebari , raporturi , discutii , probe trimiteti un e-mail la [email protected] ; [email protected] si asteptati-va raspunsul.

Site: www.higaming.eu
iRC Channel : #higaming
User avatar
Soimul
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2741
Joined: 14 Jan 2008, 21:42
Detinator Steam: Da
SteamID: Valeriann
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Location: Gravesend / UK
Has thanked: 51 times
Been thanked: 131 times

30 Jan 2009, 18:32

Cum nu! Cand instalezi windowsu iti apare mai multe partiti prin care selectezi unde sa instelezi Windowsu. Daca esti atent apare si sa dai delete la partitie cu tasta D dupa ce ai dat Delete dai C create si o creezi din nou.
----------------------------------------------------------|
Image
----------------------------------------------------------|
shadikul
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 07 Jan 2009, 23:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: DND
Detinator server CS: cs.warseries.net

30 Jan 2009, 19:32

Am sa fac o filmare cum se aprinde......Pana atunci incerc sa iti explic...Deci cand se aprinde apare 2 ecrane cu erori una dupa alta...Dupaia ma pune sa aleg eselvier windows ceva de genu asta si windows vista...Daca dau eselvier ma pune sa aleg dintre windows home edition windows normal sau windows tuneup backup ! Stiu ce inseamna...Daca dau windows vista ma pune sa intru cu windows vista ca si cum as avea 2 calculatoare :O.... !
Un clan eSports care vrea sa adauge un star la lumea gamingului.Clanul este inca in formare.Cautam membri pentru DotA , Counter-Strike baieti , Counter-Strike fete , Fifa si curse.Deocamdata clan-leaderi ne trebuie pentru Counter-Strike fete , fifa si racing.Pentru orice informatie legata de membrii , orice fel de intrebari , raporturi , discutii , probe trimiteti un e-mail la [email protected] ; [email protected] si asteptati-va raspunsul.

Site: www.higaming.eu
iRC Channel : #higaming
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 276 guests