Abonament telekom

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

16 Nov 2017, 17:47

In caz ca nu lucrezi undeva, poti sa iti faci abonament fara sa platesti garantie?
La vodafone am fost si imi cereau garantie...
Image
RoyalServer 2
User avatar
MASTER ~
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3651
Joined: 05 Nov 2007, 01:25
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Restrictie moderator
Has thanked: 7 times
Been thanked: 19 times

17 Nov 2017, 01:31

Poti face abonament daca nu ești angajat, dar îți cere o diferență la telefon "garanție"
User avatar
Ndyc3
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1222
Joined: 30 Jan 2012, 17:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Location: France
Has thanked: 16 times
Been thanked: 62 times

17 Nov 2017, 03:49

MASTER ~ wrote:Poti face abonament daca nu ești angajat, dar îți cere o diferență la telefon "garanție"
Iar daca esti angajat crezi ca nu iti cere acea garantie ?

On: Indiferent ca esti angajat sau nu ti se face abonament. Important e sa ai peste 18 ani si iti mai trebuie o factura de la utilitatile de acasa (de pe numele tatei/ mamei / pisicii/ bunicii / cainelui) iar acea garantie este pentru "siguranta" lor sa zic asa (ca oricum le dai teapa )

uite un mic pont: (prosteste-i pe cei care au 18 + ca le dai 50 de lei daca te ajuta cu un abonament, iei telefonul, il bagi in amanet si voila esti cel mai "mescher" din liceu
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

17 Nov 2017, 04:20

Ndyc3 wrote:
MASTER ~ wrote:Poti face abonament daca nu ești angajat, dar îți cere o diferență la telefon "garanție"
Iar daca esti angajat crezi ca nu iti cere acea garantie ?

On: Indiferent ca esti angajat sau nu ti se face abonament. Important e sa ai peste 18 ani si iti mai trebuie o factura de la utilitatile de acasa (de pe numele tatei/ mamei / pisicii/ bunicii / cainelui) iar acea garantie este pentru "siguranta" lor sa zic asa (ca oricum le dai teapa )

uite un mic pont: (prosteste-i pe cei care au 18 + ca le dai 50 de lei daca te ajuta cu un abonament, iei telefonul, il bagi in amanet si voila esti cel mai "mescher" din liceu
Nu stiu cine este atat de prost incat sa sa faca abonament pe numele lui pentru 50 lei-100lei .
Am fost cu maicamea la vodafone acum 2 luni sa fac abonament si mie mi-au cerut 200 lei garantie ,dar lu' maicamea nu i-a cerut niciun ban.
Fratimiu a facut acum 1 an si ceva abonament la telekom si nu i-au cerut garantie .
Eu prin garantie ma refer la o suma de bani. Deci nu pot lua fara sa dau niciun ban? Voiam sa iau un samsung a3 2016 (costa 11 bete) si sa il vand cu 750
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information