O sustinere pentru cineva

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
sergiu4995
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 91
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

16 Feb 2018, 21:46

Acest om pe nume Ion locuieste in Bucuresti,care a spus multe lucruri pe fata si acei frati care-i numea,l-au tradat si acum fac tot posibilul sa ramana fara casa,pentru el si cu familia sa locuiesc intr-o locuinta in care proprietarul a castigat procesul si din cauza la acei care-i numea frati,au si pile la stiti cu totii care ne conduc tara--->psd,in maxim 2 saptamani va fi evacutat,omul a strans ceva bani,dar mai are nevoie de niste bani,ce mi-a scris in privat 2500 de euro.
Omul e de incredere,am vorbit cu el,il puteti contacta in privat,ii puteti cere numar de telefon,doar daca vreti sa-l ajutati.
https://www.facebook.com/markodijan23/ ---> contul de facebook
A facut un live in seara asta


Vreti sa facem o fapta buna ?
RoyalServer 2
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 508
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

16 Feb 2018, 21:50

Ai pus botu` cam repede, vezi si tu ce a postat pe peretele lui apoi mai da cu banu` si vezi ce iese.
Image
User avatar
sergiu4995
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 91
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

16 Feb 2018, 21:55

The Kalu wrote:Ai pus botu` cam repede, vezi si tu ce a postat pe peretele lui apoi mai da cu banu` si vezi ce iese.
Eu i-am dat contul de facebook,ca cel real i-a fost picat datorita unor oameni care dau tepe pe net,gen timon lipciu,dan cristian,care cer bani pentru salvarea tarii si el i-a denuntat si ala dan cristian ,care are o ruda in psd +a aflat de cazul cu evacuarea ,dar cu pilele i-a grabit evacurea si in 2 saptamani o sa-l dea afara,cine sta in bucuresti il poate gasi langa gara de nord.
User avatar
WeeRox
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 26 Feb 2015, 22:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Da shăfu
Reputatie: Nume anterior: georgehaita2014
( -1 warn concurs EURO 2016 - neutilizat )
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Contact:

17 Feb 2018, 12:35

sergiu4995 wrote:
The Kalu wrote:Ai pus botu` cam repede, vezi si tu ce a postat pe peretele lui apoi mai da cu banu` si vezi ce iese.
Eu i-am dat contul de facebook,ca cel real i-a fost picat datorita unor oameni care dau tepe pe net,gen timon lipciu,dan cristian,care cer bani pentru salvarea tarii si el i-a denuntat si ala dan cristian ,care are o ruda in psd +a aflat de cazul cu evacuarea ,dar cu pilele i-a grabit evacurea si in 2 saptamani o sa-l dea afara,cine sta in bucuresti il poate gasi langa gara de nord.
Din moment ce aia aveau ceva cu el e clar ca a fost mana in mana cu ei si facea ilegalitati (nici nu-i cunosc p-aia, nici nu ma intereseaza, vorbim doar teoretic), deci cam asa ii trebuie. Nu cred ca el statea linstit, se ducea in fiecare zi la munca pe 15 milioane ca alti 3 milioane de romani si s-au trezit aia sa-i vanda casa.
User avatar
Ramb00
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 0
Joined: 12 Feb 2014, 17:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Nume anterior: Claudiu123
Location: Calarasi
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

17 Feb 2018, 12:50

Hai sa facem o fapta buna https://salveazaoinima.ro/
Image
User avatar
Laurentiu P.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 0
Joined: 10 Jul 2013, 21:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fond eXtream: 100
Has thanked: 26 times
Been thanked: 62 times
Contact:

17 Feb 2018, 12:59

Daca l-a mancat in fundu curtii sa umble cu ce nu trebuie sa sufere consecintele acum. De unde pana unde din cele aprox. 20 de milioane de locuitori ai tarii te-a contactat pe tine. Mie unu mi se pare ca il doare in "14" de lucrul pentru care te zbati, mai ales la ce tampenii posteaza pe facebook.

Ajutatii pe cei neajutorati nu pe handralai ca asta.
no...
User avatar
# Kerosen.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 04 Dec 2013, 20:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mersi
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 74 times
Contact:

18 Feb 2018, 19:24

Eu nu inteleg, vrea sa-si ia casa acum?
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information