Folie Aliensurface

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

26 Feb 2018, 14:13

Salut,

Are cineva pe telefon folie Aliensurface, as vrea sa comand fata/spate si laterale pentru un iPhone 7, am citit prin comentarii de pe site-ul lor, ca toata lumea e multumita, ca e facuta din nu stiu ce material din care se fac elice de elicopter :))).

Eu vreau doar sa scap de husa Apple, sa simt telefonul asa cum este el, subtire.

Apropo, daca are cineva folia asta aplicata, sa-mi ziceti si daca ofera un grip asa, sa nu alunece telefonul din mana.

merci!
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
RoyalServer
User avatar
.::Adrianix52::.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 518
Joined: 03 Sep 2012, 16:19
Detinator Steam: Da
CS Status: ...
Detinator server CS: DTR.HelpCS.RO
SteamID: adrianix52
Location: Romania
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Contact:

26 Feb 2018, 14:43

Am eu pe s7edge. Fata + spate + laterale + camera. Bai in mare parte e ok, adica e printre putinele folii care nu mi se dezlipesc pe margini. Da, are un grip bun pe spate, zgarieturile minore intr-adevar se refac, si partea cea mai tare e ca dupa cu 29 lei o schimbi (fata,spate,laterale,etc - 9 lei foliile si spray-ul, 20 lei transportul).
User avatar
mariuss615
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1399
Joined: 16 Mar 2010, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Mahăr
Reputatie: Organizator Cupe eXtreamCS
Location: București
Has thanked: 28 times
Been thanked: 91 times
Contact:

26 Feb 2018, 15:39

Si eu am si sunt multumit. Singurul dezavantaj daca vrei sa pui husa dupa o perioada, nu prea poti fara sa o dezlipesti pe margini.
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

26 Feb 2018, 16:53

Au avut multi prieteni de ai mei si e super blana , eu nu am gasit si mi-am pus d-aia ordinara de sticla...recomand alien
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

27 Feb 2018, 00:53

Multumesc baieti, eu vreau sa scap de husa, sa simt telefonul asa cum este el, SUBTIRE, i-am pusa husa Apple originala aia de silicon, l-a facut triplu fata de cat este el. Asa, vreau sa-i pun folie alien, total, dar macar sa am un grip bun pe spate, cand stau in pat pe telefon sa nu-mi alunece din mana, sau ma rog afara ..
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
User avatar
mariuss615
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1399
Joined: 16 Mar 2010, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Mahăr
Reputatie: Organizator Cupe eXtreamCS
Location: București
Has thanked: 28 times
Been thanked: 91 times
Contact:

27 Feb 2018, 09:47

Every wrote:Multumesc baieti, eu vreau sa scap de husa, sa simt telefonul asa cum este el, SUBTIRE, i-am pusa husa Apple originala aia de silicon, l-a facut triplu fata de cat este el. Asa, vreau sa-i pun folie alien, total, dar macar sa am un grip bun pe spate, cand stau in pat pe telefon sa nu-mi alunece din mana, sau ma rog afara ..
Da, aderenta este din alt film. Am doua telefoane cu alien si cand vreau sa scot unul ies ambele. Practic zici ca sunt lipite, tin doar de unul pe verticala si celalat sta lipit fara sa-l ating.
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

27 Feb 2018, 11:59

E super atunci, o sa dau si eu comanda, sper sa ma pot descurca la instalarea foliei, am vazut ca e putin mai greu fata de o folie normala.
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
User avatar
mariuss615
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1399
Joined: 16 Mar 2010, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Mahăr
Reputatie: Organizator Cupe eXtreamCS
Location: București
Has thanked: 28 times
Been thanked: 91 times
Contact:

27 Feb 2018, 12:16

Every wrote:E super atunci, o sa dau si eu comanda, sper sa ma pot descurca la instalarea foliei, am vazut ca e putin mai greu fata de o folie normala.
Da, eu am pus gresit una si apoi am fost la un service recomandat de ei.
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information