problema gazduire sa-mp

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

22 Mar 2018, 13:55

salutare, am si eu o problema cu
| Afiseaza codul
kgb-hosting
avem nevoie de libmysqlclient_r.so.15 pentru serverul de sa-mp ca sa putem pune gamemod ul pe el, iar acea librarie se poate pune doar de cei de la gazduire, in fineee am trimis ticket;
| Afiseaza codul
by Marius on 21.03.2018. 07:16
    Buna ziua, avem nevoie de libmysqlclient_r.so.15 ca serverul sa se poata deschide, multumim..

    ***** Dodato 21.03.2018. 13:25 *****

    Buna ziua, avem nevoie de libmysqlclient_r.so.15 ca serverul de sa-mp sa poata functiona, ni-l PUTETI OFERI? Multumim
mesajul a aparut ca fiind citit, dar nu am primit nici un raspuns asa ca am mai trimis inca un mesaj, dupa care intr un final, ni s a raspuns;
| Afiseaza codul
Buna ziua,

Tichetul dvs. este in asteptare, motiv pentru care nu vi s-a raspuns pana in acest moment

Va rog sa asteptati, se va instala libraria necesara curand de unul din colegii mei
si asteptam aproape de 3 zile.. iar astazi am mai trimis inca un mesaj si nu ni se raspunde
| Afiseaza codul
Bine inteles, atat timp cat ne anuntati si pe noi ca sa stim cand este instalata!

***** Dodato 22.03.2018. 12:39 *****

Salutare, aveti ceva noutati?
asta fiind ultimul mesaj la care nu ni se raspunde
si spun ca asteptam de 3 zile pentru ca am mai deschis un ticket si tot asa am asteptat, ticketul aparand ca fiind doar citit.. : adica am dat banii pe ceva ce nu functioneaza, e normal asa ceva? (:

nu vreau sa i fac reclama negativa.. dar mna
RoyalServer
VinoVat
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 583
Joined: 05 Jan 2009, 21:46
Detinator Steam: Da
SteamID: vinovat0
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

22 Mar 2018, 14:10

Daca dadeai un search pe google gaseai asta si vedeai ca nu este o problema la kgb, asa vine jocul instalat in gamecp. Incearca asta si ar trebui sa mearga.
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

22 Mar 2018, 14:17

nu functioneaza nimic din pacate, am incercat.. deci problema este de la gazduire, pentru ca nu au acel plugin si nu mi se raspunde la tickete macar sa mi se spuna chestia asta ca sa pot sa mi recuperez banii si sa iau de la o alta gazduire, dar probabil asta si este problema (:
VinoVat
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 583
Joined: 05 Jan 2009, 21:46
Detinator Steam: Da
SteamID: vinovat0
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

22 Mar 2018, 15:41

Addicted:- wrote:nu functioneaza nimic din pacate, am incercat.. deci problema este de la gazduire, pentru ca nu au acel plugin si nu mi se raspunde la tickete macar sa mi se spuna chestia asta ca sa pot sa mi recuperez banii si sa iau de la o alta gazduire, dar probabil asta si este problema (:
Fisierul pe care ti l-am dat mai sus l-am folosit si eu si a functionat perfect, posibil sa nu il fi pus tu unde trebuie sau nu ai dat restart la server dupa ce ai urca fisierul, normal dupa ce il urci nu mai trebuie sa iti dea eroare ca lipsesteacel plugin.
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

22 Mar 2018, 15:51

VinoVat wrote:
Addicted:- wrote:nu functioneaza nimic din pacate, am incercat.. deci problema este de la gazduire, pentru ca nu au acel plugin si nu mi se raspunde la tickete macar sa mi se spuna chestia asta ca sa pot sa mi recuperez banii si sa iau de la o alta gazduire, dar probabil asta si este problema (:
Fisierul pe care ti l-am dat mai sus l-am folosit si eu si a functionat perfect, posibil sa nu il fi pus tu unde trebuie sau nu ai dat restart la server dupa ce ai urca fisierul, normal dupa ce il urci nu mai trebuie sa iti dea eroare ca lipsesteacel plugin.
am scripteri, totul a fost pus corect, a trebuit sa fie pus pe MySQL R15 dar cei de la gazduire ni l au pus pe R41, acum o sa asteptam iara 3 zile (:
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information