problema server rehlds

Discutii legate de instalarea, configurarea si modificarea unui server de Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
User avatar
*Max3Semne*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 869
Joined: 29 Nov 2011, 19:45
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.max3semne.ro
SteamID: max3semne0
Has thanked: 25 times
Been thanked: 4 times

30 Oct 2018, 23:05

daca schimb harta sau dau amx_rcon restart e totul ok, insa daca recurg la START/STOP din consola se pierde tot vault-ul salvat. care ar fi solutia? csstats_reset e mereu 0, nu ala e de vina, e altceva. am incercat sa schimb stats_logging.amxx si statsx.amxx cu unele mai vechi dar nu am reusit sa rezolv nimic. nu reusesc sa-mi dau seama din codurile sursa ale lor daca acelea sunt problema sau nu. cum as putea sa evit resetarea?




Protocol version 48
Exe version 1.1.2.7/Stdio (cstrike)
ReHLDS version: 3.4.0.662-dev
Build date: 10:00:34 Sep 15 2018 (1617)


EDIT: rog un moderator sa-mi mute topicul unde trebuie am gresit categoria imi cer scuze.
Last edited by caNdy on 31 Oct 2018, 09:12, edited 1 time in total.
Reason: Mutat in Probleme la servere dedicate de Counter-Strike
RoyalServer 2
User avatar
levin
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 3844
Joined: 24 Aug 2011, 12:24
Detinator Steam: Da
CS Status:
Detinator server CS: ☯∴
SteamID: riseofevo
Reputatie: Scripter eXtreamCS
Nume anterior: Adryyy
Location: ҳ̸Ҳ̸ҳ
Discord: devilclass
Has thanked: 36 times
Been thanked: 594 times
Contact:

05 Nov 2018, 11:30

lasă hlds mai bine
Pentru ajutor, faceți cerere bine detaliată, completând și respectând modelul corespunzător.
Nu-mi mai dați cereri doar pentru a mă avea în lista de prieteni.
Dacă te ajut, și mă ignori/etc > te adaug în „foe”.
Aveți grijă la cei ce încearcă să mă copieze sau să dea drept mine..Puteți lua legătura cu mine prin STEAM dacă aveți o problemă/nelămurire în acest caz! Cont de forum am doar aici.
În cazul în care utilizați ceva din ce am postat(ex: aici), e bine să fiți la curent cu modificările aduse și de aici, iar dacă sunt ceva probleme nu ezitați să luați legătura cu mine. Actualizarea unor coduri nu se vor afișa public, doar dacă se găsește ceva critic/urgent de remediat, unele fiind coduri vechi iar unele refăcute chiar recent dar private.
* Nume pe cs1.6: eVoLuTiOn \ Nume vechi: eVo
* Atelierul meu - post2819572.html#p2819572 (închis, click link ca să vedeți de ce)
Post Reply

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 87 guests