S8

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
# Kerosen.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2002
Joined: 04 Dec 2013, 20:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mersi
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 74 times
Contact:

13 Nov 2018, 12:19

Serg12 wrote:
ar3sG2 wrote:Am aceeasi problema, daca iti iei o folie de sticla care sa acopere si marginile ecranului o sa dai de o alta problema. Nu sta folia si se dezlipeste, folia o sa se loveasca de husa.
Din cate am inteles, de la altii, folia de protectie Alien Surface HD, Case Friendly, care acopera fiecare particica a telefonului + husa mea, este destul de ok, dar inca nu sunt convins daca ii bine sau nu.
Aceeasi problema o am pe S9, e oribil estetic
Alien Surface e foarte buna, are un coleg de grupa la facultate, vreau sa imi pun si eu
Image
RoyalServer
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

13 Nov 2018, 17:26

Ecranele astea EDGE nu ai cum sa le acoperi perfect cu o folie, deci mai bine iti zic sa renunti la idee si sa folosesti folia pe care o ai ca mizerie va intra oriunde chiar si in mufa de incarcare a telefonului.
Oricum folia daca nu va tine va trebui sa o schimbi cu timpul, bineinteles daca vei mai avea si telefonul dar sa acopere perfect nu ai sa vezi.
Poate doar daca ai lua o folie de la Samsung special pentru S8 sau ar crea ei, dar de la alte firme nu are cum sa faca o folie perfecta standard pe acel telefon.
Lasa-ma cu preturile astea de niciunde, daca e folie de sticla crezi ca va tine in veci sau va rezista display-ul la cazaturi periculoase?E strategie de marketing, mai bine iti iei o folie la 20 de lei si rezolvi problema pe ceva timp, apoi tot vei fi nevoit sa iti iei alta ca va arata urat.
Aveam si eu huse scumpe la telefon si la cea mai mica cazatura din buzunar husa s-a dus pe ....Cel mai bine cat mai simplu si elegant.
User avatar
Strumf
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 660
Joined: 12 Dec 2010, 21:26
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: JB.ALPHACS.RO
Location: Iasi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times

15 Nov 2018, 16:55

Poate are cineva de gand sa-si ia S8 (daca tot e vorba de un topic cu S8, am zis ca poate e cineve interesat la 15 mil si am zis sa nu fac alt topic).
Image

Sper sa nu fie o problema.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information