Magazin telefoane Dubai

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
KayZee
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 531
Joined: 05 Mar 2013, 14:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Scripter.
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar ! )

09 Dec 2018, 19:07

Salut.
Vreau sa imi schimb telefonul si am auzit ca iPhone-urile in Dubai ar fi mai ieftine.
Stie cineva un site din Dubai gen Altex la noi sa pot comanda si eu un iPhone X mai ieftin decat la noi? Si va trebui deblocat, nu?
Sau sa iau iphone 8 / 8 plus de la noi?
Am vandut un 6s plus si mi-am luat un Huawei si e cea mai mare greseala a vietii mele.
RoyalServer 2
Cpt. Cacareaza
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 24
Joined: 09 Dec 2018, 18:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

09 Dec 2018, 19:57

Mișto să ai o țuțurică de sărbători dar asta vine la pachet cu o vizită la ai ei acasă. Ca bărbat, e ca și cum ai avea o albină așezată pe *****. Ești transpirat tot, nu faci o mișcare bruscă și aștepți să se incheie totul rapid. Chinul începe la masă, la antreu, când trebuie să guști din tot ce a preparat mă-sa: mini chifteluțe, salata boeuf, ouă fierte umplute cu pateu sau o piftie coclită. Ideea e că de la ouă fierte mă iau niște pârțuri marțiene, is sensibil la din astea dar mănânc că nu am de ales, mă ocup de bășini la geam când fumez. Daca mă-sa nu te halește, ai belit-o. Mamele sunt cruciale când vă certați. Ai nevoie de ea în tabăra ta, crede-mă.
Important e să îți lași acasă obiceiul de a bea din sticlă ori de a te șterge la bot cu partea de jos a palmei. Indicat ar fi nu îl bagi pe tac-su sub masă, să îi zâmbești lui mamaie și să nu vii cu mâna-n cur.
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

09 Dec 2018, 23:01

Daca esti utlizator Facetime, nu ti-l cumpara de acolo. E blocat si nu e inclus in soft.
Image
Image
Image
User avatar
KayZee
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 531
Joined: 05 Mar 2013, 14:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Scripter.
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar ! )

13 Dec 2018, 22:06

deci sa inteleg ca ar fi mai ok sa iau iphone 8 de la noi decat sa ma complic sa iau iphone X din afara nu? :))
User avatar
ionutFTW
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 28 Oct 2016, 00:46
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

15 Dec 2018, 00:52

Și eu am trecut de la iOS pe Android și ghici ce tot Huawei P20 LITE mare greșeală pentru mine era obișnuit cu sistemul iOS de operare dar nici P20 ului nu îi reproșez nimic își face treaba până la capăt
PS cumpăra de la noi iPhone dacă îl iei din altă țară riști sa fie blocat iq
User avatar
KayZee
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 531
Joined: 05 Mar 2013, 14:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Scripter.
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar ! )

19 Dec 2018, 02:27

ionutFTW wrote:Și eu am trecut de la iOS pe Android și ghici ce tot Huawei P20 LITE mare greșeală pentru mine era obișnuit cu sistemul iOS de operare dar nici P20 ului nu îi reproșez nimic își face treaba până la capăt
PS cumpăra de la noi iPhone dacă îl iei din altă țară riști sa fie blocat iq
Man, suntem absolut in aceeasi situatie
Nu am ce sa reproșez, telefonul e ok, bateria tine excelent, dar eram obișnuit cu iOS...
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information