Pareri/Sugestii site-uri hosting/boosting

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Justdapz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 331
Joined: 12 Jun 2015, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: csgo.devilcs.ro
SteamID: erk12231998
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

14 Mar 2019, 09:07

sound wrote:
14 Mar 2019, 00:06
Justdapz wrote:
13 Mar 2019, 19:27
@IONUTZ wrote:
13 Mar 2019, 19:24

Iti recomand tni, krond, enixservers, gazduire jocuri de exemplu la tni un server 1000fps e 20 euro fata de gbhosting.ro
Daca tu compari calitatea tni cu calitatea baiatului de la gphosting e clar si cu tine :)
mars ba de aici :)))) venind de la tine treaba asta nu inseamna 2 bani ca si cum as zice eu ca e mai bun ca krond, dar poate chiar e
puteam sa jur ca o sa ataci singur ca un copil fara minte care esti,@clau poate confirma imediat dupa ce am dat replay-ul acela i am scris pe skype :" sa vezi ca in maxim 24h vine pupincurist ala de sound sa comenteze".În ultimele 30 replay-ul ale tale gasesc numai cuvantu tni, vad ca ai o problema grava cu asta.Il pronunț atat de des încât cred ca iti este mama si tata.Cred ca si in lumea reala pomenești cuvantu ala si in somn:)).. Prietene, nu te. mai da smecher, șmecheria asta nu e pentru tine.Oricum nu imi pasa parerile tale, pentru mine si probabil mai sunt persoane cu aceeasi parere esti, ai fost si o sa rămâi un pupincurist.
RoyalServer
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

14 Mar 2019, 10:20

Ma ghena de copil, fundamental nu are cum sa fie mai bun din niste motive foarte simplu de inteles chiar si pentru mintea ta frageda, dar tu ai aruncat acel reply ca sa te iei de numele tni nu ca sa-l recomanzi pe gp asa ca ti-ai primit atentia dorita
Justdapz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 331
Joined: 12 Jun 2015, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: csgo.devilcs.ro
SteamID: erk12231998
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

14 Mar 2019, 17:01

sound wrote:
14 Mar 2019, 10:20
Ma ghena de copil, fundamental nu are cum sa fie mai bun din niste motive foarte simplu de inteles chiar si pentru mintea ta frageda, dar tu ai aruncat acel reply ca sa te iei de numele tni nu ca sa-l recomanzi pe gp asa ca ti-ai primit atentia dorita
În primul rând, ghena sa i spui persoanei care te a educat si ti a oferit cei "7 anișori de acasa".
Acele motive simple de care tu vorbesti nici macar nu exista :).
Sunt sute de motive care prin care iti demonstrez ca esti un amarat de pupincurist care încearcă să ajungă undeva dar degeaba :). Cat despre servere gph nu ai ce comenta sincer, se misca super ok fata de serverele firmelor pe care tu le promovezi cu atata drag.Deja mi am dovedit încă odata cat de redus mintal esti, în loc să iti promovezi 'afacerea ta ' , stai, ca un copil de 14 ani, si lauzi afacerea altuia ca poate poate iti arunca si tie acolo de un pateu sau o pâine la 2 lei
Bafta.
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

14 Mar 2019, 17:13

Justdapz wrote:
14 Mar 2019, 17:01
sound wrote:
14 Mar 2019, 10:20
Ma ghena de copil, fundamental nu are cum sa fie mai bun din niste motive foarte simplu de inteles chiar si pentru mintea ta frageda, dar tu ai aruncat acel reply ca sa te iei de numele tni nu ca sa-l recomanzi pe gp asa ca ti-ai primit atentia dorita
În primul rând, ghena sa i spui persoanei care te a educat si ti a oferit cei "7 anișori de acasa".
Acele motive simple de care tu vorbesti nici macar nu exista :).
Sunt sute de motive care prin care iti demonstrez ca esti un amarat de pupincurist care încearcă să ajungă undeva dar degeaba :). Cat despre servere gph nu ai ce comenta sincer, se misca super ok fata de serverele firmelor pe care tu le promovezi cu atata drag.Deja mi am dovedit încă odata cat de redus mintal esti, în loc să iti promovezi 'afacerea ta ' , stai, ca un copil de 14 ani, si lauzi afacerea altuia ca poate poate iti arunca si tie acolo de un pateu sau o pâine la 2 lei
Bafta.
oamenii ca tine care nu-si vad de treaba lor nu ajung nicaieri

nu intentionez sa-mi dau cu parerea deloc despre gphost pentru ca nu cunosc situatia serviciilor lui personal desi as putea sa zic ce am auzit dar nu mi se pare normal sa se ia nimeni dupa vorbele altuia dar vad ca tu ti-o cauti cu mine sa bagi raca cred ca alt motiv nu vad sa ai

asa ca o paranteza hlds se misca la fel de ok si pe un server vechi de 15 ani asa cum aveti la krond deci nu e un argument prea stralucit ca se misca mai bine serverele alea decat celelalte
User avatar
Fun.Black
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 03 Sep 2018, 19:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

15 Mar 2019, 20:25

Ce imi recomandati, blackghost , west-boost.ro sau set-master? Ca pe restu le-am folosit si nu mai booti.
@IONUTZ
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 284
Joined: 17 Dec 2017, 23:11
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 14 times

15 Mar 2019, 20:49

Fun.Black wrote:
15 Mar 2019, 20:25
Ce imi recomandati, blackghost , west-boost.ro sau set-master? Ca pe restu le-am folosit si nu mai booti.
Pe bune :boundlessly_laughing: blackghost si west-boost sunt nici nu stiu cum sa le zic niste site-uri de 2 lei, fake boost, ia si incearca si ai sa revii din nou pe extreamcs, nu mai bagati in aceeasi oala set-master.ro cu restu deoarece setmaster e master server nu-i platforma de boost nici ei nu stiu cati playeri iti intra depinde de serverul fiecaruia, bineinteles o sa vina altii si o sa zica ca nu mai baga ca inainte raspunsul e simplu nu se mai joaca cs16 cum se juca odata si multi doresc bost de la setmaster, da intradevar au foarte multe servere la boost deoarece se doneaza intr-una.
KnockOut
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 33
Joined: 14 Mar 2018, 10:34
Detinator Steam: Da
CS Status: ECL.GODSPOWER.RO
Detinator server CS: Da
SteamID: https://steamcommuni
Fond eXtream: 0
Location: Targu-Jiu
Contact:

15 Mar 2019, 21:07

Domnu ionutz nu stiu cum sa iti spun dar eu nu cred ca ai cumparat niciodata west-boost , insa eu am avut pe serverul meu si va spun cu toata sinceritatea CA RECOMAND ACEST BOOST . de ce ? Pentru ca iti trimite o cantitate impresionanta de jucatori adica foarte foarte ok pe cand set-master are locuri peste si nu iti tine serverul mai mult de 14/32 (Pot sa va demonstrez ) asa ca in final va pot spune decat atat : CUMPARATI WEST-BOOST CA NU O SA REGRETATI !!
User avatar
Juli
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 478
Joined: 06 Apr 2016, 14:27
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

16 Mar 2019, 00:11

KnockOut wrote:
15 Mar 2019, 21:07
Domnu ionutz nu stiu cum sa iti spun dar eu nu cred ca ai cumparat niciodata west-boost , insa eu am avut pe serverul meu si va spun cu toata sinceritatea CA RECOMAND ACEST BOOST . de ce ? Pentru ca iti trimite o cantitate impresionanta de jucatori adica foarte foarte ok pe cand set-master are locuri peste si nu iti tine serverul mai mult de 14/32 (Pot sa va demonstrez ) asa ca in final va pot spune decat atat : CUMPARATI WEST-BOOST CA NU O SA REGRETATI !!
Automat și ping faker apoi.
iriminescu0132
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 79
Joined: 21 Feb 2019, 22:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Va invit la un Cs 1.6 PaintBall Mod
Detinator server CS: Pb.WtfCs.Com
SteamID: KenZ0_WTFCS
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Discord: KenZ0#5391
Contact:

16 Mar 2019, 01:14

Salut am deschis serverul pb.wtfcs.com de aproximativ 1 luna , prima data am cumparat boost saptamanal de la setmaster (15 euro) imi baga jucatori romani dar putini , serverul nu trecea de 15 jucatori! De 3 saptamani folosesc de la weest-boost (20 euro saptamanal) cel putin dupa ora 16 serverul sta 32/32 puteti verifica! :)
Recomand weest-boost! Cred ca este cel mai bun site la momentul de fata! :)
PaintBall.WtfCs.Com
Pb.WtfCs.Com
Pb.WtfCs.Ro
User avatar
kobra3
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 406
Joined: 23 Jul 2015, 22:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Disponibil
Detinator server CS: cs.xpro.ro
SteamID: ikobra3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

16 Mar 2019, 01:24

iriminescu0132 wrote:
16 Mar 2019, 01:14
Salut am deschis serverul pb.wtfcs.com de aproximativ 1 luna , prima data am cumparat boost saptamanal de la setmaster (15 euro) imi baga jucatori romani dar putini , serverul nu trecea de 15 jucatori! De 3 saptamani folosesc de la weest-boost (20 euro saptamanal) cel putin dupa ora 16 serverul sta 32/32 puteti verifica! :)
Recomand weest-boost! Cred ca este cel mai bun site la momentul de fata! :)
Din cate stiu set-master.ro nu mai vinde saptamanal de peste 3 ani,nu stiu daca e o incercare esuata de reclama ampulea sau ai scris saptamanal in loc de lunar
Oanna
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 16
Joined: 16 Mar 2019, 08:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

16 Mar 2019, 08:38

Eu va spun sincer si fara niciun interes. Am incercat diferite firme de boost singurul care nu l. Am incercat este set master dar am prieteni si ceea ce vad e horor. Detin in prezen boost de la west bost si fara nici un interes sunt maxim de multumita. Playeri romani plus un numar considerabil. Isi merita banii pe deplin. Nu as renuntal la west pentru nici un alt boost. Va recomand sa incercati apoi sa comentati ca de comentat putem toti sa comentam fara sa avem habar. Wes bostu din toate platformele de boost este cel mai serios din punctul meu de vedere.
User avatar
Rabuni
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 08 Feb 2016, 22:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Linistit!
Fond eXtream: 0
Contact:

16 Mar 2019, 10:14

Oanna wrote:
16 Mar 2019, 08:38
Eu va spun sincer si fara niciun interes. Am incercat diferite firme de boost singurul care nu l. Am incercat este set master dar am prieteni si ceea ce vad e horor. Detin in prezen boost de la west bost si fara nici un interes sunt maxim de multumita. Playeri romani plus un numar considerabil. Isi merita banii pe deplin. Nu as renuntal la west pentru nici un alt boost. Va recomand sa incercati apoi sa comentati ca de comentat putem toti sa comentam fara sa avem habar. Wes bostu din toate platformele de boost este cel mai serios din punctul meu de vedere.
NU RECOMAND WEST BOOST!!!
Last edited by Rabuni on 20 Mar 2019, 11:58, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 330 guests