West-Boos ! TEPAR BOOST GAMETRACKERS.RS

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

03 Apr 2019, 01:51

asa topic n-am mai vazut de mult timp :)) s-a macelarit limba romana s-a dat in ea din toate directiile :))
RoyalServer 2
User avatar
DevilBoy.eXe
Super moderator
Super moderator
Posts: 1678
Joined: 05 Jun 2016, 23:04
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: GO.WARED.RO
SteamID: DevilBoy_eXe
Reputatie: Super Moderator
Fond eXtream: 0
Location: beyond the time
Discord: zeux.
Has thanked: 15 times
Been thanked: 71 times
Contact:

03 Apr 2019, 09:17

Continuati, o inceput sa imi placa povestea :))
A si fake las-o moarta n-ai la cine explica astia-s pe treaba lor
KirryCs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 32
Joined: 24 Jan 2016, 12:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Contact:

03 Apr 2019, 10:06

Ultimult meu Post ! Ca tot spune lumea ca sunt multumiti ! de boost-ul de la West- Boost ! Daca spune ca are platforma de boost , vreau sa stiu de ce ip-ul de la server este in boost-ul de la set-master

89.44.246.121:27015 – 09.04.2019
Cautati si o sa va dati seama ca am dreptate ca acest om este doar un tepar ! https://imgur.com/Z08z4fs -Aceasta este poza unde este boostat la set-master.ro Si omul tine x-redirect de la serverul lui la alte servere :) Asta este boost-ul de la WEST ! !
User avatar
Fun.Black
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 03 Sep 2018, 19:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

03 Apr 2019, 11:05

KirryCs wrote:
03 Apr 2019, 10:06
Ultimult meu Post ! Ca tot spune lumea ca sunt multumiti ! de boost-ul de la West- Boost ! Daca spune ca are platforma de boost , vreau sa stiu de ce ip-ul de la server este in boost-ul de la set-master

89.44.246.121:27015 – 09.04.2019
Cautati si o sa va dati seama ca am dreptate ca acest om este doar un tepar ! https://imgur.com/Z08z4fs -Aceasta este poza unde este boostat la set-master.ro Si omul tine x-redirect de la serverul lui la alte servere :) Asta este boost-ul de la WEST ! !

Deja esti prea disperat, rusine din partea sa faci rau cuiva, doar din faptul ca ti-a plecat cei care iti sponsorizau serverul, acum stai cu serverul gol, TEAPA inseamna ca respectivul baiat sa-ti ia bani si sa-ti de-a mumu, nu sa ai 32/32 dar daca esti inapt ce pot spune despre tine, un om fustrat de 40 ani care nu stie ce vrea de la viata, te cunosc dupa toate servere respawn, un ligusitor.

Cat de penibil sa fi sa spui vorba de xredirect? Si la mai multe servere :))) Cand setmaster nu iti mai ajunge nici la 15/32 pe timp de zi. Sterge-ti acest topic, va faceti de tot rahatu.
KirryCs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 32
Joined: 24 Jan 2016, 12:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Contact:

03 Apr 2019, 11:26

Tu esti alt user cu alt cont :))) trimis de west :)) bosulica pozele vorbesc de la sine si acum spune-mi ce fel de persoana care spune are platforma lui de boost are boost de la set-master :) Explica-mi tu ...eu am avut dovezi tu nu ai nici o dovada , Deci ! PA :))

WEST- BOOST TEPAR TINE X-REDIRECT DE LA SERVER SI CUMPARA DE LA GAMETRACKER.RS SI SPUNE CA ARE CONTRACT CU GAMETRACKER.RS CA ARE CUMPARAT RSSLER DE LA FIRMA DE BOOST :)))
pace !
NU SUNT PRIMUL SI NICI ULTIMUL CARE A FACUT RECLAMATIE LA WEST-BOOST - EVIDENTA CARE ESTE PUSA PE SITE-UL LUI ESTE FAKE !
Oanna
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 16
Joined: 16 Mar 2019, 08:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

03 Apr 2019, 11:34

Deja am trecut de faza cu "enervatul" am ajuns la amuzament. Ma amuzi kiry. In timp ce tu te zbati sa faci ceva west isi face treaba si bravo lui. Tu continua sa arunci cu noroi ca se va intoarce asupra ta. Cei care au luat boost de la el vor lua in continuare indiferent de aberatiile tale inutile cu "asa zisele dovezi" singura dovada plauzibila este ca sv a fost full indifernt cum care de unde si e tot ce conteaza. Asa ca te rog inca o data sa dai dovada de maturitate si sa. Ti vezi de treaba ta sa iti ocupi timpul cu lucruri mai importante pentru varsta ta. Il judeci pe baiatul asta cand tu ai vrut sa faci treaba cu gtrs. U si cu redirectele sa nu mai intram si in alte detalii. Deja te. Ai facut destul de ras si eu cu ajutorul tau. Iti spun sincer ca in fata mea si a multora esti un om de nimic si profitor!
User avatar
Fun.Black
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 03 Sep 2018, 19:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

03 Apr 2019, 12:01

Oanna wrote:
03 Apr 2019, 11:34
Deja am trecut de faza cu "enervatul" am ajuns la amuzament. Ma amuzi kiry. In timp ce tu te zbati sa faci ceva west isi face treaba si bravo lui. Tu continua sa arunci cu noroi ca se va intoarce asupra ta. Cei care au luat boost de la el vor lua in continuare indiferent de aberatiile tale inutile cu "asa zisele dovezi" singura dovada plauzibila este ca sv a fost full indifernt cum care de unde si e tot ce conteaza. Asa ca te rog inca o data sa dai dovada de maturitate si sa. Ti vezi de treaba ta sa iti ocupi timpul cu lucruri mai importante pentru varsta ta. Il judeci pe baiatul asta cand tu ai vrut sa faci treaba cu gtrs. U si cu redirectele sa nu mai intram si in alte detalii. Deja te. Ai facut destul de ras si eu cu ajutorul tau. Iti spun sincer ca in fata mea si a multora esti un om de nimic si profitor!

Idem! :))

Inca am de la el.
iriminescu0132
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 79
Joined: 21 Feb 2019, 22:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Va invit la un Cs 1.6 PaintBall Mod
Detinator server CS: Pb.WtfCs.Com
SteamID: KenZ0_WTFCS
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Discord: KenZ0#5391
Contact:

04 Apr 2019, 18:09

West boost! Am achitat 20 de euro si am avut serverul numai full! Sunt foarte multumit de aceste servicii, cred ca sunt cele mai bune de pe piata la ora actuala!

Image

Image

Image
PaintBall.WtfCs.Com
Pb.WtfCs.Com
Pb.WtfCs.Ro
User avatar
(c) WaRninG.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 261
Joined: 13 Jul 2018, 14:44
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 《ZP.PLAYARENA.RO 》
SteamID: Andu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Membru Club eXtreamCS (4 Ian - 4 Mai)
Nick anterior: Andrei # QualTech
-1 avertisment (2 luni club)
Fond eXtream: 0
Location: Câmpulung
Has thanked: 3 times
Contact:

04 Apr 2019, 18:52

vezi ca sv tau e 7/32 :)))) calmeaza-te. West-boost nu este nimic , doar o teapa xD
alphaZz
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 119
Joined: 11 Mar 2017, 20:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Contact:

04 Apr 2019, 18:53

Clmativa coie :)) e bost de ***** nu e nici un boost aici , a a avut omul setmaster si a facut poza cat a mai dat si un gtrs :))
Chiar suteti asa prosti sa credeti .

Sa verifice un moderator conturile , mare lucru sa nu fie acelasi copil obosit
Image
iriminescu0132
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 79
Joined: 21 Feb 2019, 22:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Va invit la un Cs 1.6 PaintBall Mod
Detinator server CS: Pb.WtfCs.Com
SteamID: KenZ0_WTFCS
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Discord: KenZ0#5391
Contact:

05 Apr 2019, 13:56

Am spus ca am achitat 20 de euro si AM AVUT serverul full!
Acum nu mai am bani de boost si sta 15/32 Nu am spus ca am acum!
Alea sunt poze de acum 2 saptamani de când aveam boost de la west boost!
PaintBall.WtfCs.Com
Pb.WtfCs.Com
Pb.WtfCs.Ro
User avatar
Ares.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 613
Joined: 21 Aug 2017, 18:46
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 100
Location: România
Discord: yosoypaull
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Contact:

05 Apr 2019, 20:11

West de prin 2012 dadea tepe la greu cu boosturile fake , avea boost master org ceva de genu si rupea cu tepele pe atunci ca era cs 1.6 forta =)) acum ca jocu a pierdut playeri la greu , e mai greu si cu clientii . Iar astia ce va plangeti de setmaster ca vai ca nu baga sau ca dati banii degeaba fac pariu ca ati luat de la ei si v a bagat playeri si acum cand baga mai slab gata set master e de ***** . Pana la urma urmei bagati bani in ceva virtual si va asumati asta. Boosturile baga playeri in functie de multi factori unele se impaca mai bine cu unele hosturi altele mai slab .
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Yandex [Bot] and 9 guests