Jucatori la superbet ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
TrrEi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 256
Joined: 05 Oct 2017, 16:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

12 Apr 2019, 12:03

Ce am de facut in situatia in care am depus acum ceva timp de pe un card , pe care l-am inchis , iar ei imi cer poza cu cardul acela pentru verificare identitatii . Bineinteles ca le-am spus ca nu l mai detin si ca-l am pe cel actual (Acelasi nume , de pe care am si facut depuneri) insa tot o tin pe a lor ca necesita toate cardurile de pe care am depus
RoyalServer 2
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

12 Apr 2019, 13:09

Mi se pare ca poti cere la banca ceva detalii despre un vechi card.
Image
Image
Image
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

13 Apr 2019, 06:43

Eu am ani de zile la ei si iti pot spune ca am vrut sa fac o retragere de 2800 acum 2 ani si am fost blocat pe motivul asta , am depus de la x de pe card bani si x a plecat in strainatate , atata ma frecat cu verificari de imi venea sa ii injur , doar ca m-am abtinut ca aveam o suma buna in cont , DAR DACA NU DAI CE VOR EI LA REVEDERE CU BANI iti zic 100% eu 1 luna am stat pana am aflat nr lu x sa imi rezolv situatia .
User avatar
karmon
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 64
Joined: 11 Jan 2019, 21:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

13 Apr 2019, 06:52

La fel am pățit și eu. Am tot stat după niște bani pe care până la urmă bineînțeles ca i-am pierdut cerându-mi desculții tot felul de poze cu card+extras+poza la skrill unde scrie ca e verificat complet. Nu recomand dacă aveți nevoie de retrageri rapide și sigure. Singurul lor mare plus îl au la suport. Dar cam atât.
TrrEi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 256
Joined: 05 Oct 2017, 16:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

13 Apr 2019, 15:09

Am rezolvat ... mi au cerut poze de pe toste cardurile aveam vreo 6 atasate plus buletinele posesorilor ... nu mi-a venit sa cred asa ceva , am stat sa ma rog de toti , foarte ursts treaba , pe langa cs la contul de skrill nu imi scria cum voiau ei si le am dat video sa vada cand ma logam.
Acelasi sentiment am avut si eu sancez , m am abtinut maxim . Partea buna banii mi i a virat instant chiar daca e sambata imi place chestia asta .

Puteti inchide , ca si idee nu depuneti de pe conturile prietenilor daca nu aveti poza la card si buletinul lor (in aceiasi poza)
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information