Virlan Sergiu

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
six6six.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 213
Joined: 12 Aug 2013, 13:50
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 1 luna.
Has thanked: 24 times
Been thanked: 65 times

30 Apr 2019, 15:16

Stie cineva contul lui de facebook sau adresa de domiciliu a acestui om? Stiu doar ca este din Moldova. Vreau sa inaintez un proces de judecata pe numele lui cu urmatoarele acuzatii: Infracțiuni privind comerțul electronic - falsificarea instrumentelor de plată electronică, deținerea de echipamente în vederea falsificării instrumentelor de plată electronică, efectuarea de operațiuni financiare în mod fraudulos, infracțiuni contra confidențialității și integrității datelor și sistemelor informatice . Dar mai am nevoie de adresa lui, pentru ca nu pot sa inaintez procesul penal daca nu cunosc adresa pe care sa fie emis procesul.
Tot ce pot sa spun este ca acest om va avea de suferit pentru tot raul pe care l-a facut.
Oricine ma poate ajuta cu detalii, ofer 100euro transfer bancar. (desi cred ca pentru 5$ isi dezvaluie singur datele)
If a regular guy like me could kill the most powerful man in the city, what good was all his power? It seemed to me that no matter how strong someone is, there'll always be somebody stronger to clip his wings.
RoyalServer 2
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

30 Apr 2019, 16:25

Nu ai nevoie de adresa lui, iar daca vreun politist ti-a spus asta, iti spun ca a facut-o in necunostinta de cauza. Daca stii numele, politia poate incepe procedurile legale de depistare a suspectului in cauza. Ei detin deja informatiile necesare cu privire la persoanele cu numele respectiv, de la nume, adresa, fotografii, tot ce e nevoie. :D
User avatar
IoNiK4
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 21 Nov 2018, 22:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

30 Apr 2019, 16:36

six6six. wrote:
30 Apr 2019, 15:16
Stie cineva contul lui de facebook sau adresa de domiciliu a acestui om? Stiu doar ca este din Moldova. Vreau sa inaintez un proces de judecata pe numele lui cu urmatoarele acuzatii: Infracțiuni privind comerțul electronic - falsificarea instrumentelor de plată electronică, deținerea de echipamente în vederea falsificării instrumentelor de plată electronică, efectuarea de operațiuni financiare în mod fraudulos, infracțiuni contra confidențialității și integrității datelor și sistemelor informatice . Dar mai am nevoie de adresa lui, pentru ca nu pot sa inaintez procesul penal daca nu cunosc adresa pe care sa fie emis procesul.
Tot ce pot sa spun este ca acest om va avea de suferit pentru tot raul pe care l-a facut.
Oricine ma poate ajuta cu detalii, ofer 100euro transfer bancar. (desi cred ca pentru 5$ isi dezvaluie singur datele)
Spune-ne mai multe detalii..cu ce te-a tepuit sa stim pe ce idee sa mergem..la o simpla cautare am gasit mai multi.
Unul e primar ..unul firma transporturi...etc etc.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

30 Apr 2019, 19:55

Sper sa fie Firu Madalin :boundlessly_laughing: :boundlessly_laughing:
Image
TwO
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 752
Joined: 10 Jun 2011, 21:31
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 46 times
Been thanked: 31 times

08 May 2019, 15:09

Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information