Vand server cs 1.6 mod csgo remake cu playeri pe el

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Justdapz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 331
Joined: 12 Jun 2015, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: csgo.devilcs.ro
SteamID: erk12231998
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

24 Jun 2019, 20:00

Ajunge si la 14/32
Pretul este de 13,5 euro .. astept mesaj privat pentru ip
RoyalServer
Elementalu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 48
Joined: 28 Sep 2015, 10:04
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Go.DarkEvils.Ro
Fond eXtream: 0
Contact:

27 Jun 2019, 04:48

Ramaneti fara clienti ?? Renunta oameni la voi dupa le vindeti serverele cu addonurile pe ele semi populate :)) krond ce poti sa spui nu te lasa sa pleci cu domeniu ce sa mai zic ca nici licenta la ts3 nu aveti. Support 0 licenta ts3 0 intelegere 0 preturi umflate sa iasa profitu vindem ce apucam. Sper sa dati faliment :)) sa vad ce va mai face senaris 0ping deja sa inchis next urmati voi. Noroc ca mai aveti ceva clienti care au muncit la servere si le este aiurea sa-l inchida dupa atatia bani bagati in el.

Ca sa raman on topic. Bafta sa-l vinzi dar e scump addon de cs go remake e pe net cu antilicenta si pot lua sv cu 10 euro 32 sloturi.. 3 euro ca e semi populat :))) whatever succes nu te simti ofensat sau jignit. Am avut servici de la tine si dupa gustu ala amar care mi l-ai lasat nu mai dau nici doi bani pe krond sau reselleri lor tot krond e si nici nu recomand asa ceva. Astept urmatoarea stire krond se inchide. Ma mir ca 0ping a zis ca din cauza atacurilor ddos dar krondu o sa zica din cauza penelor de curent :)) e strict o parere a mea.
Justdapz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 331
Joined: 12 Jun 2015, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: csgo.devilcs.ro
SteamID: erk12231998
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

27 Jun 2019, 06:57

Elementalu wrote:
27 Jun 2019, 04:48
Ramaneti fara clienti ?? Renunta oameni la voi dupa le vindeti serverele cu addonurile pe ele semi populate :)) krond ce poti sa spui nu te lasa sa pleci cu domeniu ce sa mai zic ca nici licenta la ts3 nu aveti. Support 0 licenta ts3 0 intelegere 0 preturi umflate sa iasa profitu vindem ce apucam. Sper sa dati faliment :)) sa vad ce va mai face senaris 0ping deja sa inchis next urmati voi. Noroc ca mai aveti ceva clienti care au muncit la servere si le este aiurea sa-l inchida dupa atatia bani bagati in el.

Ca sa raman on topic. Bafta sa-l vinzi dar e scump addon de cs go remake e pe net cu antilicenta si pot lua sv cu 10 euro 32 sloturi.. 3 euro ca e semi populat :))) whatever succes nu te simti ofensat sau jignit. Am avut servici de la tine si dupa gustu ala amar care mi l-ai lasat nu mai dau nici doi bani pe krond sau reselleri lor tot krond e si nici nu recomand asa ceva. Astept urmatoarea stire krond se inchide. Ma mir ca 0ping a zis ca din cauza atacurilor ddos dar krondu o sa zica din cauza penelor de curent :)) e strict o parere a mea.
alt catelus, du te unde vrea inima ta si cumpara server si cu 1 euro. Crezi ca ma afecteaza pe mine faptul că iti cumperi tu server la 3 euro.
Vindem noi ts uri si nu stiu? .Senaris 0ping s a inchis? a existat vreodată ? Intelegere 0? Daca chiar ai fost client la noi, deși nu prea cred , nu cred ca nu te am inteles la anumite probleme, desigur daca ai stiut cum sa discuți problema .
Bafta
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13708
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

27 Jun 2019, 22:50

Justdapz wrote:
24 Jun 2019, 20:00
Ajunge si la 14/32
Pretul este de 13,5 euro .. astept mesaj privat pentru ip
Ajunge si la 14/32? Deci sa inteleg ca o medie de jucatori poate sa fie zilnic de 7-8 jucatori sau cat? Un pret mare pentru nimic, strict parerea mea si nu isi merita banii!
Image
KaAZu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 12
Joined: 07 Dec 2016, 22:09
Detinator Steam: Da
CS Status: Dau doar la cap.
Detinator server CS: fara numar
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Contact:

27 Jun 2019, 23:51

Justdapz wrote:
27 Jun 2019, 06:57
Elementalu wrote:
27 Jun 2019, 04:48
Ramaneti fara clienti ?? Renunta oameni la voi dupa le vindeti serverele cu addonurile pe ele semi populate :)) krond ce poti sa spui nu te lasa sa pleci cu domeniu ce sa mai zic ca nici licenta la ts3 nu aveti. Support 0 licenta ts3 0 intelegere 0 preturi umflate sa iasa profitu vindem ce apucam. Sper sa dati faliment :)) sa vad ce va mai face senaris 0ping deja sa inchis next urmati voi. Noroc ca mai aveti ceva clienti care au muncit la servere si le este aiurea sa-l inchida dupa atatia bani bagati in el.

Ca sa raman on topic. Bafta sa-l vinzi dar e scump addon de cs go remake e pe net cu antilicenta si pot lua sv cu 10 euro 32 sloturi.. 3 euro ca e semi populat :))) whatever succes nu te simti ofensat sau jignit. Am avut servici de la tine si dupa gustu ala amar care mi l-ai lasat nu mai dau nici doi bani pe krond sau reselleri lor tot krond e si nici nu recomand asa ceva. Astept urmatoarea stire krond se inchide. Ma mir ca 0ping a zis ca din cauza atacurilor ddos dar krondu o sa zica din cauza penelor de curent :)) e strict o parere a mea.
alt catelus, du te unde vrea inima ta si cumpara server si cu 1 euro. Crezi ca ma afecteaza pe mine faptul că iti cumperi tu server la 3 euro.
Vindem noi ts uri si nu stiu? .Senaris 0ping s a inchis? a existat vreodată ? Intelegere 0? Daca chiar ai fost client la noi, deși nu prea cred , nu cred ca nu te am inteles la anumite probleme, desigur daca ai stiut cum sa discuți problema .
Bafta
Am fost eu client la voi (la senaris), si am instalat un addons facut de mine si serverele voastre trageau sa moara deja, dupa ceva timp am lasat serviciu asa, nici macar nu am mai cerut refund pentru ca imi era rusine de rusinea voastra, am cumparat un vps, instalat gamecp si rezolvat problema .. cand va spuneam ca sunt probleme cu serverul imi ziceati ca e din cauza plugin-urilor / prea multe skinuri / nu stiu eu sa il configurez :))))

On topic: mai bine ai intra pe forumuri de 'gaming' cu 1 server sau doua de cs, acolo gasesti copii si acolo chiar ai sanse sa il vinzi. ;)
Justdapz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 331
Joined: 12 Jun 2015, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: csgo.devilcs.ro
SteamID: erk12231998
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

28 Jun 2019, 09:02

The Kalu wrote:
27 Jun 2019, 22:50
Justdapz wrote:
24 Jun 2019, 20:00
Ajunge si la 14/32
Pretul este de 13,5 euro .. astept mesaj privat pentru ip
Ajunge si la 14/32? Deci sa inteleg ca o medie de jucatori poate sa fie zilnic de 7-8 jucatori sau cat? Un pret mare pentru nimic, strict parerea mea si nu isi merita banii!
În astia 13 euro intra si hostul pe 1 luna
Elementalu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 48
Joined: 28 Sep 2015, 10:04
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Go.DarkEvils.Ro
Fond eXtream: 0
Contact:

30 Jun 2019, 07:41

Catelusi esti tu daca ai inteles ca eu imi cumpar server cu 1 euro mai ia si citeste odata. Da ti-am fost client vrei sa-ti las nr de telefon aici ?? n-am nicio problema. E plin la security cu krond si te chinui sa vinzi aici :)) cum nu-l mai dai tu la 25 euro serveru ca e semi populat wow il dai la 13 euro ca krondu se duce in jos. Credema ca stiu ce persoana esti tu. Nu sti sa respecti un cuvant care ti se spune si bati "palma" vorba vine si dupa te stergi la.. sa nu zic :)) am asteptat momentu asta sa va vad cum plangeti ca ramaneti fara clienti.

Inregistrezi un domeniu la krond .. domeniu apartine lu krons nu tie fara nici o posibilitate sa-l muti in alta parte fara sa zic ca nu poti schimba ns-urile.
Ts3 ??ma faci sa rad :)) chiar tu mi-ai vandut ts3 de la krond si mi-am luat blacklist si imi ziceai ca e vina mea :)) defapt fiind incompetenta voastra ca cereti 130 ron pe un *** de sv de cs 1.6 si nu va permiteti o licenta pentru ts3 sa oferiti la clienti. Va duceti la ei cu premiza are licenta ts-ul. Nu are e cracked .. ca altfel ts3 nu da blacklist la domenii ca asa se trezesc ei.

Cauta sa vinzi in alta parte sa prostesti copii de 10 ani ca aici lumea a cam inceput sa deschida ochii sa vada cine e krond si cine esti tu ;)

Nu sunt catelu nimanui nu vin din partea la nimeni vin doar sa-mi spun parerea de serviciile de *** care le oferiti la preturi de zici ca inchiriezi masina.

Ca sa spun umpic pe fata dupa ce-si populeaza oameni sv de ce le vindeti cu preturi umflate ca lea populat alti sa va scoateti un ban in plus ?? Dc nu le dati random de ce nu le inchideti ?? Ca muriti de foame aia e problema. Pleaca lumea cum am spus nu raman prosti forever:)) ne mai desteptam si noi. Mai presus le dai cu addonurile fostilor detinatori. Ma intreb cat de jeg poti sa fii poate omu a platit addonu respectiv si tu il dai ceea ce e aiurea practic eu inchiriez un lucru si tu imi umbli in el sau imi iei fara acordu meu !! Si nu e prima oara cand o faci... .

Cu asta am spus tot.

Krond = servici de *** cu preturi nemaivăzute.
Tu = o persoana care se sterge la ... cu vorbele clientilor. Doar bani sa faci ca doar esti muritor de foame :))
5917 e terminatia la nr tau de telefon ca sa nu te mai aud ca n-am fost client la tine. Daca nu fusesem client la tine nu aveam nr tau de telefon;)

Nu recomand nici pe el ( datorita caracterului carel ai ) nici serviciile krond. Mai multe gasiti la security zone de krond.

Bafta.
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information