este legit lootbear?

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Mr.LeX
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 07 Nov 2013, 16:36
Detinator Steam: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Matrix
Has thanked: 18 times
Been thanked: 2 times
Contact:

15 Jul 2019, 13:33

salut, este legit site-ul acela de skinuri lootbear? Gen daca bag cardul acolo sa cumpar ceva skinuri.
RoyalServer 2
User avatar
Megatron
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 696
Joined: 16 May 2018, 04:31
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterior: Gheorghe_cs16
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

15 Jul 2019, 13:58

Ai guglee search dc ne intrebi pe noi? Suntem in 2019 si nu stim sa cautam daca un site este legit R.I.P ce ne facem in 2040 ? =))) nu vrei sa iti zicem ce site de pizza din Romania este legit? =)))))))))))
Image


Pe scurt simple cautari


How to detect site legit
Lootbear is legit?
https://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&q= ... FD5lMQwCQC
laurgr
Membru nou
Membru nou
Posts: 1
Joined: 02 Aug 2019, 14:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

02 Aug 2019, 14:31

Omul doar a intrebat daca este legit sau nu.. lootbear este un site care a avut in trecut foarte multe bug-uri, unora le mergea, altora nu, asa ca varianta de a cauta este oarecum useless, pe langa faptul ca sunt destul de putine forumuri in legatura cu acest site.
PRO: Acum, trecand la intrebare, din experienta mea, este legit. De 2 luni inchiriez skinuri (am abonament Prime Pro), iar masurile de securitate pentru a te feri de scam se adauga luna de luna, este practic imposibil sa pierzi itemul (daca nu iei VAC, evident :)) ). De tinut minte ca pentru fiecare skin inchiriat, iti verifica cardul si fac un request de plata care este inapoiat imediat, asa ca nu te speria daca iti dispar 10$ pentru cateva secunde.
CONTRA: In cazul in care ai nevoie de support, oamenii de acolo (3 la numar), sunt extrem de inceti... raspund la o zi jumate - doua.
User avatar
Mr.LeX
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 07 Nov 2013, 16:36
Detinator Steam: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Matrix
Has thanked: 18 times
Been thanked: 2 times
Contact:

02 Aug 2019, 19:04

laurgr wrote:
02 Aug 2019, 14:31
Omul doar a intrebat daca este legit sau nu.. lootbear este un site care a avut in trecut foarte multe bug-uri, unora le mergea, altora nu, asa ca varianta de a cauta este oarecum useless, pe langa faptul ca sunt destul de putine forumuri in legatura cu acest site.
PRO: Acum, trecand la intrebare, din experienta mea, este legit. De 2 luni inchiriez skinuri (am abonament Prime Pro), iar masurile de securitate pentru a te feri de scam se adauga luna de luna, este practic imposibil sa pierzi itemul (daca nu iei VAC, evident :)) ). De tinut minte ca pentru fiecare skin inchiriat, iti verifica cardul si fac un request de plata care este inapoiat imediat, asa ca nu te speria daca iti dispar 10$ pentru cateva secunde.
CONTRA: In cazul in care ai nevoie de support, oamenii de acolo (3 la numar), sunt extrem de inceti... raspund la o zi jumate - doua.
Multumesc mult ! Deci practic daca iau un dragon lore pentru o saptamana o sa imi traga doar 54 euro nu mai mult nu?
User avatar
Te-am_prins
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1227
Joined: 25 Jan 2014, 16:32
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 89.40.233.130
SteamID: Fix pe asta il stiu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (7 luni)
1 avertisment scos (-2 luni club)
-1 warn (anti-tepari shop)
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 90 times
Contact:

07 Aug 2019, 01:14

Imi poate explica totusi cineva cum functioneaza aceasta treaba cu "inchiriatu" ? Ca nu ma prind.
De exemplu eu inchiriez un dragon lore de la ei,platesc suma de 54 de euro si dupa nu mai vreau sa-l dau inapoi.
Ce se intampla ? Sau daca iau vac ban
User avatar
Mr.LeX
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 07 Nov 2013, 16:36
Detinator Steam: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Matrix
Has thanked: 18 times
Been thanked: 2 times
Contact:

07 Aug 2019, 02:44

Te-am_prins wrote:
07 Aug 2019, 01:14
Imi poate explica totusi cineva cum functioneaza aceasta treaba cu "inchiriatu" ? Ca nu ma prind.
De exemplu eu inchiriez un dragon lore de la ei,platesc suma de 54 de euro si dupa nu mai vreau sa-l dau inapoi.
Ce se intampla ? Sau daca iau vac ban
Mi se pare ca iti trag aia 1.2k euro cat costa dragon lore-ul de pe card, gen au acces la card cred ..
User avatar
ClaudiuZGamer
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 19 Jul 2017, 15:46
Detinator Steam: Da
CS Status: ClaudiuYTB
Detinator server CS: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

09 Aug 2019, 23:41

Exact cum a zis si Mr.Lex, am cautat si eu pe net, au buguri, sa zicem ca tu le dai skinul, daca lor in sistem(siteul propriu zis) nu le apare ca le-ai dat skinul, a fost un caz care a dat skinul inapoi iar acolo aparea ca nu si i-au luat banii de pe card automat.
Aia de la banca nu au avut cu ce sa il ajute..
Realizez boti de discord, mai multe detalii:post2810565.html#p2810565
User avatar
Te-am_prins
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1227
Joined: 25 Jan 2014, 16:32
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 89.40.233.130
SteamID: Fix pe asta il stiu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (7 luni)
1 avertisment scos (-2 luni club)
-1 warn (anti-tepari shop)
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 90 times
Contact:

12 Aug 2019, 17:43

Si daca eu iau de exemplu un dragon lore cu 54 de euro dupa care imi inchid cardul ? :hand_over_mouth:
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information