Reclamatii moderatori

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
The Kalu
eXtream Mod
eXtream Mod
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Has thanked: 203 times
Been thanked: 405 times

15 Nov 2019, 00:05

ModGS wrote:
14 Nov 2019, 23:32
Mutex wrote:
11 Nov 2019, 21:28
Pana la urma sunt administrator si pot sa decid cine sa posteze pe forum si cine nu, mai ales ca topicurile tale majoritatea erau inutile.
Scuze că revin cu reply cam tarziu dar mie lene să mai intru pe forumuri!

P.s Dar The Kalu este singurul de pe forum care are posturi inutile! Cele 12k posturi doar 800 are utile poti verifica si singur dacă nu mă crezi! Restul sunt off topicuril , batjocură, jigniri , etc!

Hai să fim serioși voi mi-ați dat ban până în 4 aprilie 2020 pe contul Gheorghe :)) ca sa nu prind eu toate sărbătoriile pe forum ce hoți mai rău CA la închisoare... ma car dacă prindeam 1 aprilie să vă fac o farsă :))

Asta este ultimul meu reply te pup @Mutex spor la black friday
Conform conventiei de la Geneva, sunt obligat sa anunt autoritatile cand sesizez o persoana cu handicap locomotor, auditiv, vizual si neuropsihic.Sper sa ai parte de un tratament bun, altfel nu cred ca ti-ar place sa stai inghesuit in cosciug! :boundlessly_laughing:
@IONUTZ
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 14 times

04 Dec 2019, 12:07

Unde au disparut aceste postari? :(( warn nimic la cei doi iezi
Image
Image
Image
COLBYLICIOUS
Administrator
Administrator
CS Status: 3/3 avertismente = 1 lună ban
Detinator server CS: Nu mă ocup
SteamID: /id/COLBYLICIOUS
Reputatie: Administrator
eXtream Security
Fost Intermediar Steam
Nume anterior : Sidiuu., coLby
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Administratorul anului 2018
Has thanked: 238 times
Been thanked: 291 times

04 Dec 2019, 12:27

Nu totdeauna moderatorii sancționează în prostie, de aceea se mai șterg postările pentru a evita warn-urile care oricum se vor da la un moment dat pentru a evita certurile în topicul cu pricina. Te asigur că la următoarea abatere de genul se va interveni corespunzător.
Image

| | | | |
L E V I N
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
CS Status:
Detinator server CS: ☯∴
SteamID: riseofevo
Reputatie: Scripter eXtreamCS
Nume anterior: Adryyy
Has thanked: 39 times
Been thanked: 458 times

31 Dec 2019, 17:12

post2777673.html#p2777673
mi-a șters postul aiurea, aștept explicația șmecherului de pe internet
Image
p.s și a lu dealer în cazu de mai sus
Faceți cerere bine detaliată aici și respectând modelul dacă vreți ajutor. Nu-mi mai dați add doar pentru a mă avea în lista de prieteni.
Am cont și activez doar aici! Aveți grijă la cei ce încearcă să mă copieze..Puteți lua legătura cu mine dacă aveți o problemă/nelămurire în acest caz!
În cazul în care utilizați ceva din addonsurile postate de mine aici, e bine să fiți la curent cu modificările aduse unor plugine, aici, iar dacă sunt ceva probleme sau aveți dvs. probleme nu ezitați să luați legătura cu mine. Actualizarea unor coduri nu se va posta la actual, doar dacă se găsește ceva critic/urgent de remediat, fiind coduri vechi, iar unele refăcute recent.
* Cumpăr orice tip de cont steam cu level 333 sau 666(nu contează vac status, sau jocurile)
Laufer
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

19 Jan 2020, 17:26

post2778997.html#p2778997
Baiatul asta mi-a mutat subiectul la cos pe motiv "inutil".
Nu inteleg cum vine asta. Vreau sa fac o donatie si sa mai strang si alti binevoitori, asta e tot.
Am scris si in topic ca e la modul cel mai serios. Vreti sa si filmez? Sa-mi raspunda si mie un moderator..nu dracusorii aia de 16 ani.
Mutex
Administrator
Administrator
Intermediar
Has thanked: 107 times
Been thanked: 135 times

19 Jan 2020, 21:37

Laufer wrote:
Nu inteleg cum vine asta. Vreau sa fac o donatie si sa mai strang si alti binevoitori, asta e tot.
Am scris si in topic ca e la modul cel mai serios. Vreti sa si filmez? Sa-mi raspunda si mie un moderator..nu dracusorii aia de 16 ani.
De unde ti-ai dat tu seama ca ar fi sarac? Faptul ca a dat teapa nu inseamna ca este sarac, ci doar ca vrea sa faca bani fara sa faca nimic. Daca chiar vrei sa ii donezi, doneaza-i prin transfer bancar pentru ca paysafecard este inutil. Succes! :dollar_eye:

P.S: Topicul este arhivat corect.
Laufer
Membru, skill 0
Membru, skill 0

20 Jan 2020, 14:04

Mutex wrote:
Laufer wrote:
De unde ti-ai dat tu seama ca ar fi sarac? Faptul ca a dat teapa nu inseamna ca este sarac, ci doar ca vrea sa faca bani fara sa faca nimic. Daca chiar vrei sa ii donezi, doneaza-i prin transfer bancar pentru ca paysafecard este inutil. Succes! :dollar_eye:

Ok, in regula.

https://i.postimg.cc/zBGpWn0R/123321.png
Chiar nu se poate lua nicio masura? Asta e un santaj subtil si elaborat. Motiv ca sa primesc ban. Deci ca sa vezi ce le poate capul copiilor astia.
De vreo 3 saptamani imi tot spune ca sunt gheroghecs si ca am mai multe conturi, pai da-mi ma frate ban si demonstreaza, dovedeste ca sunt cine zici tu.
Un om cu capul pe umeri nu s-ar obosi sa-mi scrie un asemenea pm. Dar nu cred ca e cazul sa vorbim despre asta..comportamentul lui ii arata varsta. In fine. Ideea e ca trebuie sa luati masuri cu moderatorii astia ajutatori. Prea plini de ei si agitati. Daca il jigneam sau ii faceam rau in vreun fel..da..intelegeam atitudinea asta..dar cum nu s-a intamplat niciuna din chestiile astea. wtf.
Mutex
Administrator
Administrator
Intermediar
Has thanked: 107 times
Been thanked: 135 times

20 Jan 2020, 15:06

Laufer wrote:
Mutex wrote:
Laufer wrote:

Ok, in regula.

Chiar nu se poate lua nicio masura? Asta e un santaj subtil si elaborat. Motiv ca sa primesc ban. Deci ca sa vezi ce le poate capul copiilor astia.
De vreo 3 saptamani imi tot spune ca sunt gheroghecs si ca am mai multe conturi, pai da-mi ma frate ban si demonstreaza, dovedeste ca sunt cine zici tu.
Un om cu capul pe umeri nu s-ar obosi sa-mi scrie un asemenea pm. Dar nu cred ca e cazul sa vorbim despre asta..comportamentul lui ii arata varsta. In fine. Ideea e ca trebuie sa luati masuri cu moderatorii astia ajutatori. Prea plini de ei si agitati. Daca il jigneam sau ii faceam rau in vreun fel..da..intelegeam atitudinea asta..dar cum nu s-a intamplat niciuna din chestiile astea. wtf.
Sa inteleg ca ai ceva cu el, nu ca ti-a mutat topicul. Indirect l-ai numit dracusor de 16 ani, deci...

Reclamatia se respinge, momentan.
Laufer
Membru, skill 0
Membru, skill 0

20 Jan 2020, 19:52

Mutex wrote:
20 Jan 2020, 15:06
Laufer wrote:
Mutex wrote:

Ok, in regula.

Sa inteleg ca ai ceva cu el, nu ca ti-a mutat topicul. Indirect l-ai numit dracusor de 16 ani, deci...

Reclamatia se respinge, momentan.
Nu bro. Doar am zis ca nu vreau imi raspunda dracusorii de copchii la reclamatie mea. Asteptam un raspuns, o decizie de la un moderator serios, nu de la oricine.
Cu siguranta nu ma refeream special la el. Adica nu cred ca putea lua el o hotarare la reclamatia facuta asupra lui. Ma intelegi.
@IONUTZ
Membru, skill +1
Membru, skill +1

21 Jan 2020, 11:14

HecaTe
eXtream Mod
eXtream Mod
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: eXtream Mod
Has thanked: 76 times
Been thanked: 33 times

21 Jan 2020, 11:58

@IONUTZ wrote:
security-zone/www-gold-boost-net-epari- ... 44-12.html
Warn pentru care limbaj :((
Ps: Bai agariciule ce m... m.. ai
Vorbe de copil bulit in ga...za
Asta ce e? Sa inteleg ca daca ai pus cateva puncte nu se intelege injuratura?
Reclamatia e inchisa, daca mai raspunzi aici in legatura cu aceasta reclamatie te alegi cu un warn.
Image
Image
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
@IONUTZ
Membru, skill +1
Membru, skill +1

21 Jan 2020, 15:01

HecaTe wrote:
21 Jan 2020, 11:58
@IONUTZ wrote:
security-zone/www-gold-boost-net-epari- ... 44-12.html
Warn pentru care limbaj :((
Ps: Bai agariciule ce m... m.. ai
Vorbe de copil bulit in ga...za
Asta ce e? Sa inteleg ca daca ai pus cateva puncte nu se intelege injuratura?
Reclamatia e inchisa, daca mai raspunzi aici in legatura cu aceasta reclamatie te alegi cu un warn.
Adica daca eu scriu s.. m.. i... p... e injuratura :(( atunci cand o sa scriu cuvantul da poti spune asta, astept raspunsul unui administrator, cate reporturi am facut si nu sa dat nici un warn :((
Last edited by HecaTe on 21 Jan 2020, 15:47, edited 1 time in total.
Reason: warn, te-am avertizat ca iei warn daca mai postezi aiurea.
Post Reply

Return to “Forum”

• Information