Job part-time

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
diavolu111
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 419
Joined: 11 Oct 2014, 18:18
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Alba Iulia
Has thanked: 28 times
Been thanked: 6 times
Contact:

06 Dec 2019, 02:21

Caut o metoda de a face bani stand la PC!

Inainte sa incepeti sa "urlati" ca daca vreau bani sa ma duc la munca vreau sa va spun ca am deja un job stabil, dar acest job imi permite sa stau destul de mult pe laptop si sa am atat timp liber incat as avea lejer timp si pentru un job part-time.

Din cate stiu existau ceva site-uri acum ceva vreme unde puteam sa caut astfel de job-uri, dar acum de cateva ore tot caut pe google si primesc pe unele site-uri doar variante care din cate stiu eu sunt spam-uri sau fake-uri, cum ar fi: behmoney.club si alte site-uri exact de genul asta.

Daca stie cineva pe ce site-uri pot gasi job-uri part-time sau chiar site-uri din care sa scoti bani (aici ma refer unde sa ai si de muncit ca nu iti da nimeni bani pe gratis) sa-mi spuna si mie.

Multumesc :)
RoyalServer
User avatar
Jayd0g
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 138
Joined: 04 Apr 2009, 16:12
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

06 Dec 2019, 12:31

diavolu111 wrote:
06 Dec 2019, 02:21
Caut o metoda de a face bani stand la PC!

Inainte sa incepeti sa "urlati" ca daca vreau bani sa ma duc la munca vreau sa va spun ca am deja un job stabil, dar acest job imi permite sa stau destul de mult pe laptop si sa am atat timp liber incat as avea lejer timp si pentru un job part-time.

Din cate stiu existau ceva site-uri acum ceva vreme unde puteam sa caut astfel de job-uri, dar acum de cateva ore tot caut pe google si primesc pe unele site-uri doar variante care din cate stiu eu sunt spam-uri sau fake-uri, cum ar fi: behmoney.club si alte site-uri exact de genul asta.

Daca stie cineva pe ce site-uri pot gasi job-uri part-time sau chiar site-uri din care sa scoti bani (aici ma refer unde sa ai si de muncit ca nu iti da nimeni bani pe gratis) sa-mi spuna si mie.

Multumesc :)
Poti incerca ejobs, olx, lajumate si adaugi part-time/flexibil la filtrele de cautare si judetul/orasul tau.
Eu pe olx caut cel mai des.
Mai poti incerca pe grupuri dedicate job-urilor pe FaceBook.
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

06 Dec 2019, 12:57

Vezi aici: http://bestblackhatforum.com/Forum-Mone ... iscussions , trebuie sa iti faci cont. Mai poti cauta job-uri de redactor, nu faci mult dar macar ies niste bani.
User avatar
Bogdan Andrei
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 501
Joined: 02 Sep 2016, 10:30
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: Puula, Croatia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time
Contact:

10 Dec 2019, 13:48

Apuca-te de marketing afiliat, vinde online etc.
In curand se va deschide o platforma cu produse importate de pe ali si tu va trebui doar sa le promovezi.
Daca vrei mai multe detalii, imi poti da PM, insa platforma momentan este in beta, se va deschide cam pe la primavara.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13712
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

14 Dec 2019, 12:38

https://chaturbate.com/accounts/register/

Faci bani stand la pc, ai nevoie de o camera web si un cont. :everything_ok: :hand_with_pen:
Image
User avatar
praythelord
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 56
Joined: 25 Jun 2016, 12:47
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times
Contact:

14 Dec 2019, 12:53

https://www.internationalcupid.com
Iti faci cont..chiar daca esti baiat. Si pui poze cu o gagica. Sigur ai de la vreo prietena sau fosta iubita zeci de poze.
O sa-ti scrie oameni de toate varstele..trebuie sa stii engleza, sa ai timp, sa nu-ti faci nervi si sa ai vrajeala frumoasa. "Metoda" asta am aflat-o de la un prieten. Am incercat si eu..am tot vorbit cu oameni..si nimic..dupa o luna jumatate mi-a scris un mos de 58 de ani si era topit dupa "mine" am vorbit cu el cam 2 saptamani jumatate si i-am bagat vrajeala ca stau in chirie..imi trebuie bani..ca duc viata grea si mangleala din asta. Si m-a ajutat cu 250 de euro.
Asta nu inseamna ca te duci repede acum sa-ti faci cont si la prima conversatie dupa 5 minute deja ceri bani. Daca faci asa n-ai sa reusesti nimic. Nu fi cap de urs.
Un singur sfat iti dau: nu grabi lucrurile ;)

Nu mai asculta toate cacaturile. Afiliere, marketing, vanzari, ptc-uri, referale, promovari, blog-uri, yt si cct-uri din astea ieftine. Aici iti trebe cap, investitie si nu reuseste tot prostul. Daca ar fi asa de easy toata lumea ar face asta, nu s-ar mai duce nimeni la munca. Nu e asa usor precum pare. Si gandeste-te ca mai sunt inca altii 100.000.000 de oameni care fac asta.
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

14 Dec 2019, 13:42

The Kalu wrote:
14 Dec 2019, 12:38
https://chaturbate.com/accounts/register/

Faci bani stand la pc, ai nevoie de o camera web si un cont. :everything_ok: :hand_with_pen:
White label pe asta, asa da.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information