Poze sterse de politie // REZOLVAT

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
MASTER ~
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3651
Joined: 05 Nov 2007, 01:25
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Restrictie moderator
Has thanked: 7 times
Been thanked: 19 times

14 Dec 2019, 12:57

Pot recupera pozele șterse din telefon ? Samsung. Aseara am fost arestat si mi au sters din telefon poza de la nr de la masina de politie si o filmare o m ai pot recupera ? Poza si filmarea a fost in loc public.
User avatar
praythelord
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 56
Joined: 25 Jun 2016, 12:47
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times
Contact:

14 Dec 2019, 13:07

Fotografierea unei persoane aflate intr-un spatiu privat se sanctioneaza conform legii.
Fotografierea unei persoane aflate in spatiu public DAR fara acordul persoanei respective, SE SANCTIONEAZA. Legea nu consacra regula conform cu care tot ce se intampla pe domeniul public poate fi filmat sau fotografiat.

Mai bine stai cuminte in banca ta si vezi-ti de treaba. Nu-ti cauta probleme singur.
alistar
Sustinator comunitate
Sustinator comunitate
Posts: 476
Joined: 24 Jan 2011, 09:51
Detinator Steam: Da
CS Status: zonek.ro the best
Detinator server CS: awp.zonek.ro
Location: Romania
Discord: trueantaris
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times
Contact:

14 Dec 2019, 13:31

Depinde despre ce este vorba, poti face plangere la Parchet. Daca nu au mandat nu iti pot controla in telefon, nu iti pot confisca telefonul . Te duci cu telefonul si il lasi ca proba.
Oricum ar fi nu au voie sa puna mana si sa se uite in telefonul tau si sa stearga .
VA multumim ca ne-ati fost alaturi atata timp! https://www.zonek.ro
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

14 Dec 2019, 13:54

zonek_telecom wrote:
14 Dec 2019, 13:31
Depinde despre ce este vorba, poti face plangere la Parchet. Daca nu au mandat nu iti pot controla in telefon, nu iti pot confisca telefonul . Te duci cu telefonul si il lasi ca proba.
Oricum ar fi nu au voie sa puna mana si sa se uite in telefonul tau si sa stearga .
Data viitoare cand mai faci dublu post iti dau avertisment, de abia astept sa te duci la Laur si sa plangi cum fac toti.Imi dau si mie lacrimile cand va vad :boundlessly_laughing:


Gabi cu asta poti recupera, nu stiu cat de bine dar totusi l-am incercat si chiar functioneaza.
https://play.google.com/store/apps/deta ... aver&hl=en
Image
User avatar
MASTER ~
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3651
Joined: 05 Nov 2007, 01:25
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Restrictie moderator
Has thanked: 7 times
Been thanked: 19 times

14 Dec 2019, 14:18

The Kalu wrote:
14 Dec 2019, 13:54
zonek_telecom wrote:
14 Dec 2019, 13:31
Depinde despre ce este vorba, poti face plangere la Parchet. Daca nu au mandat nu iti pot controla in telefon, nu iti pot confisca telefonul . Te duci cu telefonul si il lasi ca proba.
Oricum ar fi nu au voie sa puna mana si sa se uite in telefonul tau si sa stearga .
Data viitoare cand mai faci dublu post iti dau avertisment, de abia astept sa te duci la Laur si sa plangi cum fac toti.Imi dau si mie lacrimile cand va vad :boundlessly_laughing:


Gabi cu asta poti recupera, nu stiu cat de bine dar totusi l-am incercat si chiar functioneaza.
https://play.google.com/store/apps/deta ... aver&hl=en
Merge, mersi mult. :*
alistar
Sustinator comunitate
Sustinator comunitate
Posts: 476
Joined: 24 Jan 2011, 09:51
Detinator Steam: Da
CS Status: zonek.ro the best
Detinator server CS: awp.zonek.ro
Location: Romania
Discord: trueantaris
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times
Contact:

14 Dec 2019, 15:40

The Kalu wrote:
14 Dec 2019, 13:54
zonek_telecom wrote:
14 Dec 2019, 13:31
Depinde despre ce este vorba, poti face plangere la Parchet. Daca nu au mandat nu iti pot controla in telefon, nu iti pot confisca telefonul . Te duci cu telefonul si il lasi ca proba.
Oricum ar fi nu au voie sa puna mana si sa se uite in telefonul tau si sa stearga .
Data viitoare cand mai faci dublu post iti dau avertisment, de abia astept sa te duci la Laur si sa plangi cum fac toti.Imi dau si mie lacrimile cand va vad :boundlessly_laughing:


Gabi cu asta poti recupera, nu stiu cat de bine dar totusi l-am incercat si chiar functioneaza.
https://play.google.com/store/apps/deta ... aver&hl=en
Stai linistit nebunule de la spitalul 9 vroiam sa dau edit , nu a mai mers sa sterg postul meu si nici edit de aia am mai adaugat o idee. Daca tie ti se pare dublu post ca am scris total diferit e ok. Nu ma pot pune cu nebunii de la spitalul 9 care fac spam pe forum.
Spamezi efectiv la orice categorie si te certi cu toata lumea. Si mereu ii trimiti pe toti la Laur, se vede de la o posta ca esti un lingau cotizator 😂😂 Daca dai bani nu inseamna ca poti sa si spamezi orice pe forum, deci chiar ai spamat acest forum in ultimul hal.
Nu oferi nici o informatie si nici un ajutor, efectiv nu sti nimic si nu esti bun la nimic decat sa spamezi si sa te iei cu lumea in gura. Acuma dute tu la Laur si plangi sau mai abuzeaza inca odata de pozitia de Mod.
Last edited by The Kalu on 14 Dec 2019, 15:45, edited 1 time in total.
Reason: off topic // data viitoare cand o sa ai un limbaj ofensator adresat mie o sa te alegi cu ban pana in 2079.
VA multumim ca ne-ati fost alaturi atata timp! https://www.zonek.ro
alistar
Sustinator comunitate
Sustinator comunitate
Posts: 476
Joined: 24 Jan 2011, 09:51
Detinator Steam: Da
CS Status: zonek.ro the best
Detinator server CS: awp.zonek.ro
Location: Romania
Discord: trueantaris
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times
Contact:

14 Dec 2019, 15:50

Nu trebuie neaaparat sa intru cu contul asta pe forum sau sa postez, esti un Spammer ai 12 mii de posturi si eu am 200 in tot atatia ani de cand esti inscris tu, deci asta spune despre tine ca esti deplasat mintal din moment ce din alea 12 mii 11999 sunt cu amenintari si cearta. Sterge warn-ul ca tu m-ai provocat sti ca nu ai dreptate. Eu nu te caut tu nu ma cauti simplu.
VA multumim ca ne-ati fost alaturi atata timp! https://www.zonek.ro
User avatar
balarobert
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 566
Joined: 23 Mar 2015, 17:27
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 7 times
Been thanked: 18 times
Contact:

14 Dec 2019, 23:18

bine boss insfarsit l-a descris cineva perfect pe kalu, e un lingau care o sa moara pe forumu asta postand un reply.
on: nu poti am incercat.
Last edited by The Kalu on 15 Dec 2019, 09:45, edited 1 time in total.
Reason: 3. Orice jignire/batjocura adusă asupra unui membru al echipei eXtreamCS ( Administratori, Moderatori, Programatori etc ) se sancționează cu ban pentru o perioadă de minim 6 luni. Nu se discută. Dacă nu ne puteți respecta, nici noi nu trebuie să vă ținem
User avatar
gcs1666
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 21
Joined: 13 Dec 2019, 12:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

15 Dec 2019, 02:25

zonek_telecom wrote:
14 Dec 2019, 15:50
Nu trebuie neaaparat sa intru cu contul asta pe forum sau sa postez, esti un Spammer ai 12 mii de posturi si eu am 200 in tot atatia ani de cand esti inscris tu, deci asta spune despre tine ca esti deplasat mintal din moment ce din alea 12 mii 11999 sunt cu amenintari si cearta. Sterge warn-ul ca tu m-ai provocat sti ca nu ai dreptate. Eu nu te caut tu nu ma cauti simplu.
Adevărat ce zici!

Este cel mai mare spammer :footprints:

Din cauza lui am ban 6 luni =))) pe contul Gheorghe_cs16 că se bagă în aiurea în seama peste posturile mele cum face cu tine ca să te enerveze și când vede că am eu dreptate ce zic! Se duce rpd la PM lui Mutex se plânge să îmi dea ban 1 an... + că The Kalu mai pune și puradeii lui să vină să îmi lase Reply-uri cu înjurături și dupaia le dă delete la post în loc de ADVERTISMENT practic te cerți degeaba cu staff ul că ei țin conferința pe Discord și zic ceva gen: Hai să îl enervăm pe p... ală de Gheorghe să scăpam de el ca să ia ban să dă prea deștept pe forum hai The Kalu , Hecate vb cu membrii în PM să îl înjure în reply ca să se enerveze ca să avem motive să ăi dăm ban că sunt proș.... :))
Momentan cică am motive pe ban: prea multe posturi ia o pauză =)))
Nu scrie nimic în rules așa ceva a căutat scuze ca să nu mă mai vadă epic staff -ului abuz de putere ori cum o să urmeze toți că mine că The Kalu este Jokerul pe forum și Pionii lui care le dă PM să înjure că să înceapă cearta și dupaia îmi dă mie ADVERTISMENT și lor le șterge topicul...

Din câte vezi în topicul astă se vede că suferă după atenție online
discutii-generale/rugaminte-mare-raport ... 66038.html
You are scarry
By
| Afiseaza codul
suck my dick  :dollar_eye: 
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

15 Dec 2019, 09:48

O sa inchid subiectul asta deoarece este rezolvat si nu vreau sa mai vad cum va plangeti pe aici, data viitoare mare grija la limbaj ca nu v-am jignit.Au primit ban cei trei viteji, doi pana in luna iunie fix de ziua mea le expira banu asa cadou si Gheorghe are permanent.Succes in viata mai flacai!
Image
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information