Vand 700 credite gtrs/astept oferte in topic

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

26 Dec 2019, 19:04

blackgate wrote:
26 Dec 2019, 17:33
^ taci dracu ca-ti dau doua palme si plangi
Iti dau adresa prin PM sa vii sa imi dai?

Saraciile dracu duce-ti-va la scoala ca s-a marit alocatia
Last edited by d e a l e r - on 26 Dec 2019, 19:10, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru off-topic.
RoyalServer
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

26 Dec 2019, 20:04

gloryous wrote:
26 Dec 2019, 16:29
Vanzare efectuata cu succes. Se poate da T/C.

@Mutex: Daca oamenii se bazeaza pe seriozitatea mea si imi cer sa fiu intermediar pentru ca ma cunosc care e problema?
Vrei sa mai iei si tu 5-10 euro per intermediere sa treci de anul nou? Nu ma supara.
Cand eram eu in staff cu astia, ne pupai in fund. Acum esti mare in grad. Cand va vad ma apuca rasul. Pe unii. Hai, da-mi warn/ban ca te-am ofticat.
Dar cand am cerut eu un ban pentru intermediat? Daca era sa cer pai atunci aveam timp cu siguranta sa raspund la mesaje, insa intru de cele mai multe ori de pe telefon. Tu poti sa zici ca esti intermediar si in Las Vegas alaturi de marii crupieri, nimeni nu o sa iti acorde titlul de intermediar doar pentru ca te oferi tu intr-o zi cu soare sau mohorata sa faci tu pe intermediarul. Utilizatorii fac tranzactiile strict pe riscurile lor, eu nu am cum sa oblig lumea sa faca ceva.
User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

26 Dec 2019, 20:05

Mutex wrote:
26 Dec 2019, 20:04
gloryous wrote:
26 Dec 2019, 16:29
Vanzare efectuata cu succes. Se poate da T/C.

@Mutex: Daca oamenii se bazeaza pe seriozitatea mea si imi cer sa fiu intermediar pentru ca ma cunosc care e problema?
Vrei sa mai iei si tu 5-10 euro per intermediere sa treci de anul nou? Nu ma supara.
Cand eram eu in staff cu astia, ne pupai in fund. Acum esti mare in grad. Cand va vad ma apuca rasul. Pe unii. Hai, da-mi warn/ban ca te-am ofticat.
Dar cand am cerut eu un ban pentru intermediat? Daca era sa cer pai atunci aveam timp cu siguranta sa raspund la mesaje, insa intru de cele mai multe ori de pe telefon. Tu poti sa zici ca esti intermediar si in Las Vegas alaturi de marii crupieri, nimeni nu o sa iti acorde titlul de intermediar doar pentru ca te oferi tu intr-o zi cu soare sau mohorata sa faci tu pe intermediarul. Utilizatorii fac tranzactiile strict pe riscurile lor, eu nu am cum sa oblig lumea sa faca ceva.
Crezi ca imi pasa mie sa am grad de intermediar unde multi care au facut parte din staff au dat tepe? Oamenii pur si simplu au precizat ca i-am intermediat cu succes avand incredere in mine si fiind user pe acest forum.
Mai departe da, fac intermedieri prin mine pe riscul lor. :)
User avatar
Mr.LeX
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 07 Nov 2013, 16:36
Detinator Steam: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Matrix
Has thanked: 18 times
Been thanked: 2 times
Contact:

28 Dec 2019, 18:26

gloryous wrote:
26 Dec 2019, 16:29
Vanzare efectuata cu succes. Se poate da T/C.

@Mutex: Daca oamenii se bazeaza pe seriozitatea mea si imi cer sa fiu intermediar pentru ca ma cunosc care e problema?
Vrei sa mai iei si tu 5-10 euro per intermediere sa treci de anul nou? Nu ma supara.
Cand eram eu in staff cu astia, ne pupai in fund. Acum esti mare in grad. Cand va vad ma apuca rasul. Pe unii. Hai, da-mi warn/ban ca te-am ofticat.
Salut, am apelat la Mutex pentru anumite tranzactii si tot timpu a fost amabil si gen ne-a ajutat pe gratis cu intermedierea, nu a luat bani sau ceva vreodata :)
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 90 guests