Vlog Andy Popescu AUDI R8

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Laufer
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 87
Joined: 13 Jul 2016, 09:04
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

02 Jan 2020, 13:46




Toti besitii de azi zic ca au muncit si au plecat de jos. Un om care chiar a facut asta...nu se va lauda astfel. Va spune ca a muncit...nu va pune accentul pe plecat de jos. Multe fabrici din automotive... automotive...Mars mai golan exportator de pizde din olt, caracal.
Si mircescu de la mine din oras a plecat de jos. Stateau 7 intr-un apartament. Pana a dus pizde la strada in bergamo...si acum are un service extrem de mare unde spala bani la greu. Si camioane si masini...etc. are panamera, rolls royce, gle.uri, x.uri, alte porsche-uri. Si acu e boss in las vegas, imbogatit de pe urma prostilor de pacanele, fete si conduce un mercedes maybach prin valcea...masina de 600 000 euro. Deci...sa ma scuteasca...cinstitii astia.
Nu iti iei r8 de 200 000 din tinichigie de 8 ani. Da...faci bani...daca esti profi...dar eu sunt convins ca el mai mult spala bani cu service.ul ala...decat produce pe bune.
Ca el poate inregistra o factura de vopsit de 10000 euro...fara sa-l intrebe nimeni nimic. Atata timp cat jsi plateste taxele la stat...ca el avand banii facuti la negru...tre sa-i spele cumva...prefera sa plateasca niste taxe la stat...si sa scoata 8600 euro curati. Decat sa aiba 10 000 ne explicabili proveniti din prostitutie si trafic de carne vie.
Nici ma mai uit...ca are fata de prost. Si mesteca guma in zeflemea. Ca un cocalar. Si cu sapca aia intoarsa, manutele alea mici..cand i le vad imi vine sa le rup. Din cauza flegmei pe care o are pe el.
Vai mortii lor schilozi
RoyalServer
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

02 Jan 2020, 22:18

Ai gresit o chestie, faptul ca nu este din Caracal. Vreau sa te intreb o chestie: cu ce te deranjeaza pe tine ce face el? Multi au euro in conturi, dar de revelion, de zile de nastere si mai stiu eu ce stau pe facebook cu un pahar in mana si asteapta sa pice banii (tipul oamenilor care pe forum au x5-uri si in realitate...). Smecherul e cel care face bani si nu il intereseaza de parerile altora, restul e cancan.

Adevarul e cel spus de tine, in mare parte. Eu sunt din Caracal cum ai spus tu mai sus, dar tipul nu. Iti confirm spusele tale, dar e treaba omului ce face si cum isi cheltuieste banii. Oamenii sunt diferiti, se distreaza diferit si reactioneaza tot diferit.
User avatar
Laufer
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 87
Joined: 13 Jul 2016, 09:04
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

02 Jan 2020, 23:28

Mutex wrote:
02 Jan 2020, 22:18
Ai gresit o chestie, faptul ca nu este din Caracal. Vreau sa te intreb o chestie: cu ce te deranjeaza pe tine ce face el? Multi au euro in conturi, dar de revelion, de zile de nastere si mai stiu eu ce stau pe facebook cu un pahar in mana si asteapta sa pice banii (tipul oamenilor care pe forum au x5-uri si in realitate...). Smecherul e cel care face bani si nu il intereseaza de parerile altora, restul e cancan.

Adevarul e cel spus de tine, in mare parte. Eu sunt din Caracal cum ai spus tu mai sus, dar tipul nu. Iti confirm spusele tale, dar e treaba omului ce face si cum isi cheltuieste banii. Oamenii sunt diferiti, se distreaza diferit si reactioneaza tot diferit.
Cu ce ma deranjeaza ce face el? Sper sa o prinda cineva vreo data pe maica-ta, gagica-ta etc si sa le trimita la prositutie, sa vad atunci cum te simti, prin ce situatii treci. Tu chiar m-ai intrebat pe bune? Nu ti-o zic cu rautate dar vreau sa te fac sa intelegi cu ce ma deranjeaza taranoiul asta si mai mult ca sigur Andy e sigur de chestia asta si "promoveaza" astfel de borfasi. E aiurea *****.
Nu te macina constiinta stiind ca faci bani din treburi murdare si tu de fapt zici ca faci munca cinstita si ca ai plecat de jos, chiar te lauzi cu chestia asta?1
Stiu ca nu e din Caracal. Vorba vine ...
User avatar
Yungdru
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1318
Joined: 30 Apr 2013, 14:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Nume anterior: dRU*
Has thanked: 65 times
Been thanked: 25 times
Contact:

02 Jan 2020, 23:39

Laufer wrote:
02 Jan 2020, 23:28
Mutex wrote:
02 Jan 2020, 22:18
Ai gresit o chestie, faptul ca nu este din Caracal. Vreau sa te intreb o chestie: cu ce te deranjeaza pe tine ce face el? Multi au euro in conturi, dar de revelion, de zile de nastere si mai stiu eu ce stau pe facebook cu un pahar in mana si asteapta sa pice banii (tipul oamenilor care pe forum au x5-uri si in realitate...). Smecherul e cel care face bani si nu il intereseaza de parerile altora, restul e cancan.

Adevarul e cel spus de tine, in mare parte. Eu sunt din Caracal cum ai spus tu mai sus, dar tipul nu. Iti confirm spusele tale, dar e treaba omului ce face si cum isi cheltuieste banii. Oamenii sunt diferiti, se distreaza diferit si reactioneaza tot diferit.
Cu ce ma deranjeaza ce face el? Sper sa o prinda cineva vreo data pe maica-ta, gagica-ta etc si sa le trimita la prositutie, sa vad atunci cum te simti, prin ce situatii treci. Tu chiar m-ai intrebat pe bune? Nu ti-o zic cu rautate dar vreau sa te fac sa intelegi cu ce ma deranjeaza taranoiul asta si mai mult ca sigur Andy e sigur de chestia asta si "promoveaza" astfel de borfasi. E aiurea *****.
Nu te macina constiinta stiind ca faci bani din treburi murdare si tu de fapt zici ca faci munca cinstita si ca ai plecat de jos, chiar te lauzi cu chestia asta?1
Stiu atâția oameni care au făcut "afaceri" aici nu mă refer la femei,droguri cacaturi,aici ma refer la băieți deștepți care la 25,26 de ani au septar cumpărat cu bani din diverse fraude ,corupție de orice fel etc..si logic ca spala bani si se prefac în public ca ii fac legal ca doar nu sunt idioți să spună că au furat,dar totuși eu nu stau să îi critic pentru că fiecare om este responsabil pentru alegerile lui,si stiu ca si eu as face la fel dacă aș fi avut ocazia.
User avatar
Laufer
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 87
Joined: 13 Jul 2016, 09:04
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

03 Jan 2020, 00:10

Yungdru wrote:
02 Jan 2020, 23:39
Laufer wrote:
02 Jan 2020, 23:28
Mutex wrote:
02 Jan 2020, 22:18
Ai gresit o chestie, faptul ca nu este din Caracal. Vreau sa te intreb o chestie: cu ce te deranjeaza pe tine ce face el? Multi au euro in conturi, dar de revelion, de zile de nastere si mai stiu eu ce stau pe facebook cu un pahar in mana si asteapta sa pice banii (tipul oamenilor care pe forum au x5-uri si in realitate...). Smecherul e cel care face bani si nu il intereseaza de parerile altora, restul e cancan.

Adevarul e cel spus de tine, in mare parte. Eu sunt din Caracal cum ai spus tu mai sus, dar tipul nu. Iti confirm spusele tale, dar e treaba omului ce face si cum isi cheltuieste banii. Oamenii sunt diferiti, se distreaza diferit si reactioneaza tot diferit.
Cu ce ma deranjeaza ce face el? Sper sa o prinda cineva vreo data pe maica-ta, gagica-ta etc si sa le trimita la prositutie, sa vad atunci cum te simti, prin ce situatii treci. Tu chiar m-ai intrebat pe bune? Nu ti-o zic cu rautate dar vreau sa te fac sa intelegi cu ce ma deranjeaza taranoiul asta si mai mult ca sigur Andy e sigur de chestia asta si "promoveaza" astfel de borfasi. E aiurea *****.
Nu te macina constiinta stiind ca faci bani din treburi murdare si tu de fapt zici ca faci munca cinstita si ca ai plecat de jos, chiar te lauzi cu chestia asta?1
Stiu atâția oameni care au făcut "afaceri" aici nu mă refer la femei,droguri cacaturi,aici ma refer la băieți deștepți care la 25,26 de ani au septar cumpărat cu bani din diverse fraude ,corupție de orice fel etc..si logic ca spala bani si se prefac în public ca ii fac legal ca doar nu sunt idioți să spună că au furat,dar totuși eu nu stau să îi critic pentru că fiecare om este responsabil pentru alegerile lui,si stiu ca si eu as face la fel dacă aș fi avut ocazia.
Sper sa mori chinuit pentru gandirea asta de animal si sa treci prin aceleasi situatii tu sau cineva apropiat tie. Sunteti copii. Nu ganditi deloc.
Sa inchida cineva subiectul
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

03 Jan 2020, 00:19

Laufer wrote:
02 Jan 2020, 23:28
Mutex wrote:
02 Jan 2020, 22:18
Ai gresit o chestie, faptul ca nu este din Caracal. Vreau sa te intreb o chestie: cu ce te deranjeaza pe tine ce face el? Multi au euro in conturi, dar de revelion, de zile de nastere si mai stiu eu ce stau pe facebook cu un pahar in mana si asteapta sa pice banii (tipul oamenilor care pe forum au x5-uri si in realitate...). Smecherul e cel care face bani si nu il intereseaza de parerile altora, restul e cancan.

Adevarul e cel spus de tine, in mare parte. Eu sunt din Caracal cum ai spus tu mai sus, dar tipul nu. Iti confirm spusele tale, dar e treaba omului ce face si cum isi cheltuieste banii. Oamenii sunt diferiti, se distreaza diferit si reactioneaza tot diferit.
Cu ce ma deranjeaza ce face el? Sper sa o prinda cineva vreo data pe maica-ta, gagica-ta etc si sa le trimita la prositutie, sa vad atunci cum te simti, prin ce situatii treci. Tu chiar m-ai intrebat pe bune? Nu ti-o zic cu rautate dar vreau sa te fac sa intelegi cu ce ma deranjeaza taranoiul asta si mai mult ca sigur Andy e sigur de chestia asta si "promoveaza" astfel de borfasi. E aiurea *****.
Nu te macina constiinta stiind ca faci bani din treburi murdare si tu de fapt zici ca faci munca cinstita si ca ai plecat de jos, chiar te lauzi cu chestia asta?1
Stiu ca nu e din Caracal. Vorba vine ...
Nici nu ai idee ce se intampla si tot scrii despre droguri, prostitutie si mai stiu eu ce. Adevarul e ca fetele de la tara aleg sa se prostitueze pentru ca familiile lor nu au ce sa le ofere. Te invit sa te duci la o fata saraca dintr-un sat oarecare si sa vezi ce iti va spune. Te asigur ca o fata saraca care chiar nu stie cum este sa ai un telefon bun sau sa te plimbi prin diferite orase la hotel chiar si de trei stele, o sa se prostitueze oricand pentru visurile ei. Ca sa te fac sa nu ma corectezi iti zic ca mama este profesoara/director si cunoaste situatii grave, deci tu doar ce vezi la televizor sau in mass-media cunosti.

Nebuni si oameni care gandesc cu pantoful exista, dar nu poti sa dai tu vina pe omul acela pentru ceea ce se intampla in toata lumea. Realitatea pentru majoritatea tinerilor: ai bani = esti fericit. Tu ca ii spui cuiva "sper sa mori" esti de 100 de ori mai naiv decat cel care accepta lucrurile de mai sus. De ce? Omul care are o problema sau nu are anumite beneficii este invidios, uraste multa lume si alte n motive.

P.S: Nu sunt tipul de om care citeste carti pentru ca asa este la moda sau se uita in doom sa vada ce cuvinte sa mai scrie in topic ca sa fie drumul cu oameni. Sunt genul de persoana care iubeste cluburile, distractia si este fix problema mea ce fac si cum ma distrez sau cum percep eu lucrurile. Ma afecteaza doar pe mine daca eu am masina de 200 euro sau de 20.000 euro.

Exercitiu: esti la o proba de dezbateri si tema este cancerul. O persoana aduce in discutie problema copiilor care au cancer de tineri, dar multi nu stiu de asta. Daca tu ai avea un copil diagnosticat cu cancer, i-ai spune sau nu de problema pe care o are? I-ai spune ca s-ar putea sa nu mai traiasca mult? Prin astfel de situatii de diferentiezi mai ales de toti ceilalti, nu de faptul ca raspunzi vulgar unor discutii chiar ok.
User avatar
Yungdru
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1318
Joined: 30 Apr 2013, 14:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Nume anterior: dRU*
Has thanked: 65 times
Been thanked: 25 times
Contact:

03 Jan 2020, 00:21

Laufer wrote:
03 Jan 2020, 00:10
Yungdru wrote:
02 Jan 2020, 23:39
Laufer wrote:
02 Jan 2020, 23:28


Cu ce ma deranjeaza ce face el? Sper sa o prinda cineva vreo data pe maica-ta, gagica-ta etc si sa le trimita la prositutie, sa vad atunci cum te simti, prin ce situatii treci. Tu chiar m-ai intrebat pe bune? Nu ti-o zic cu rautate dar vreau sa te fac sa intelegi cu ce ma deranjeaza taranoiul asta si mai mult ca sigur Andy e sigur de chestia asta si "promoveaza" astfel de borfasi. E aiurea *****.
Nu te macina constiinta stiind ca faci bani din treburi murdare si tu de fapt zici ca faci munca cinstita si ca ai plecat de jos, chiar te lauzi cu chestia asta?1
Stiu atâția oameni care au făcut "afaceri" aici nu mă refer la femei,droguri cacaturi,aici ma refer la băieți deștepți care la 25,26 de ani au septar cumpărat cu bani din diverse fraude ,corupție de orice fel etc..si logic ca spala bani si se prefac în public ca ii fac legal ca doar nu sunt idioți să spună că au furat,dar totuși eu nu stau să îi critic pentru că fiecare om este responsabil pentru alegerile lui,si stiu ca si eu as face la fel dacă aș fi avut ocazia.
Sper sa mori chinuit pentru gandirea asta de animal si sa treci prin aceleasi situatii tu sau cineva apropiat tie. Sunteti copii. Nu ganditi deloc.
Sa inchida cineva subiectul
Inițial am lăsat un mesaj cât de cât măricel cu diverse opinii asupra ta dar am realizat că nu merita si m am lăsat păgubaș.
Last edited by Yungdru on 03 Jan 2020, 01:05, edited 2 times in total.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13708
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

03 Jan 2020, 00:58

Trist ca in ziua de azi jegurile se folosesc de multe chestii ca sa atraga fetele de la tara in viciul prostitutiei promitand pe cealalta parte multe, multi se folosesc de "lover boy" si ele pica in plasa destul de repede.Fratele meu are un coleg la munca care si-a luat 60 zile fara plata ca sa munceasca in Cipru, dupa o saptamana lu ala ii venise ideea ca iubita lui sa se prostitueze pe motivul ca fac bani mai multi si mai repede.Nu stiu, eu nu as putea sa fac treaba asta si daca ar fii sa mor de foame dar nu mi-as pune iubita la asa ceva! Chiar acum in decembrie pana sa iau concediu mi-a zis un coleg care este mai vechi de alt coleg din alta sectie ca isi pune prietena sa faca sex cu altii, bine ca nu cu oricine din ce am inteles dar totusi nu i bine frate si ea ca proasta accepta.Am un fel de verisoara vitrega, s-a casatorit acum doi ani si proasta si-a facut cont de facebook cu e-mail ul varului meu iar lu asta i s-a parut ceva dubios legat de ea deoarece avea cel putin 10 conturi de facebook si a reusit sa ii intre pe messenger.Ea n-avea nici o grija, se intalnea cu cei care vorbea pe facebook si si-o tragea cu ei pana avea gaura in chiloti.


Laufer iti inteleg furia dar totusi tu deja l-ai promovat ;asand acel link de la youtube, intra si alte persoane pe clip. ;) Capisci?

Hai sa ne vedem de viata noastra!
Image
User avatar
MASTER ~
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3651
Joined: 05 Nov 2007, 01:25
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Restrictie moderator
Has thanked: 7 times
Been thanked: 19 times

04 Jan 2020, 02:18

ce urat :(
User avatar
-coLd-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 584
Joined: 06 Feb 2018, 22:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading . . .
SteamID: KaNNabySu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fond eXtream: 0
Location: C:/
Has thanked: 17 times
Been thanked: 17 times

07 Jan 2020, 10:18

The Kalu wrote:
03 Jan 2020, 00:58
Trist ca in ziua de azi jegurile se folosesc de multe chestii ca sa atraga fetele de la tara in viciul prostitutiei promitand pe cealalta parte multe, multi se folosesc de "lover boy" si ele pica in plasa destul de repede.Fratele meu are un coleg la munca care si-a luat 60 zile fara plata ca sa munceasca in Cipru, dupa o saptamana lu ala ii venise ideea ca iubita lui sa se prostitueze pe motivul ca fac bani mai multi si mai repede.Nu stiu, eu nu as putea sa fac treaba asta si daca ar fii sa mor de foame dar nu mi-as pune iubita la asa ceva! Chiar acum in decembrie pana sa iau concediu mi-a zis un coleg care este mai vechi de alt coleg din alta sectie ca isi pune prietena sa faca sex cu altii, bine ca nu cu oricine din ce am inteles dar totusi nu i bine frate si ea ca proasta accepta.Am un fel de verisoara vitrega, s-a casatorit acum doi ani si proasta si-a facut cont de facebook cu e-mail ul varului meu iar lu asta i s-a parut ceva dubios legat de ea deoarece avea cel putin 10 conturi de facebook si a reusit sa ii intre pe messenger.Ea n-avea nici o grija, se intalnea cu cei care vorbea pe facebook si si-o tragea cu ei pana avea gaura in chiloti.


Laufer iti inteleg furia dar totusi tu deja l-ai promovat ;asand acel link de la youtube, intra si alte persoane pe clip. ;) Capisci?

Hai sa ne vedem de viata noastra!
Same . Adica cum poti sa mai bagi ****-n ea cand sti ca si-au bagat **** toti nespalatii . Dne fereste de asa oameni . Oricum am vazut ca nu au soarta prea buna , alti mor in accidente de masina , altii impuscati , doamne ajuta la mai multe de genu pentru toti psihopatii astia .
Care crede ca e bine sa faci asta , din cauza voastra lucrurile sunt cum sunt in romania . Daca aveti cap faceti o scoala si pa 25-27 ani ai casa , si mai ai si septaru ala mult dorit tot din banii tai . Daca tot asa , sa o duca si pe ma-sa sa faca niste banuti cu ea . Sunt primu care plateste pentru o **** .
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information