Recomandare telefon

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

15 Jan 2020, 17:09

Nu o sa pun quote, insa am sa dau un raspuns cat se poate de capabil. Fiecare isi ia ce telefon vrea, ce apartament vrea si traieste tot cum vrea. Ceea ce ai zis tu inseamna ca nu imi iau masina la 50.000 euro ci la 5.000 euro pentru ca oricum este fier si se strica, chiar daca ma dau banii afara din casa. Pui telefonul in geanta si se zgarie? Nu m-am legat de aspectul banilor, ci de ceea ce ai spus in continuare. Eu ti-am recomandat un telefon pe android de care stiu ca nu o sa ai probleme, samsung are problema cu seria A, daca te duci in service-uri gsm o sa ti se spuna ca multe persoane au venit cu tot felul de probleme pe seria A.

Pacat ca judeci persoanele inainte de a le cunoaste, de exemplu nu cunosti nici ce telefon am, nici unde stau si nici ce masina am. Sfatul meu este sa iti iei un telefon mai ieftin daca tot ai zis ca il scapi, a nu tine de telefoane inseamna sa spargi minim 3 telefoane si asta doar pentru ca nu ganditi inainte de a actiona.
RoyalServer
User avatar
-coLd-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 584
Joined: 06 Feb 2018, 22:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading . . .
SteamID: KaNNabySu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fond eXtream: 0
Location: C:/
Has thanked: 17 times
Been thanked: 17 times

15 Jan 2020, 17:17

Mutex wrote:
15 Jan 2020, 17:09
Nu o sa pun quote, insa am sa dau un raspuns cat se poate de capabil. Fiecare isi ia ce telefon vrea, ce apartament vrea si traieste tot cum vrea. Ceea ce ai zis tu inseamna ca nu imi iau masina la 50.000 euro ci la 5.000 euro pentru ca oricum este fier si se strica, chiar daca ma dau banii afara din casa. Pui telefonul in geanta si se zgarie? Nu m-am legat de aspectul banilor, ci de ceea ce ai spus in continuare. Eu ti-am recomandat un telefon pe android de care stiu ca nu o sa ai probleme, samsung are problema cu seria A, daca te duci in service-uri gsm o sa ti se spuna ca multe persoane au venit cu tot felul de probleme pe seria A.

Pacat ca judeci persoanele inainte de a le cunoaste, de exemplu nu cunosti nici ce telefon am, nici unde stau si nici ce masina am. Sfatul meu este sa iti iei un telefon mai ieftin daca tot ai zis ca il scapi, a nu tine de telefoane inseamna sa spargi minim 3 telefoane si asta doar pentru ca nu ganditi inainte de a actiona.
Ii luasem eu la nevasta-mea un seria a , am dat vreo 20 mil prin 2017 , ghici ce , i-a cazut din mana , nu sa spart , dar ecranul nu mai functiona . Samsung parerea mea este de ***** . Eu folosesc iphone de peste 8 ani si nu am treaba .
User avatar
Time4ever
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2206
Joined: 24 Jul 2013, 01:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Utilizator neserios (tepar)
Restrictie moderator
Location: Ibiza
Has thanked: 36 times
Been thanked: 247 times

15 Jan 2020, 19:46

Laufer wrote:
15 Jan 2020, 16:25
Il legi de gat cu o funie sa nu-ti mai cada, ca la copiii aia de gradinita sau iti poti pune o folie de sticla la 35 de ron cu gel, o husa si nu mai ai probleme daca il scapi.
Recomand iPhone X.

Zi ma mui.e ca esti sarac vai mortii tai, sincer! Ce ai zis in primul post cu scapatul e o mangleala de sarantoci. Vorbesti despre afaceri dar nu iti permiti un rahat de telefon. Mars da-te-n **** mea de sclavoi. Sa-mi bag **** in viata mea daca am mai intalnit copchil asa lichit ca tine. Intra in rasa ta pe olx, cauta-ti un job si mars la munca! Daca tot esti adeptul afacerilor pe internet te-am ajutat eu cu o metoda de facut bani pe net.
Covor pe perete.

da bro, m ai prins :(
poti sa mi faci si mie poza la ce casa/masina ai? sau nu ai varsta necesara pentru permis?
Yungdru wrote:
15 Jan 2020, 16:10
Time4ever wrote:
15 Jan 2020, 14:53
Mutex wrote:
15 Jan 2020, 10:45
Nu o sa imi cumpar niciodata o casa, sigur o sa o pierd la pariuri. Serios? :clapping_hands:

https://www.emag.ro/telefon-mobil-xiaom ... ario_ID=49 mai pui 200 lei si iti iei asa ceva.
bv frt, foarte bine ca iti iei tu telefon de 30000000 de euro, esti forta romaniei
eu nu pun pretul pe telefon, nu merg cu tractoru la gradinita sa stau pe telefon 24/7, scuze
The Kalu wrote:
15 Jan 2020, 11:32


Imi scuzi colegul, voia sa zica daca mai dai o teapa doua iti permiti acest telefon bun si chiar tine bateria la astea. :closed_lips:
merge teapa, dar merge de la 500 de euro in sus, imi merge foarte bine afacerea, puteti sa stati linistiti, traiti pe forumul asta de dimineata pana va culcati, super
Unele persoane nu înțeleg ca un iphone este un telefon premium,își iau mâncarea de la gura pentru un telefon (nu arat cu degetul către nimeni prezent),ei/ele conduc o mașină de 2,3 mii de euro(ca si mine de altfel) si au telefon de 1200 de euro,sau stau in chirie si mănâncă covrigi 2,3 luni doar ca sa plătească rata cu care ar putea plati un sfert de chirie..
mare dreptate, eu am casa si masina, dar nu vreau sa mi iau un telefon premium sa atrag atentia fetelor pentru ca am bani, dar lumea crede ca daca nu ai iphone x, esti sarac, prost si restul, nasol sa mori de foame ca sa faci economie pentru un telefon
User avatar
Time4ever
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2206
Joined: 24 Jul 2013, 01:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Utilizator neserios (tepar)
Restrictie moderator
Location: Ibiza
Has thanked: 36 times
Been thanked: 247 times

15 Jan 2020, 19:48

m am lamurit ca pe extreamcs au ramas doar frustrati si terminati, cer sa se inchida topicul, o seara in continuare
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

15 Jan 2020, 22:40

Time4ever wrote:
15 Jan 2020, 19:48
m am lamurit ca pe extreamcs au ramas doar frustrati si terminati, cer sa se inchida topicul, o seara in continuare
Subiect inchis, si eu m-am lamurit ca inca exista tepari care se lauda cand le canta stomacul de foame si se dau mari barosani. :boundlessly_laughing: :boundlessly_laughing:
Image
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Nanu and 216 guests