Vand semnale de trading FOREX

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
MrDarKy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 86
Joined: 04 Oct 2018, 23:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Contact:

03 Feb 2020, 01:18

Salut, nu stiu cati dintre voi cunosc lumea tradingului.. este vorba de trading FOREX, deci pe schimbul valutelor.
Am propriile strategii pentru a analiza si a studia evoluarea chart-ului ce mi-au adus pana acum profit interesant, o sa las niste poze cu pozitiile inchise pe luna trecuta.
Ceea ce vreau sa va ofer este un grup, o sala sa o numim asa, unde voi posta regular fiecare operatiune ce deschid pe propriul meu cont, in asa fel voi odata ce aveti aceleasi pozitii ca ale mele, o sa aveti acelasi % de profit.
Binenteles, ca orice sala de semnale trading, aceasta va avea un cost, si in cazul meu este de 20Euro / Luna.

O sa va dau si informatii cu privinta la broker si la suma de inceput.
Eu sugerez mereu un budget de start de minim 400 de euro, asta pentru a putea deschide mai multe pozitii deodata si binenteles, pentru a avea un profit mai interesant. Dar fiecare e liber sa isi aleaga propriul capital disponibil..

DISCLAIMER: Tot ceea ce postez este bazat pe analize si studii tehnice pe chart si pe calendarul economic, dar asta nu inseamna ca fiecare operatiune va duce la un profit GARANTAT. Ceea ce voi oferii eu sunt niste sugestii si niste idei de market, fiecare e liber sa le urmareasca sau nu. Nu vreau copii ce se vor oftica daca in 2 zile nu au avut profitul ce il asteptau, tradingul are nevoie de timp, si profitul se calculeaza pe perioade lungi.
Nu imi asum nici o responsabilitate pentru eventuale pierderi ale voastre.

Poze cu cateva operatii din luna Ianuarie: https://imgur.com/a/0IQCbJ8
RoyalServer
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

03 Feb 2020, 06:08

Cateva tranzactii norocoase nu inseamna ca faci bani pe forex.

Prezinta un statement de la cont de trading real cu activitate minima 3 luni si urca-l pe myfxbook. Vreau sa vad ce profitabilitate ai
MrDarKy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 86
Joined: 04 Oct 2018, 23:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Contact:

03 Feb 2020, 14:40

Laur eXtream wrote:
03 Feb 2020, 06:08
Cateva tranzactii norocoase nu inseamna ca faci bani pe forex.

Prezinta un statement de la cont de trading real cu activitate minima 3 luni si urca-l pe myfxbook. Vreau sa vad ce profitabilitate ai
Salut, momentan nu sunt inscris pe myfxbook, dar oricum am trackboard pe telegram unde postez aproape zilnic toate tranzactiile facute.
Vreau sa repet, eu nu am PROMIS nimanui un castig sau o pierdere, eu pur si simplu am pus in vanzare IDEILE si SUGESTIILE mele de marketing.. fiecare e LIBER sa ia propria decizie.
Cine crede ca sunt doar norocos, poate sa inchida acest topic si sa caute altceva, cine vrea sa incerce, o poate face, tin sa precizez ca majoritatea salelor de semnale costa in jur de 60-100 euro lunar. Altele chiar si 200.
User avatar
Alex.B
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 22 Oct 2019, 18:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vand Conturi Netflix UHD
Detinator server CS: Pierdut
Fond eXtream: 0
Been thanked: 3 times

03 Feb 2020, 15:12

Daca tot faci bani frumosi trade..nu inteleg de ce te-ai mai lega la cap pentru 20euro pe luna?
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

03 Feb 2020, 15:53

MrDarKy wrote:
03 Feb 2020, 14:40
Laur eXtream wrote:
03 Feb 2020, 06:08
Cateva tranzactii norocoase nu inseamna ca faci bani pe forex.

Prezinta un statement de la cont de trading real cu activitate minima 3 luni si urca-l pe myfxbook. Vreau sa vad ce profitabilitate ai
Salut, momentan nu sunt inscris pe myfxbook, dar oricum am trackboard pe telegram unde postez aproape zilnic toate tranzactiile facute.
Vreau sa repet, eu nu am PROMIS nimanui un castig sau o pierdere, eu pur si simplu am pus in vanzare IDEILE si SUGESTIILE mele de marketing.. fiecare e LIBER sa ia propria decizie.
Cine crede ca sunt doar norocos, poate sa inchida acest topic si sa caute altceva, cine vrea sa incerce, o poate face, tin sa precizez ca majoritatea salelor de semnale costa in jur de 60-100 euro lunar. Altele chiar si 200.
In traducere, nu faci bani si probabil e trading pe demo , nu ai nici un capital si nici experienta sau tranzactionezi fara Stop Loss.

Pai prietene, marketing nu ii trebuie nimanui. Daca ai profitabilitate, prezint-o direct, nu fa teorii si filosofii ca vinzi aer pe 20 euro lunar.

Sunt trader profesionist in domeniu si ca tine recunosc multi, oameni care nu fac bani dar cred ca au descoperit secretul pe bursa :boundlessly_laughing:
MrDarKy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 86
Joined: 04 Oct 2018, 23:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Contact:

03 Feb 2020, 21:20

Laur eXtream wrote:
03 Feb 2020, 15:53
MrDarKy wrote:
03 Feb 2020, 14:40
Laur eXtream wrote:
03 Feb 2020, 06:08
Cateva tranzactii norocoase nu inseamna ca faci bani pe forex.

Prezinta un statement de la cont de trading real cu activitate minima 3 luni si urca-l pe myfxbook. Vreau sa vad ce profitabilitate ai
Salut, momentan nu sunt inscris pe myfxbook, dar oricum am trackboard pe telegram unde postez aproape zilnic toate tranzactiile facute.
Vreau sa repet, eu nu am PROMIS nimanui un castig sau o pierdere, eu pur si simplu am pus in vanzare IDEILE si SUGESTIILE mele de marketing.. fiecare e LIBER sa ia propria decizie.
Cine crede ca sunt doar norocos, poate sa inchida acest topic si sa caute altceva, cine vrea sa incerce, o poate face, tin sa precizez ca majoritatea salelor de semnale costa in jur de 60-100 euro lunar. Altele chiar si 200.
In traducere, nu faci bani si probabil e trading pe demo , nu ai nici un capital si nici experienta sau tranzactionezi fara Stop Loss.

Pai prietene, marketing nu ii trebuie nimanui. Daca ai profitabilitate, prezint-o direct, nu fa teorii si filosofii ca vinzi aer pe 20 euro lunar.

Sunt trader profesionist in domeniu si ca tine recunosc multi, oameni care nu fac bani dar cred ca au descoperit secretul pe bursa :boundlessly_laughing:
"Sunt trader profesionist"
Nu esti in stare sa iti dai seama nici citind tranzactia ca este vorba de un account PRO de trading si nu un account DEMO cum zici tu, doamne ce te mai oftici. Si eu am dat de multi ca tine, ce se dau trader profesionisti dar nu castiga nici 1 sfert din cat castig eu lunar, hai ca te credem toti ca esti mare barosan profesionist. Ma rog, fiecare face cum crede, daca nu va intereseaza evitati topicul meu si atat..

Ah si la Alex B.
Daca tot faci bani frumosi trade..nu inteleg de ce te-ai mai lega la cap pentru 20euro pe luna?
Pai deoarece am deja un grup italian unde vand semnale trading cu 833 de membri, daca faci un calcul de 20 de euro pe luna, si ala e un venit destul de bun..
M-am gandit sa fac acelasi lucru si pe un grup din romania, dar se pare ca mai bine o las balta :))
User avatar
aswer
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 35
Joined: 21 Jul 2018, 02:33
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/RealStr
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

03 Feb 2020, 21:44

El face 16.000 pe luna si sta pe extreamcs
Image
MrDarKy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 86
Joined: 04 Oct 2018, 23:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Contact:

03 Feb 2020, 22:42

aswer wrote:
03 Feb 2020, 21:44
El face 16.000 pe luna si sta pe extreamcs
Nu e cine stie ce suma, cunosc prieteni ce fac 100k pe luna din trading, +25k pe luna din video tutoriale contra cost.. deci nu inteleg ce e asa de "extraordinar" in a castiga 16k din abonati semnale

Ma rog, vad ca deja se aduna doar hateri in acest topic, rog un moderator sa il inchida.. cu romanii nu se pot face asemenea afaceri, a fost greseala mea ca m-am gandit la asa ceva.
Nu mai e valabila oferta.
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

03 Feb 2020, 22:47

Oferta pe stomacul gol e peste tot. Nu ai nimic REAL si CONCRET de prezentat, decat vorbe. Deci sa nu punem hate-ul sau opiniile personale in discutie, ci atat timp cat nu ai prezentat ceva relevant, sunt de acord cu cererea ta a de iti inchide topicul.

Locked

Iar ca idee, rezultate reale, facute de mine, publicate cu detalii complete: https://www.myfxbook.com/members/laurentziu2
Locked

Return to “Anunturi”

  • Information