Coronavirus

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

26 Mar 2020, 10:20

WeeRox wrote:
26 Mar 2020, 00:15
sergiu4995 wrote:
25 Mar 2020, 21:37
Mutex wrote:
25 Mar 2020, 19:46


Nu conteaza media, oricum multi care au 10 la romana abia stiu sa puna o virgula.
Am luat 5 la romana la bac sincer sa fiu au fost numai subiecte idioate de asta nu am invatat ca stiam ca nu o sa ma ajute povestile si admiterea conteaza ca face media cu bacul am avut noroc ca era60% media de la admitere.,daca vrei la facultate, care si facultatea e inutila nu inveti nimic si na ai un carton care-l vei folosi intr-un an sa aprinzi focul la soba de la tara, a da si daca ai diploma fac urat patronii ca trebuie sa respecte un prag de salariu.
In legatura cu decretele alea nu am avut acea hartie si nici politia nu ma oprit chit ca ma plimbam, sfidez legile legilor :)))
asa e, nu te ajuta nici bacul nici facultatea, tu esti ala care a facut ca bill gates, s-a lasat de facultate si a ajuns miliardar.
uita-te si tu cum ai scris, ca abia poti sa intelegi ceva din ce ai scris acolo
sunt subiecte de inteles textul si sa vada si ei ca poti sa retii ceva din tot ce ai facut in scoala, demonstrand ca ai o anumita capacitate
Se intelege, dar cauti nod in papura, nici tu nu stai bine.Decat sa fiu din ala cu 10 si nu stiu sa gandesc singur, mai bine asa.
RoyalServer
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

28 Mar 2020, 13:44

WeeRox wrote:
26 Mar 2020, 00:15
sergiu4995 wrote:
25 Mar 2020, 21:37
Mutex wrote:
25 Mar 2020, 19:46


Nu conteaza media, oricum multi care au 10 la romana abia stiu sa puna o virgula.
Am luat 5 la romana la bac sincer sa fiu au fost numai subiecte idioate de asta nu am invatat ca stiam ca nu o sa ma ajute povestile si admiterea conteaza ca face media cu bacul am avut noroc ca era60% media de la admitere.,daca vrei la facultate, care si facultatea e inutila nu inveti nimic si na ai un carton care-l vei folosi intr-un an sa aprinzi focul la soba de la tara, a da si daca ai diploma fac urat patronii ca trebuie sa respecte un prag de salariu.
In legatura cu decretele alea nu am avut acea hartie si nici politia nu ma oprit chit ca ma plimbam, sfidez legile legilor :)))
asa e, nu te ajuta nici bacul nici facultatea, tu esti ala care a facut ca bill gates, s-a lasat de facultate si a ajuns miliardar.
uita-te si tu cum ai scris, ca abia poti sa intelegi ceva din ce ai scris acolo
sunt subiecte de inteles textul si sa vada si ei ca poti sa retii ceva din tot ce ai facut in scoala, demonstrand ca ai o anumita capacitate
Eu am făcut doar 12 clase și am luat și bacul dar facultatea never nu mă complic cu prostiile alea ca tot în străinătate ma duc sa muncesc :))
noroc cu Bill Gates ca alt fel nu am avea Windows pe calculatoare sau laptopuri nici în ziua de astăzi lui trebuie sa ai mulțumiți ca ia venit idea asta ca alt fel rămâneam cu cine știe ce windows linux

Să trecem la subiect
Se pare ca am ajuns la 28 de decese în România de la virus
NEXT LEVEL
Image
User avatar
d e a l e r -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2461
Joined: 13 Feb 2016, 16:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Connection lost
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fond eXtream: 0
Location: Mediaş, Sibiu, România
Discord: dealer1945
Has thanked: 33 times
Been thanked: 79 times
Contact:

28 Mar 2020, 14:28

eMeKa.eXe wrote:
28 Mar 2020, 13:44
WeeRox wrote:
26 Mar 2020, 00:15
sergiu4995 wrote:
25 Mar 2020, 21:37


Am luat 5 la romana la bac sincer sa fiu au fost numai subiecte idioate de asta nu am invatat ca stiam ca nu o sa ma ajute povestile si admiterea conteaza ca face media cu bacul am avut noroc ca era60% media de la admitere.,daca vrei la facultate, care si facultatea e inutila nu inveti nimic si na ai un carton care-l vei folosi intr-un an sa aprinzi focul la soba de la tara, a da si daca ai diploma fac urat patronii ca trebuie sa respecte un prag de salariu.
In legatura cu decretele alea nu am avut acea hartie si nici politia nu ma oprit chit ca ma plimbam, sfidez legile legilor :)))
asa e, nu te ajuta nici bacul nici facultatea, tu esti ala care a facut ca bill gates, s-a lasat de facultate si a ajuns miliardar.
uita-te si tu cum ai scris, ca abia poti sa intelegi ceva din ce ai scris acolo
sunt subiecte de inteles textul si sa vada si ei ca poti sa retii ceva din tot ce ai facut in scoala, demonstrand ca ai o anumita capacitate
Eu am făcut doar 12 clase și am luat și bacul dar facultatea never nu mă complic cu prostiile alea ca tot în străinătate ma duc sa muncesc :))
noroc cu Bill Gates ca alt fel nu am avea Windows pe calculatoare sau laptopuri nici în ziua de astăzi lui trebuie sa ai mulțumiți ca ia venit idea asta ca alt fel rămâneam cu cine știe ce windows linux

Să trecem la subiect
Se pare ca am ajuns la 28 de decese în România de la virus
Nu se vede că ai terminat 12 clase și ai luat examenul de bacalaureat... :dissapointed_emoji:

ON:
Încep să mă enerveze ăștia de la știri. Niciodată NU ne dau o veste BUNĂ, mereu ei ne aduc DOAR vești proaste. Și astăzi aud la știri: „ cu virusul ăsta o să fie și mai greu după Paște” sau „România se pregătește de scenariul 4”. Păi băi tembelilor cu știrile voastre, nu vedeți că speriați lumea cu prostiile voastre? Într-adevăr, este posibil să fie așa cum ziceți voi, dar lumea mai are nevoie și de VEȘTI BUNE, de exemplu: cum s-au vindecat cei 139 de pacienți (sau câți sunt), că se simt bine, sau alte lucruri. Sunt unele persoane care își fac și mai rău cu știrile voastre...
User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

29 Mar 2020, 17:52

DEALER.eXe. wrote:
28 Mar 2020, 14:28
eMeKa.eXe wrote:
28 Mar 2020, 13:44
WeeRox wrote:
26 Mar 2020, 00:15


asa e, nu te ajuta nici bacul nici facultatea, tu esti ala care a facut ca bill gates, s-a lasat de facultate si a ajuns miliardar.
uita-te si tu cum ai scris, ca abia poti sa intelegi ceva din ce ai scris acolo
sunt subiecte de inteles textul si sa vada si ei ca poti sa retii ceva din tot ce ai facut in scoala, demonstrand ca ai o anumita capacitate
Eu am făcut doar 12 clase și am luat și bacul dar facultatea never nu mă complic cu prostiile alea ca tot în străinătate ma duc sa muncesc :))
noroc cu Bill Gates ca alt fel nu am avea Windows pe calculatoare sau laptopuri nici în ziua de astăzi lui trebuie sa ai mulțumiți ca ia venit idea asta ca alt fel rămâneam cu cine știe ce windows linux

Să trecem la subiect
Se pare ca am ajuns la 28 de decese în România de la virus
Nu se vede că ai terminat 12 clase și ai luat examenul de bacalaureat... :dissapointed_emoji:

ON:
Încep să mă enerveze ăștia de la știri. Niciodată NU ne dau o veste BUNĂ, mereu ei ne aduc DOAR vești proaste. Și astăzi aud la știri: „ cu virusul ăsta o să fie și mai greu după Paște” sau „România se pregătește de scenariul 4”. Păi băi tembelilor cu știrile voastre, nu vedeți că speriați lumea cu prostiile voastre? Într-adevăr, este posibil să fie așa cum ziceți voi, dar lumea mai are nevoie și de VEȘTI BUNE, de exemplu: cum s-au vindecat cei 139 de pacienți (sau câți sunt), că se simt bine, sau alte lucruri. Sunt unele persoane care își fac și mai rău cu știrile voastre...
Si ce vesti bune vrei sa auzi))))))))? De unde stii tu ca s-au vindecat cei 139 de pacienti din moment ce nu este nimic concret? Oricum, in proportie de 99%, oamenii tineri scapa, mor batranii.
Inactiv o perioada nedeterminata
User avatar
d e a l e r -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2461
Joined: 13 Feb 2016, 16:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Connection lost
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fond eXtream: 0
Location: Mediaş, Sibiu, România
Discord: dealer1945
Has thanked: 33 times
Been thanked: 79 times
Contact:

29 Mar 2020, 18:05

VLD00 wrote:
29 Mar 2020, 17:52
DEALER.eXe. wrote:
28 Mar 2020, 14:28
eMeKa.eXe wrote:
28 Mar 2020, 13:44


Eu am făcut doar 12 clase și am luat și bacul dar facultatea never nu mă complic cu prostiile alea ca tot în străinătate ma duc sa muncesc :))
noroc cu Bill Gates ca alt fel nu am avea Windows pe calculatoare sau laptopuri nici în ziua de astăzi lui trebuie sa ai mulțumiți ca ia venit idea asta ca alt fel rămâneam cu cine știe ce windows linux

Să trecem la subiect
Se pare ca am ajuns la 28 de decese în România de la virus
Nu se vede că ai terminat 12 clase și ai luat examenul de bacalaureat... :dissapointed_emoji:

ON:
Încep să mă enerveze ăștia de la știri. Niciodată NU ne dau o veste BUNĂ, mereu ei ne aduc DOAR vești proaste. Și astăzi aud la știri: „ cu virusul ăsta o să fie și mai greu după Paște” sau „România se pregătește de scenariul 4”. Păi băi tembelilor cu știrile voastre, nu vedeți că speriați lumea cu prostiile voastre? Într-adevăr, este posibil să fie așa cum ziceți voi, dar lumea mai are nevoie și de VEȘTI BUNE, de exemplu: cum s-au vindecat cei 139 de pacienți (sau câți sunt), că se simt bine, sau alte lucruri. Sunt unele persoane care își fac și mai rău cu știrile voastre...
Si ce vesti bune vrei sa auzi))))))))? De unde stii tu ca s-au vindecat cei 139 de pacienti din moment ce nu este nimic concret? Oricum, in proportie de 99%, oamenii tineri scapa, mor batranii.
Bun, să zicem că eu nu știu dacă s-au vindecat 139 pacienți (cu toate că azi s-au anunțat oficial 169). Tu de unde știi că 99% din tineri scapă? Unde este SCRIS asta? S-a DOVEDIT CONCRET undeva asta? NU. Drept dovadă, uite, a murit o tânără de 27 ani, bătrână, nu?
Și mă repet, am zis că sunt sătul de știrile de genu „ne pregătim să intrăm în scenariul al 4 lea” sau „după Paște o să fie și mai rău”. Cu ce te ajută știrile astea în loc să te sperie și mai tare? De aceea am zis să dea și VEȘTI BUNE: s-au vindecat 169 persoane (cum s-au vindecat; cum se simt după ce au „învins” virusul și alte lucruri pozitive).
Și altădată când mai răspunzi la alte persoane, citește TOT ceea ce au scris, din comentariul tău îmi dau seama că tu ai citit doar primul rând și că nu ai ajuns la ideea cu veștile bune.
Baftă!
User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

29 Mar 2020, 20:33

DEALER.eXe. wrote:
29 Mar 2020, 18:05
VLD00 wrote:
29 Mar 2020, 17:52
DEALER.eXe. wrote:
28 Mar 2020, 14:28

Nu se vede că ai terminat 12 clase și ai luat examenul de bacalaureat... :dissapointed_emoji:

ON:
Încep să mă enerveze ăștia de la știri. Niciodată NU ne dau o veste BUNĂ, mereu ei ne aduc DOAR vești proaste. Și astăzi aud la știri: „ cu virusul ăsta o să fie și mai greu după Paște” sau „România se pregătește de scenariul 4”. Păi băi tembelilor cu știrile voastre, nu vedeți că speriați lumea cu prostiile voastre? Într-adevăr, este posibil să fie așa cum ziceți voi, dar lumea mai are nevoie și de VEȘTI BUNE, de exemplu: cum s-au vindecat cei 139 de pacienți (sau câți sunt), că se simt bine, sau alte lucruri. Sunt unele persoane care își fac și mai rău cu știrile voastre...
Si ce vesti bune vrei sa auzi))))))))? De unde stii tu ca s-au vindecat cei 139 de pacienti din moment ce nu este nimic concret? Oricum, in proportie de 99%, oamenii tineri scapa, mor batranii.
Bun, să zicem că eu nu știu dacă s-au vindecat 139 pacienți (cu toate că azi s-au anunțat oficial 169). Tu de unde știi că 99% din tineri scapă? Unde este SCRIS asta? S-a DOVEDIT CONCRET undeva asta? NU. Drept dovadă, uite, a murit o tânără de 27 ani, bătrână, nu?
Și mă repet, am zis că sunt sătul de știrile de genu „ne pregătim să intrăm în scenariul al 4 lea” sau „după Paște o să fie și mai rău”. Cu ce te ajută știrile astea în loc să te sperie și mai tare? De aceea am zis să dea și VEȘTI BUNE: s-au vindecat 169 persoane (cum s-au vindecat; cum se simt după ce au „învins” virusul și alte lucruri pozitive).
Și altădată când mai răspunzi la alte persoane, citește TOT ceea ce au scris, din comentariul tău îmi dau seama că tu ai citit doar primul rând și că nu ai ajuns la ideea cu veștile bune.
Baftă!
Am citit si mi-am dat seama ca te ambalezi degeaba. Tu o sa fii primul care face daca se agita in halul asta. A murit cineva de 27 ani, stii cumva ce boli a mai avut? E usor sa treci acum COVID-19 la orice decedat. Si in Italia s-au vindecat multi si dupa au intrat in carantina, nu exista un vaccin sau un antidot. Chiar va agitati prea mult, aveti rabdare ce se intampla si nu mai dramatizati atata.
Serios, mai bine cititi ceva decat sa beliti ochii in televizor daca sunteti atat de ipohondri.
Inactiv o perioada nedeterminata
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

29 Mar 2020, 20:59

La stiri mereu dau ca au murit x oameni de covid, dar aia care mor de cancer? exagerare.
420merciless
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 256
Joined: 29 Nov 2015, 14:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Been thanked: 7 times
Contact:

30 Mar 2020, 00:24

Boys, am încetat de câțiva ani buni să mă mai uit la emisiunile românești.. vă sfătuiesc să faceți la fel. Pe toată perioada asta, vă garantez că n-o să se scrie nimic bun la TV. Chiar și ÎNAINTE, nu vedeai decât accidente și alte nenorociri.

Cât despre on topic, nu vă mai bateți capul, noi suntem niște nimicuri pentru oamenii cu rang. Niciodată n-o să știm ce se întâmplă cu adevărat, doar trebuie să aveți speranță și să vă bucurați de fiecare zi cum puteți. 😁
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

30 Mar 2020, 13:34

Mu.e cu *** cu treaba, asta nu ai cum ca dupa 14 zile de carantina te-ai si vindecat :))) ca astia compara pandemia cu cea a fost inainte, prosti de bubuie si doctorii astia habar nu au ce fac in meseria lor.
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

30 Mar 2020, 14:37

420merciless wrote:
30 Mar 2020, 00:24
Boys, am încetat de câțiva ani buni să mă mai uit la emisiunile românești.. vă sfătuiesc să faceți la fel. Pe toată perioada asta, vă garantez că n-o să se scrie nimic bun la TV. Chiar și ÎNAINTE, nu vedeai decât accidente și alte nenorociri.

Cât despre on topic, nu vă mai bateți capul, noi suntem niște nimicuri pentru oamenii cu rang. Niciodată n-o să știm ce se întâmplă cu adevărat, doar trebuie să aveți speranță și să vă bucurați de fiecare zi cum puteți. 😁
NU chiar toate știrile arată la fel încearcă să te uiți pe România TV și Atena 3 aia spun din surse oficiale
Acum nu mai cu coronavirus vorbește asta este un avantaj pentru CRIMINALI
se pare că a uitat lumea de Criminalul Gheorghe Dincă acum nici gigas satan nu mai știe de el 😂 când iese din închisoarea nu îl mai recunoaște lumea ce noroc pe el 🤢


Se pare că deja sa ajuns la 45 de morți și a murit și o tânără de 27 ani medic credeți că nu afectează și tineri? Bine poate cei cu sistemul imunitar scăzut afectează mai mult

Vă spune ceva cazul fetelor de 14 și 16 ani care a murit în Spania? din cauza corona
Virsului? nu ține cont dacă bei alcool, vârsta sau ce funcție ai
Și mai este în România la Suceava Spitalul cu focarul mare un bebelușî de 4 ani în stare gravă
Cu coronavirus
În Italia sa ajuns la 11.000 de morți mai mulți bătrâni acum nu mai au cine să se ducă la babe să facă 3000 de euro pe lună să facă dupăia vile în România
dacă dispar moși și babele de acolo :))
Urmează Spania care are 1.500 morți sau chiar mai mult!
Statele Unite are deja 140 de morți și toți americani stau în case că de nu amendă 5000 euro acolo
Și Marea Britanie Anglia are deja un număr de morți care se află și copiii
În Russia deja au pus leii pe străzi ca să nu iasă oameni din case cică...
În Africa, Japonia, Coreea, India nu a ajuns Virsul :)))) ce bine de ei că dacă ar ajunge virusul mai ales în Africa deja sar duce de râpă că acolo sunt nu mai săraci și sălbaticiii..
NEXT LEVEL
Image
User avatar
MrAndrei
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2120
Joined: 17 Mar 2013, 18:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Facultatea iti mananca viata
SteamID: mrandreyx
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: asasinulfantoma
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 32 times
Been thanked: 28 times

30 Mar 2020, 17:52

eMeKa.eXe se vede ca te uiti pe romaniatv si antena =)).
Aia cu leii din Rusia era un meme. Virusul a ajuns si in Africa, Japonia, Coreea, India si au chiar si morti.

Presupun ca ai votat si cu Dancila presedinte?
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

30 Mar 2020, 19:14

Baaaa acum pe live-ul pe pagina stirile protv cica doctorii isi dau demisia unii si au facut-o, ce *** au latrat pentru salarii mari, acum isi dau demisia, clar ca avem si doctori falsi care au avut la facultate 5 de trecere...
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 210 guests