Admin videochat

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
NoNamed
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 466
Joined: 04 Jan 2014, 19:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: N-am status
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Location: Bucuresti Romania
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

29 Apr 2020, 16:22

Salutare,

Acum vreo doua saptamani am vazut pe facebook un anunt de angajare ca si admin la un studio de videochat. Nu am citit nici un detaliu despre job-ul acela, am pus "aplicatie" la misto pentru ca la cum arat nu ma asteptam sa ma angajeze pe mine un studio nici la spalat pe jos :)). Chestia e ca m-au sunat ieri de la studioul asta si vor sa ma duc luni la un interviu. Acum... voiam sa va intreb pe voi daca aveti vreo idee ce presupune postul asta de "admin". Stiti ceva?

Multumesc!
RoyalServer 2
User avatar
GENERALU'
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1274
Joined: 27 Jul 2015, 15:35
Detinator Steam: Da
CS Status: dproto.dll
Detinator server CS: biohazard is comming
SteamID: generalu_extream
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior: VioreL @EXTREAMCS
Fond eXtream: 0
Location: Transilvania
Discord: generalu_extream2463
Has thanked: 57 times
Been thanked: 19 times

29 Apr 2020, 16:26

Postul de "moderator" pe un site de videochat consta in verificarea utilizatorilor si a protagonistelor/protagonistilor
Frauda & plata, activitatea utilizatorilor etc.

Poate interviul e un casting :))))))))))))))))))))))))
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

29 Apr 2020, 16:29

NoNamed wrote:
29 Apr 2020, 16:22
Salutare,

Acum vreo doua saptamani am vazut pe facebook un anunt de angajare ca si admin la un studio de videochat. Nu am citit nici un detaliu despre job-ul acela, am pus "aplicatie" la misto pentru ca la cum arat nu ma asteptam sa ma angajeze pe mine un studio nici la spalat pe jos :)). Chestia e ca m-au sunat ieri de la studioul asta si vor sa ma duc luni la un interviu. Acum... voiam sa va intreb pe voi daca aveti vreo idee ce presupune postul asta de "admin". Stiti ceva?

Multumesc!
trb sa ai grija de modele, sa te ocupi de cladire pe tura ta, sa le oferi sprijin moral la modele, sa stai pe chat si sa discuti cu anumiti pretendenti care ar da mai multi bani, sa le inveti engleza daca nu stiu sau sa le faci improve, sa le ajuti sa faca bani, nu trb sa ai relatie cu modelele si nu trb sa le pui pe altele pe primu loc si tot asa... trb sa te mai ocupi si de partea tehnica sa fii sigur ca totu functioneaza ok, daca nu le merge camera video sa te duci sa o repari si tot asa is multe chestii + daca nu produce bani studioul pe tura ta o sa te dea afara si cauta pe altu mai bun, niciodata nu vei avea un loc stabil acolo fiindca mereu va fi altcineva mai bun ca tine :) la interviu trebuie sa ai multa vrajeala in tine si sa vorbesti mult ca sa te primeasca + sa te comporti bine cu fetele, sa fii deschis etc
User avatar
NoNamed
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 466
Joined: 04 Jan 2014, 19:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: N-am status
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Location: Bucuresti Romania
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

29 Apr 2020, 16:38

blackgate wrote:
29 Apr 2020, 16:29
NoNamed wrote:
29 Apr 2020, 16:22
Salutare,

Acum vreo doua saptamani am vazut pe facebook un anunt de angajare ca si admin la un studio de videochat. Nu am citit nici un detaliu despre job-ul acela, am pus "aplicatie" la misto pentru ca la cum arat nu ma asteptam sa ma angajeze pe mine un studio nici la spalat pe jos :)). Chestia e ca m-au sunat ieri de la studioul asta si vor sa ma duc luni la un interviu. Acum... voiam sa va intreb pe voi daca aveti vreo idee ce presupune postul asta de "admin". Stiti ceva?

Multumesc!
trb sa ai grija de modele, sa te ocupi de cladire pe tura ta, sa le oferi sprijin moral la modele, sa stai pe chat si sa discuti cu anumiti pretendenti care ar da mai multi bani, sa le inveti engleza daca nu stiu sau sa le faci improve, sa le ajuti sa faca bani, nu trb sa ai relatie cu modelele si nu trb sa le pui pe altele pe primu loc si tot asa... trb sa te mai ocupi si de partea tehnica sa fii sigur ca totu functioneaza ok, daca nu le merge camera video sa te duci sa o repari si tot asa is multe chestii + daca nu produce bani studioul pe tura ta o sa te dea afara si cauta pe altu mai bun, niciodata nu vei avea un loc stabil acolo fiindca mereu va fi altcineva mai bun ca tine :) la interviu trebuie sa ai multa vrajeala in tine si sa vorbesti mult ca sa te primeasca + sa te comporti bine cu fetele, sa fii deschis etc
Deci e un job destul de competitiv. Merci pentru informatii :), se pare ca nu o sa risc sa-mi pierd locul de munca pentru postul asta :)).
GENERALU' wrote:
29 Apr 2020, 16:26
Postul de "moderator" pe un site de videochat consta in verificarea utilizatorilor si a protagonistelor/protagonistilor
Frauda & plata, activitatea utilizatorilor etc.

Poate interviul e un casting :))))))))))))))))))))))))
E vorba de studio fizic.
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

29 Apr 2020, 16:55

da nu merita :) am avut si eu oferta cand facusem 19 ani si eram si eu ca tine in aceeasi situatie si m-am dus sa vad... cand mi-a zis aia ce trb sa fac n-am mai zis nimic :)) imi zicea ca mai dau un interviu iar cu managerul firmei si sa ma aprobe, i-am blocat nr tot dupa ce am plecat ca mi-a dat-o gen ,,daca nu faci bani cat vrem noi te inlocuim rapid ca ne dorim cei mai buni oameni" si asta e lege la orice videochat
dar macar mi-a dat o cale noua si am stiut ca munca nu e de mine si sa ma apuc de ilegale
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 314 guests