Fastdrop.RO - NESERIOSI ( TEPARI )

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 737
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

13 May 2020, 21:45

Nickname-ul tău: SoLoz0rNNN
Nickname-ul țeparului: blackgate
Link-ul de la profilul de pe forum al țeparului: blackgate-u41241.html
Email țepar: -
Alte date de contact ale țeparului: -
Descriere situație (obligatoriu): salut incerc sa scurtez sa nu scriu aici o poveste intreaga, pe scurt domnul blackgate inainte de a cumpara de la el mi-a aratat ca exemplu un server nu fac reclama mi-a spus ca are boost doar de la el x5 server-ul statea super super bine am spus ok vreau si eu i-am trimis bani in acel moment aveam activ pe server inca 4 boost-uri intre timp au expirat acele boost-uri statistica a inceput sa scada grav i am atras atentia acum o saptamana ca merge super super rau mi-a zis ca au avut probleme cu dedicatul in fine,ii atrag din nou atentia imi spune ca el nu baga intre 08:00 - 12:00 ii atrag o data atentia ca este ora 18:00 si este gol sv in fine gaseste un motiv, ii atrag din nou atentia imi spune ca el asa baga ca, ce m a obligat el sa cumpar sau etc ( a uitat ca mi-a aratat un sv ca exemplu si mi-a zis ca asa va fi sv ) azi ii atrag din nou atentia prima data imi spune ca dm'le ai evidenta incerc sa ii explic ca atunci cu ala erau 3 sv al meu era al 4'lea si acum sunt 14 totul este diferit el o tine pe a lui ca este la fel ma rog nu are rost mai zic ceva se intelege pentru cine il duce capul , pe urma cauta sa dea vina pe host ... pe urma pe addon ca nu le place addon-ul omul nu este sigur de nimic, CE MA DERANJEAZA CA NU AM PRIMIT CE MI'A ARATAT NICI MACAR PE APROAPE
Dovezi (obligatoriu) : https://imgur.com/a/uqtMUOv ( atat imi apare in conversatia de pe steam )
Model de postare în format BBCode pentru copy-paste | Afiseaza codul
Alte informații: TIN SA MENTIONEZ CA NU AM PRIMIT TEAPA DE LA EL BOOST-UL INCA FUNCTIONEAZA DAR NU CUM A DESCRIS EL ! Tot ce as vrea este sa fac lumea sa inteleaga ca eu am dat 230 de euro pe .... server -> cs.extreamcs.com ( acum mai am activ inca 2 boost-uri pentru ca scadea rau de tot cu al lui si am fost nevoit sa cumpar )


ATENTIE ESTE STRICT PAREREA MEA DESPRE ACEST SERVICIU ( INFORMATIV )
PS : mentionez faptul ca la inceput baiatul m a asteptat cu bani o saptamana ( o parte din bani )



REVIN CU UN EDIT MIC - https://imgur.com/a/LmBGPOy

Deci pe domni astia nu ai voie sa ii deranjezi cu vreun mesaj ca gata te ameninta ca te scot din boost dupa ce le dai 230 euro
Am revenit cu un mesaj catre acest domn serios legat de faptul ca aseara au fost maxim 8 playeri pe sv din nou incearca sa o dea ca set-master are 100 de sv si nu zici nimic de parca eu am boost de la set-master sau set-master mi-a zis frate la x5 ai sv full noaptea si etc ... dupa care el cu gura lui ATENTIE CU GURA LUI IMI SPUNE CA MA TINE IN MASTER 3 LUNI SI ACUM IMI SPUNE CA M A SCOS , acum are master domn'ule el in 2 saptamani are 30.000 in master si cand vorbea cu mine abia facea 700 intr-o saptamana in fine

DUPA CARE INCEARCA SA IMI SPUNA CA SA SCOT ANTICHEAT UL SI PROTECTIA DE FAKEPLAYER .... ce pot sa spun NU RECOMAND
De ce am scris teapa in descriere ?? pentru ca la inceput pana sa ii dau bani mi-a spus o chestie acum o da la intors ca sa spun asa de asta o numesc teapa pentru ca am platit 230 de euro ca sa am 10 playeri pe sv ... eu in acest timp am boost de la gametracker.lt on am impresia ca momentan doar de la iei mai primesc
Last edited by SoLoz0rNNN on 18 May 2020, 18:47, edited 2 times in total.
RoyalServer 2
User avatar
ionutFTW
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 28 Oct 2016, 00:46
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

13 May 2020, 23:30

Orice boost baga bine la inceput
fastdrop
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 8
Joined: 18 May 2020, 21:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: drop drop drop
Detinator server CS: =))
Fond eXtream: 0
Location: FASTDROP
Contact:

18 May 2020, 22:48

Salut,
Jucatorii nostri intra de buna voie, asta inseamna ca nu garantam ca veti avea server full indiferent de ce pachet alegeti, fie el si cel mai mare.
Nu garantam daca aveti un server cu IP NOU 'nepopulat' ca va sta full INDIFERENT de pachetul ales.
Evidenta Live - Jucatori Internationali Redirectionati NON-STOP live (la secunda) catre serverele boostate!
Fiecare server va beneficia de drop, dar difera numarul de dropuri in functie de pachet -> Serverul tau a fost mereu boostat X5 in Boostingul Service FASTDROP, jucatori au fost trimisi cu success catre serverul boostat.


Ai primit suspend la serviciu de la Black, motivele le ai in poze, oricum ai fost avertizat.
FASTDROP tia oferit exact ce scrie pe site-ul official. www.fastdrop.ro !
Evidenta Live o ai aici: www.fastdrop.ro/Evidenta jucatori ii puteai controla isi aleg singuri serverele pe care vor sa intre din master -> pe server exact cum facem noi, la fiecare server boostat.
Salut!
User avatar
MdFk. =]
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 624
Joined: 06 Sep 2014, 17:19
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

19 May 2020, 04:10

fastdrop wrote:
18 May 2020, 22:48
Salut,
Jucatorii nostri intra de buna voie, asta inseamna ca nu garantam ca veti avea server full indiferent de ce pachet alegeti, fie el si cel mai mare.
Nu garantam daca aveti un server cu IP NOU 'nepopulat' ca va sta full INDIFERENT de pachetul ales.
Evidenta Live - Jucatori Internationali Redirectionati NON-STOP live (la secunda) catre serverele boostate!
Fiecare server va beneficia de drop, dar difera numarul de dropuri in functie de pachet -> Serverul tau a fost mereu boostat X5 in Boostingul Service FASTDROP, jucatori au fost trimisi cu success catre serverul boostat.


Ai primit suspend la serviciu de la Black, motivele le ai in poze, oricum ai fost avertizat.
FASTDROP tia oferit exact ce scrie pe site-ul official. www.fastdrop.ro !
Evidenta Live o ai aici: www.fastdrop.ro/Evidenta jucatori ii puteai controla isi aleg singuri serverele pe care vor sa intre din master -> pe server exact cum facem noi, la fiecare server boostat.
Salut!
Evidenta aia nu merge de cand ai deschis cacatu ala de site fantoma
Tzanca
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 46
Joined: 14 Nov 2019, 23:27
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Been thanked: 5 times

19 May 2020, 12:08

ce usor este ba sa ii dai cancel la boost omului dupa ce a platit 200 euro .. are dreptate sa iti ceara socoteala in privinta jucatorilor , deoarece a platit pentru un serviciu si din ce vad i-a cam murit serverul . Dupa conditiile acestui site fantoma , se pare ca nu ai voie sa intri in discutii pe tema asta ca imediat se anuleaza tot si fara refund . ceva gen ai platit si gata .. cam neseriosi csz
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

19 May 2020, 12:30

si-a facut regulile de parca astia cu servere de platesc boost sunt niste sclavi si el e un zeu :)) coboara ma cu picioarele pe pamant
https://prnt.sc/sjjkgx
SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 737
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

19 May 2020, 12:58

Da cam asa ceva legat de reguli +++


Am stat cu mutex 30, 40 min on pe evidenta lui si catre server-ul meu aparea o data la 5-10 minute cateodata x2 , x1 , x4, niciodata x5 deci la 5,10 minute iar la mine pe server daca au intrat 2 din toti aia ....




Care master bro ?? ca acum 2,3 saptamani abia de erau 700 in master ??? de unde master?
Last edited by SoLoz0rNNN on 19 May 2020, 13:02, edited 2 times in total.
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

19 May 2020, 13:00

Astia is 20k + supliment 1k pe zi jucatori cei baga :))) daca ii avea pe aia sigur se vedea diferenta ,dar daca ai 1000 playeri si aia bindati se invart pe toate servere boostate clar ca se fac 20k :)) sau mai ai nevoie de inca 3-4 boosturi sa iti tina sv full boost-ul lor :))

Boosturile "adevarate" raman set-master si gtrs !
fastdrop
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 8
Joined: 18 May 2020, 21:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: drop drop drop
Detinator server CS: =))
Fond eXtream: 0
Location: FASTDROP
Contact:

19 May 2020, 18:02

Site fantoma? Evidenta nu merge? Pai daca lumea e invidioasa si da flood a trebuit sa schimb 3 webhostinguri pana acum.
Ce are fastdrop pe evidenta nu are nici o firma de boost .ro asa ca gura mica si mai ducetiva pe afara ca sa terminat carantina asta.

Sancez a primit suspend la serviciu pentru ca nu a fost zi de la dumnezeu sa nu il **** pe dark la cap, azi nu baga, azi baga azi sunt putini dupa 2 ore sunt 16/32 acum sunt 14 acum sunt 28, pai omu si-a dus nervi la cap din 24 zile sa ii scri de 30 ori acelasi lucruri.
Repet, serverul a fost boostat corect x5 in lista cu celelate servere boostate fastdrop.
Eu acum nu o sa mai intru pe topic-ul asta ca habar nu aveti ce vorbiti.
FASTDROP - All rights reserved power by 2018 saraciilor.
User avatar
WinNk. #
Super moderator
Super moderator
Posts: 1693
Joined: 06 Dec 2014, 11:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/maduwtf
Reputatie: Super Moderator
Location: Iaşi, România
Has thanked: 38 times
Been thanked: 41 times

19 May 2020, 18:03

T/C Pana vine un Administrator cu un raspuns!
Faceti deja off-topic aiurea
SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 737
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

19 May 2020, 20:56

fastdrop wrote:
19 May 2020, 18:02
Site fantoma? Evidenta nu merge? Pai daca lumea e invidioasa si da flood a trebuit sa schimb 3 webhostinguri pana acum.
Ce are fastdrop pe evidenta nu are nici o firma de boost .ro asa ca gura mica si mai ducetiva pe afara ca sa terminat carantina asta.

Sancez a primit suspend la serviciu pentru ca nu a fost zi de la dumnezeu sa nu il **** pe dark la cap, azi nu baga, azi baga azi sunt putini dupa 2 ore sunt 16/32 acum sunt 14 acum sunt 28, pai omu si-a dus nervi la cap din 24 zile sa ii scri de 30 ori acelasi lucruri.
Repet, serverul a fost boostat corect x5 in lista cu celelate servere boostate fastdrop.
Eu acum nu o sa mai intru pe topic-ul asta ca habar nu aveti ce vorbiti.
FASTDROP - All rights reserved power by 2018 saraciilor.
ce are fastdrop pe evidenta nu are nimeni ?? sa ne "ducetiva" ?? pai de ex hai sa recunoastem ca tot ce aveti acolo este facut de echipa levin / skilzz etc :) hai sa imi aduc aminte bine ca blackgate voia si el sa ii zic cum am facut chestia aia pe site la mine :)))) ca vrea si el si nu stie cum sa faca hai sa imi aduc aminte cum se ruga de mine sa vorbesc cu levin ca sa ii dea si lui metoda noua de hack furt etc :) ca plateste bine

Daca noi nu stim ce vorbim de exemplu daca voi aveti master cum este posibil ca prin master sa bagi 3,4,5 playeri consecutivi?? pe urma urmatorul server din boost si tot asa ??? imi poti explica te rog pentru ca am ramas in urma poate a aparut ceva mai nou ...
Din teoria mea este imposibil ca din master sa se intample asa ceva deci ?

NU AM PRIMIT DE LA VOI X5 AM VIDEO, AM MARTOR PE MUTEX , mi-a scos server-ul din boost pe un motiv banal pentru ca am spus " sa il scoata pentru ca m am saturat de atatea amenintari" cum ii ziceam ceva sa zici mersi ca nu ti am scos sv ... pentru asta am spus aia sa nu imi mai zica non-stop sa zici ms ca nu ti am scos sv ++++ omul este atat de .... josnic repeta in continuu legat de alti de parca eu am treaba cu ce baga alti :)) la set-master am dat 230 euro in fine ma rog
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

19 May 2020, 21:25

SoLoz0rNNN wrote:
19 May 2020, 20:56
fastdrop wrote:
19 May 2020, 18:02
Site fantoma? Evidenta nu merge? Pai daca lumea e invidioasa si da flood a trebuit sa schimb 3 webhostinguri pana acum.
Ce are fastdrop pe evidenta nu are nici o firma de boost .ro asa ca gura mica si mai ducetiva pe afara ca sa terminat carantina asta.

Sancez a primit suspend la serviciu pentru ca nu a fost zi de la dumnezeu sa nu il **** pe dark la cap, azi nu baga, azi baga azi sunt putini dupa 2 ore sunt 16/32 acum sunt 14 acum sunt 28, pai omu si-a dus nervi la cap din 24 zile sa ii scri de 30 ori acelasi lucruri.
Repet, serverul a fost boostat corect x5 in lista cu celelate servere boostate fastdrop.
Eu acum nu o sa mai intru pe topic-ul asta ca habar nu aveti ce vorbiti.
FASTDROP - All rights reserved power by 2018 saraciilor.
ce are fastdrop pe evidenta nu are nimeni ?? sa ne "ducetiva" ?? pai de ex hai sa recunoastem ca tot ce aveti acolo este facut de echipa levin / skilzz etc :) hai sa imi aduc aminte bine ca blackgate voia si el sa ii zic cum am facut chestia aia pe site la mine :)))) ca vrea si el si nu stie cum sa faca hai sa imi aduc aminte cum se ruga de mine sa vorbesc cu levin ca sa ii dea si lui metoda noua de hack furt etc :) ca plateste bine

Daca noi nu stim ce vorbim de exemplu daca voi aveti master cum este posibil ca prin master sa bagi 3,4,5 playeri consecutivi?? pe urma urmatorul server din boost si tot asa ??? imi poti explica te rog pentru ca am ramas in urma poate a aparut ceva mai nou ...
Din teoria mea este imposibil ca din master sa se intample asa ceva deci ?

NU AM PRIMIT DE LA VOI X5 AM VIDEO, AM MARTOR PE MUTEX , mi-a scos server-ul din boost pe un motiv banal pentru ca am spus " sa il scoata pentru ca m am saturat de atatea amenintari" cum ii ziceam ceva sa zici mersi ca nu ti am scos sv ... pentru asta am spus aia sa nu imi mai zica non-stop sa zici ms ca nu ti am scos sv ++++ omul este atat de .... josnic repeta in continuu legat de alti de parca eu am treaba cu ce baga alti :)) la set-master am dat 230 euro in fine ma rog
Chit ca evidenta are delay, un server cu dns csx avea dropuri suficiente. Totusi, el mi-a zis ca ce ii apare in evidenta nici macar in consola nu ii apare si pana acum i-a aparut. Cam atat pot sa spun.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 12 guests