Titan gel

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Nanu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 222
Joined: 13 Aug 2016, 13:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( 4 luni )
Fond eXtream: 0
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times
Contact:

12 Sep 2020, 00:13

The Kalu wrote:
10 Sep 2020, 20:09
sneaks wrote:
10 Sep 2020, 19:53
Nu vă mai pierdeți timpul cu astfel soluții magice de creștere că când o să fiți bătrânii o să fie la loc cum era înainte + dacă faci sex sperma o sa fie afectată de gelul acela cine știe ce substanțe are în el și dupaia copilul nou născut poate să rămână bolnav nu mă mir DC copiii din lume sau născut bolnavi

Era un caz popular în america
Că nevasta nu âi plăcea cum arată penisul lui mic și ia cumpărat o soluție gen de creștere și dupaia omuso și dat cu el timp de o lună
Și soția era complet sănătoasă nu fuma nu se drogra
Și vroia să facă dupaia sex cu soțul lui să aibă primul copil

După 9 luni a născut copilul bolnav sau a murit la alți din nu știu ce cauze
dar specialiștii au investigat aceasta problema și a descoperit o substanță în gena de la soțul ei sa transferat în timp ce copilul era în creație în ulgerul mamei și dupaia sa născut bolnav și trebuia să îl opereze ( și dupaia medicii a întrbato pe soția sa! Ce ia-ți dat soțului să mănânce înainte de actul sexual ia spune nimic! Doar i-am dat o soluție gen TITAN gel că vroia să crească mai mare!
Concluzia mea : nu îl folosiți

În mare parte dacă îl folosiți să vă crească nu uitați să faceți sex protejat prin prezervative dacă nu doriți să faceți copiii și sex doar pentru distracție. Și dupaia să aveți parte din acele cazuri de mai sus

Sursa: Facebook grupul de mame
Asa te-ai nascut si tu bolnav la cap mai Gheorghecs, a folosit tatal tau titan gel.😂😂
Ia dat in cap cu gel.
:boundlessly_laughing: :boundlessly_laughing: :boundlessly_laughing:
Image
RoyalServer
User avatar
MDFK. eXtream
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1869
Joined: 25 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/langw0w
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Location: București, România
Discord: langw0w
Has thanked: 23 times
Been thanked: 42 times

13 Sep 2020, 13:43

The Kalu wrote:
10 Sep 2020, 20:09
sneaks wrote:
10 Sep 2020, 19:53
Nu vă mai pierdeți timpul cu astfel soluții magice de creștere că când o să fiți bătrânii o să fie la loc cum era înainte + dacă faci sex sperma o sa fie afectată de gelul acela cine știe ce substanțe are în el și dupaia copilul nou născut poate să rămână bolnav nu mă mir DC copiii din lume sau născut bolnavi

Era un caz popular în america
Că nevasta nu âi plăcea cum arată penisul lui mic și ia cumpărat o soluție gen de creștere și dupaia omuso și dat cu el timp de o lună
Și soția era complet sănătoasă nu fuma nu se drogra
Și vroia să facă dupaia sex cu soțul lui să aibă primul copil

După 9 luni a născut copilul bolnav sau a murit la alți din nu știu ce cauze
dar specialiștii au investigat aceasta problema și a descoperit o substanță în gena de la soțul ei sa transferat în timp ce copilul era în creație în ulgerul mamei și dupaia sa născut bolnav și trebuia să îl opereze ( și dupaia medicii a întrbato pe soția sa! Ce ia-ți dat soțului să mănânce înainte de actul sexual ia spune nimic! Doar i-am dat o soluție gen TITAN gel că vroia să crească mai mare!
Concluzia mea : nu îl folosiți

În mare parte dacă îl folosiți să vă crească nu uitați să faceți sex protejat prin prezervative dacă nu doriți să faceți copiii și sex doar pentru distracție. Și dupaia să aveți parte din acele cazuri de mai sus

Sursa: Facebook grupul de mame
Asa te-ai nascut si tu bolnav la cap mai Gheorghecs, a folosit tatal tau titan gel.😂😂
Din păcate el a supraviețuit :(
User avatar
DeViLllll
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 40
Joined: 13 Sep 2020, 12:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Hlewllel
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

15 Sep 2020, 13:11

MDFK. eXtream wrote:
13 Sep 2020, 13:43
The Kalu wrote:
10 Sep 2020, 20:09
sneaks wrote:
10 Sep 2020, 19:53
Nu vă mai pierdeți timpul cu astfel soluții magice de creștere că când o să fiți bătrânii o să fie la loc cum era înainte + dacă faci sex sperma o sa fie afectată de gelul acela cine știe ce substanțe are în el și dupaia copilul nou născut poate să rămână bolnav nu mă mir DC copiii din lume sau născut bolnavi

Era un caz popular în america
Că nevasta nu âi plăcea cum arată penisul lui mic și ia cumpărat o soluție gen de creștere și dupaia omuso și dat cu el timp de o lună
Și soția era complet sănătoasă nu fuma nu se drogra
Și vroia să facă dupaia sex cu soțul lui să aibă primul copil

După 9 luni a născut copilul bolnav sau a murit la alți din nu știu ce cauze
dar specialiștii au investigat aceasta problema și a descoperit o substanță în gena de la soțul ei sa transferat în timp ce copilul era în creație în ulgerul mamei și dupaia sa născut bolnav și trebuia să îl opereze ( și dupaia medicii a întrbato pe soția sa! Ce ia-ți dat soțului să mănânce înainte de actul sexual ia spune nimic! Doar i-am dat o soluție gen TITAN gel că vroia să crească mai mare!
Concluzia mea : nu îl folosiți

În mare parte dacă îl folosiți să vă crească nu uitați să faceți sex protejat prin prezervative dacă nu doriți să faceți copiii și sex doar pentru distracție. Și dupaia să aveți parte din acele cazuri de mai sus

Sursa: Facebook grupul de mame
Asa te-ai nascut si tu bolnav la cap mai Gheorghecs, a folosit tatal tau titan gel.😂😂
Din păcate el a supraviețuit :(
Vrajeala, no work
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5295
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

18 Sep 2020, 19:17

Voua, majoritatea de aici, va trebuie ceva pentru creier, ca nu prea aveti.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information