Reclamatie admin (dazzle)

Consideri că un admin a făcut abuz de funcția lui și a încălcat regulamentul? Nu ezita să-i faci o reclamație aici.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Creata22
Membru nou
Membru nou
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

27 Sep 2020, 18:03

Bună seara!
În legătură cu dazzle, pe serverul 188.212.100.121:27015, acesta i-a dat BAN unui prieten de al meu adus de mine pe acest server pentru a crește numărul de jucători, mai exact jucătorului Den2k, pe motivul că: "ieșea cu prefire", astfel motivul banului fiind, spuse dazzle "wallhack".
Pe Den2k îl cunosc de ani de zile, incluzând faptul că acesta are o vârstă de 30 de ani și nu a jucat vreodata cu coduri, mai ales că skill-urile sale sunt în mare parte datorate faceit-ului.
De asemenea, ceea ce m-a deranjat foarte tare și într-adevăr greșeala a fost să nu fac un printscreen la momentul oportun a fost faptul că:
dazzle:ii scot banul daca imi dai instagramul.
Totodată nu este prima cerere de instagram, cunoscut fiind faptul că am refuzat de prima dată când m-a văzut pe server și totodată astăzi (27.09.2020) să facă o asemenea decizie și să încerce să mă manipuleze pe tema scoaterii ban-ului prietenului meu.
Nu este normal ca un om care totuși are o autoritate pe server și există așteptări în privința lui, să facă asemenea acțiuni și să insiste asupra instagram-ului, ceea ce a rezultat o lipsă de respect față de mine, față de Den2k și totodată față de ceilalți jucători asupra imaginii sale/serverului/adminilor.
Vă rog să se ia măsuri în această privință (atât asupra lui dazzle cât și ban-ul pe acuzații false a lui Den2k, deoarece susțin ideea de respect/apreciere/integrare în comunitate și totodată asumarea deciziilor, implicit luarea lor în consecință pe dovezi clare și nu a unor bănuieli.
Mulțumesc și spor în tot ceea ce faceți pentru noi!
trekA
Super moderator
Super moderator
Detinator Steam: Da
CS Status: know no better
SteamID: picanetu
Reputatie: Super moderator
Membru Club eXtreamCS (17 Feb - 17 Mai)
Has thanked: 82 times
Been thanked: 28 times

27 Sep 2020, 19:53

Salut.
reclama-admini-f1245/reclamatie-admin-t370062.html
Pentru a face o reclamatie pe server-ul de GO este necesar sa respectati acel model postat in topic.
Aveti 24 de ore sa editati reclamatia pe baza modelului prezentat, altfel aceasta va fi mutata la cos.
skartz
Manager CSGO
Manager CSGO
Detinator Steam: Da
CS Status: id/skartzxdd
Reputatie: Detinator GO.eXtreamCS.com
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

27 Sep 2020, 22:11

Buna,
Ai facut Reclamatie unui admin, inteleg ca te-a deranjat ca ti-a cerut instagramul.(doar atat am inteles din reclamatie, in rest despre banul lui Den2k), o sa-i dau o "bila neagra" pentru ca a continuat sa te deranjeze dupa ce i-ai zis clar ca nu vrei sa ii dai insta-ul
Despre banul lui Den2k o sa posteze demo-ul aici chiar daca trebuia sa faca el "cerere unban"
Manager Server : GO.EXTREAMCS.COM
dazzle
Membru nou
Membru nou
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!

27 Sep 2020, 22:23

Sa ma dau si eu cu parerea .
1.Prietenul tau a luat imediat unban dupa ce ai zis ca il cunosti si nu joaca cu cod. Ai si un ss aici : https://imgur.com/a/66h9JsH
2. Prietenul tau Den2k , foarte des iesea cu pre-fire, si intr-adevarat juca foarte straniu , si un mic demo: https://ufile.io/vutl6bdi
3. Nu vad nimic ciudat in faptul ca ti-am cerut Instagram-ul + ca in momentul cand am zis "ii scot banul daca imi dai instagramul." prietenul tau deja avea unban , nu sunt vinovat ca cineva nu are simtul umorului si ia totul prea in serios + nu cred ca stric imaginea serverului daca iti cer Instagramul.
4. Faptul ca il cunosti de multi ani nu spune nimic.
5. De azi inainte tie nu iti mai cer instagramul, poate esti urata si nu vrei sa arati , na. (Pentru cei fara simtul umorului - gluma).
6.Daca tot zici ca prietenul tau nu joaca cu cod , il astept si eu pe discord , oricand, doar imi da tag si apar : https://discord.gg/rxYBxDt
Post Reply

Return to “Reclamații Admini”

• Information