Atentie cu UGH.ro

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Capy Trifoi
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 61
Joined: 23 Apr 2020, 07:43
Detinator Steam: Da
CS Status: On
Detinator server CS: RESPAWN.CS-GAME.RO
SteamID: capymuncasitalent
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

29 Sep 2020, 00:18

Nu deschid mare taraboi aici ca vad ca deja este facut unul, ma amuz ca cineva ca tine in care aveam incredere a devenit atat de josnic incat sa faca ceva .... server-ul ti-a stat offline 2 zile * MAXIM * deoarece au existat niste probleme la protectie... atac-uri zilnice incat nu am putut remedia cu serverele ONLINE, a trebuit sa executam o mentenanta *SI ASTA ANUNTATA PERSONAL FIECARUI CLIENT*(PREFA-TE CA NICI MESAJELE DE PE TEAMSPEAK TRIMISE DE CATRE MINE NU LE AI VAZUT), culmea ca tu esti singurul *CLIENT* care a fost nemultumit. *REDPLAY.RO, CS-GAME.RO* comunitati care au pachete la fel ca ale tale si care au inteles problemele cauzate de catre niste *COPILASI CARE POARTA PICA SI CARE SE "DISTREAZA PE NET"*...venind vorba de oamenii "FURATI" de catre mine ... detinatorul server-ului *ESPORTS*, actual *AVENGERS* nu face parte din comunitatea detinuta de catre mine...pur si simplu mi-a spus ca tu l-ai mintit de N ORI la rand incat a renuntat la tine ...consideradu-te, citez "*UN NIMENI*"... Sa nu aduc la cunotinta faptul ca eu te am rugat sa faci plata prin site...iar tu mi-ai spus : "DA-MI EMAILU SA TI TRIMIT BANII PE PAYPAL SI ACTIVEZI TU CAND AI TIMP PACHETU", consider ca am procedat corect de fiecare data cu fiecare client...Nu sunt genul sa fac *TARABOI* cum am spus, dar pe viitor incearca sa spui toata "POVESTEA" asa cum este nu doar ce te avantajeaza pe tine stimate SLOCKET. Cu stima, Cristian

Image
RoyalServer
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

29 Sep 2020, 01:19

Capy Trifoi wrote:
29 Sep 2020, 00:18
...culmea ca tu esti singurul *CLIENT* care a fost nemultumit. *REDPLAY.RO, CS-GAME.RO* comunitati care au pachete la fel ca ale tale si care au inteles problemele cauzate de catre niste *COPILASI CARE POARTA PICA SI CARE SE "DISTREAZA PE NET"*...
asta-i off de 3-4 zile https://prnt.sc/uplcf7
User avatar
Capy Trifoi
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 61
Joined: 23 Apr 2020, 07:43
Detinator Steam: Da
CS Status: On
Detinator server CS: RESPAWN.CS-GAME.RO
SteamID: capymuncasitalent
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

29 Sep 2020, 10:52

sound wrote:
29 Sep 2020, 01:19
Capy Trifoi wrote:
29 Sep 2020, 00:18
...culmea ca tu esti singurul *CLIENT* care a fost nemultumit. *REDPLAY.RO, CS-GAME.RO* comunitati care au pachete la fel ca ale tale si care au inteles problemele cauzate de catre niste *COPILASI CARE POARTA PICA SI CARE SE "DISTREAZA PE NET"*...
asta-i off de 3-4 zile https://prnt.sc/uplcf7
Daca nu este platit de o saptamana si jumatate ai vrea sa l tin online?
EDIT: Cat despre ce a zis blackgate ... informeaza-te si vezi a cui este comunitatea
Last edited by Capy Trifoi on 29 Sep 2020, 10:55, edited 1 time in total.

Image
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

29 Sep 2020, 10:53

sound wrote:
29 Sep 2020, 01:19
Capy Trifoi wrote:
29 Sep 2020, 00:18
...culmea ca tu esti singurul *CLIENT* care a fost nemultumit. *REDPLAY.RO, CS-GAME.RO* comunitati care au pachete la fel ca ale tale si care au inteles problemele cauzate de catre niste *COPILASI CARE POARTA PICA SI CARE SE "DISTREAZA PE NET"*...
asta-i off de 3-4 zile https://prnt.sc/uplcf7
aia e comunitatea lui, isi permite :))
eu nu inteleg de ce luati de la reselleri... va meritati soarta :) treptat urmeaza sa ma mut si eu cu toate serviciile de hosting pe care le detin, sa le duc pe international ca e jale ce e in RO
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

29 Sep 2020, 11:40

Capy Trifoi wrote:
29 Sep 2020, 10:52
sound wrote:
29 Sep 2020, 01:19
Capy Trifoi wrote:
29 Sep 2020, 00:18
...culmea ca tu esti singurul *CLIENT* care a fost nemultumit. *REDPLAY.RO, CS-GAME.RO* comunitati care au pachete la fel ca ale tale si care au inteles problemele cauzate de catre niste *COPILASI CARE POARTA PICA SI CARE SE "DISTREAZA PE NET"*...
asta-i off de 3-4 zile https://prnt.sc/uplcf7
Daca nu este platit de o saptamana si jumatate ai vrea sa l tin online?
EDIT: Cat despre ce a zis blackgate ... informeaza-te si vezi a cui este comunitatea
Pai si la ticket de pe 21 pana pe 26? S-a cam dormit.
User avatar
Capy Trifoi
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 61
Joined: 23 Apr 2020, 07:43
Detinator Steam: Da
CS Status: On
Detinator server CS: RESPAWN.CS-GAME.RO
SteamID: capymuncasitalent
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

29 Sep 2020, 14:21

Mutex wrote:
29 Sep 2020, 11:40
Capy Trifoi wrote:
29 Sep 2020, 10:52
sound wrote:
29 Sep 2020, 01:19

asta-i off de 3-4 zile https://prnt.sc/uplcf7
Daca nu este platit de o saptamana si jumatate ai vrea sa l tin online?
EDIT: Cat despre ce a zis blackgate ... informeaza-te si vezi a cui este comunitatea
Pai si la ticket de pe 21 pana pe 26? S-a cam dormit.
Nu am raspuns eu, si la tickete si la livechat am pus pe cineva sa se ocupe deoarece eu am fost plecat cu niste probleme PERSONALE, daca considerati ca a primit teapa marcati site-ul ca fiind SCAM adauga reputatie de tepar si ai terminat totul. E ultimul reply dat de mine, pe viitor slocket cum am zis TERMINA-TE CU MINCIUNILE

Image
Barichelo
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 3
Joined: 01 Aug 2020, 21:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

29 Sep 2020, 16:18

Pana si Reycku alias Capy Trifoi vinde cica servicii de hosting 🤦‍♂️ :(( administratorilor ban pentru multi account nu serveste agariciul asta mic? :((
User avatar
SloCket
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 389
Joined: 23 Oct 2015, 19:59
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: cspower.ro
SteamID: travis_bickle1
Fond eXtream: 0
Location: Dragasani
Discord: SloCket
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times
Contact:

02 Oct 2020, 16:25

Capy , ca sa nu mai zici tu ca eu ti-am cerut email pe TS ,, faza este ca tu cand ai vazut ca eu discut pe livechat cu omul tau acolo , tu ai venit la mine pe TS , si mi-ai zis uite email , trimite si iti activez !
Serverul a fost offline maxim 2 zile ? cum se face ca a fost offline de atunci de la cand ai pus tu back-upul , ca le-ai garantat baietiilor ca va merge cu back-up si i-ai dus de nas , iar apoi sa vii la mine si sa imi zici ca "de , eu ti-am zis , nu o sa mearga de la back-up" , cu toate ca vorbele tale dinainte de back-up au fost cu totul si cu totul altele ...
Pe langa asta , pana la refund , banii au fost in cont , fara a primii raspuns din partea ta , atat timp cat serviciul aparea online in cont , fara a fii anuntat de vreo problema s.a.m.d., serverul trebuia sa ruleze ... pe langa asta , cand mi-ai raspuns la tichet in data de 26 cred , mi-ai zis ca probleme au fost rezolvate si serverul este online ... cu toate ca acesta nu era .... :)) apoi din nou niciun raspuns ... normal ca cer refund direct catre paypal , cand eu din o saptamana , nu am serverul mai multde 16 ore online ... Inca o chestie , spui ca ceilalti au inteles ca sunt probleme si etc , ca a fost anuntat ... unde a fost anuntat ? ca eu nu am primit nimic ... si cand serverul meu era offline , serverul celor de la redplay si cs-game al tau , erau online ... cum se face treaba asta ? doar al meu era offline , si eram singurul neanuntat de probleme si fara a primii un raspuns ... misto ...
Daca aveam 200 online pe TS ? si eu timp de 6 zile nu aveam un raspuns ? se duceau toti oamenii mei nu ?
Sa nu mai bagi de la tine ...
User avatar
Nanu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 222
Joined: 13 Aug 2016, 13:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( 4 luni )
Fond eXtream: 0
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times
Contact:

13 Oct 2020, 01:46

Daca erai asa de serios de ce nu i-ai dat banii inapoi la om?
Ziceai frumos da frate am avut ceva probleme. Nu esti multumit poftim banii si la revedere. Asta daca chiar erai asa corect cum zici.
Image
User avatar
SloCket
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 389
Joined: 23 Oct 2015, 19:59
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: cspower.ro
SteamID: travis_bickle1
Fond eXtream: 0
Location: Dragasani
Discord: SloCket
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times
Contact:

13 Oct 2020, 13:36

Nanu wrote:
13 Oct 2020, 01:46
Daca erai asa de serios de ce nu i-ai dat banii inapoi la om?
Ziceai frumos da frate am avut ceva probleme. Nu esti multumit poftim banii si la revedere. Asta daca chiar erai asa corect cum zici.
Banii mi-au fost returnati in urma disputei la paypal ... cu toate ca el nu a vrut sa mii dea ... dar totusi sa ramana informativ cu acest site de hosting :)
User avatar
trekA
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 581
Joined: 09 Mar 2019, 23:13
Detinator Steam: Da
CS Status: know no better
SteamID: picanetu
Reputatie: eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (17 Feb - 17 Mai)
Fond eXtream: 0
Location: Piatra Neamț
Has thanked: 134 times
Been thanked: 36 times
Contact:

13 Oct 2020, 15:03

Marcat ca informativ. Locked
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 21 guests