Platesc pentru share-uri

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
ZeT^
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3447
Joined: 10 Oct 2012, 19:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Bun
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Sibiu
Has thanked: 192 times
Been thanked: 162 times
Contact:

29 Nov 2020, 00:14

Treaba e simpla. Ai cateva conturi de facebook fake in care esti in prealabil inscris in mai multe grupuri (de preferat de stiri). Intrati frumos pe website-ul pe care vi-l ofer, va alege-ti o stire, 2, 10 si incepeti sa le da-ti share. La fiecare 1 mie de vizite aduse pe website eu va ofer 1,00$.

Daca aveti noroc cu o singura stire puteti face aproximativ 400k vizite. Eu am reusit.

Daca faci treaba buna, te voi plati si pentru alte task-uri. Cum ar fi sa redactezi stiri, sa adaugi filme pe un website etc etc.
RoyalServer 2
ZackChoi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 162
Joined: 28 Dec 2019, 01:39
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

29 Nov 2020, 02:13

E cam putin 1$/1000 visit..tinand cont ca tu probabil, daca cineva reuseste sa-ti aduca 400k faci poate si cateva mii de euro, depinde de tara si CPM
User avatar
ZeT^
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3447
Joined: 10 Oct 2012, 19:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Bun
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Sibiu
Has thanked: 192 times
Been thanked: 162 times
Contact:

29 Nov 2020, 03:42

ZackChoi wrote:
29 Nov 2020, 02:13
E cam putin 1$/1000 visit..tinand cont ca tu probabil, daca cineva reuseste sa-ti aduca 400k faci poate si cateva mii de euro, depinde de tara si CPM
Tinand cont ca traim in Romania, cpm-ul este unul de rahat. Plus de asta, conteaza foarte mult si continutul pe care il distribui. Ala cine-l creeaza? Je.

Crede-ma, 1$ e inca mult. Sunt persoane pe aici care dau click-uri de le sar capacele pentru 0.01$ sau fac alte chestii pe ptc-uri si asa mai departe. Daca are un cont de facebook blana, din 10-15 share-uri la ore potrivite si postand pe grupuri potrive, poti face chiar mai mult de 1$ in cateva ore. Trust me.

Si degeaba dai share daca calitatea continutului este inexistenta. Ala eu il suport. In mai, am facut o stire de tot caca, 1 imagine, 30 de cuvinte si i-am dat 5-6 share-uri. A doua zi dimineata m-am trezit cu 5k vizite. Pana seara deja se facuse 130k. Si asta dintr-o simpla stire de 30 de cuvinte si cateva share-uri.
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information