Programare DRPCIV

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Te-am_prins
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1227
Joined: 25 Jan 2014, 16:32
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 89.40.233.130
SteamID: Fix pe asta il stiu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (7 luni)
1 avertisment scos (-2 luni club)
-1 warn (anti-tepari shop)
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 90 times
Contact:

28 Nov 2020, 19:24

Salut.
De ceva timp am inceput scoala de soferi,astazi am primit dosarul ca sa-mi fac programare sa dau sala. Ideea e ca daca incerc sa-mi fac programarea online am loc abia la sfarsitul lui februarie.
Daca ma duc acolo fara programare,exista vreo sansa sa o dau in ziua respectiva daca este loc ? Gen daca m-as duce maine,as putea sa am vreo sansa ?
RoyalServer
User avatar
Laurentiu P.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2549
Joined: 10 Jul 2013, 21:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fond eXtream: 100
Has thanked: 26 times
Been thanked: 62 times
Contact:

28 Nov 2020, 20:04

Doar cu programare online se poate sustine proba teoretica.
no...
User avatar
d e a l e r -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2462
Joined: 13 Feb 2016, 16:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Connection lost
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fond eXtream: 0
Location: Mediaş, Sibiu, România
Discord: dealer1945
Has thanked: 33 times
Been thanked: 79 times
Contact:

28 Nov 2020, 20:08

Înainte te puteai duce fără programare.
Acum cu pandemia asta este necesară o programare pentru a susține proba teoretică. Deci slabe șanse să dai sala fără programare, cel mai probabil dacă o să mergi fără programare nu vei fi lăsat în sala de examinare.
User avatar
Te-am_prins
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1227
Joined: 25 Jan 2014, 16:32
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 89.40.233.130
SteamID: Fix pe asta il stiu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (7 luni)
1 avertisment scos (-2 luni club)
-1 warn (anti-tepari shop)
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 90 times
Contact:

29 Nov 2020, 12:09

Am inteles.Mersi mult la amandoi.
User avatar
skartz
Manager CSGO
Manager CSGO
Posts: 245
Joined: 16 Feb 2017, 18:14
Detinator Steam: Da
CS Status: id/skartzxdd
Reputatie: Detinator GO.eXtreamCS.com
Fond eXtream: 0
Has thanked: 11 times
Been thanked: 4 times
Contact:

29 Nov 2020, 12:59

Eu eram programat sa dau sala in Decembrie, dar intr-o zi ma uitam pe drpciv (asta a fost in august) si am vazut ca trebuia sa ne reprogramam din nou si am prins in septembrie, poate ai si tu norocul meu :) si dupa m-au programat la traseu peste 20 zile. Mai trage si tu cate un ochi din cand in cand pe drpciv
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

30 Nov 2020, 18:42

drpciv unde? eu am dat pe ilfov si programare aia e doar cand te duci sa ti inregistreze dosarul, adica tocmai in februarie, abia dupa ce ti l au inregistrat te duci sa dai sala, adica in orice luni si miercuri la orice ora vrei tu, iar daca pici astepti 16 zile lucratoare asta in ilfov, nu stiu daca e asa si in alte judete, adica nu o sa dai sala atunci cand te programezi, plus ca trebuie sa ti faci poza si sa platesti taxa
User avatar
Laurentiu P.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2549
Joined: 10 Jul 2013, 21:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fond eXtream: 100
Has thanked: 26 times
Been thanked: 62 times
Contact:

01 Dec 2020, 09:01

Addicted:- wrote:
30 Nov 2020, 18:42
drpciv unde? eu am dat pe ilfov si programare aia e doar cand te duci sa ti inregistreze dosarul, adica tocmai in februarie, abia dupa ce ti l au inregistrat te duci sa dai sala, adica in orice luni si miercuri la orice ora vrei tu, iar daca pici astepti 16 zile lucratoare asta in ilfov, nu stiu daca e asa si in alte judete, adica nu o sa dai sala atunci cand te programezi, plus ca trebuie sa ti faci poza si sa platesti taxa
Ti-l inregistrezi tu online pe drpciv.ro si vezi ca sunt 16 zile calendaristice, nu lucratoare. Poza ti-o face inante de a intra in sala de examen si tot atunci platesti si taxa de 68 lei
no...
User avatar
skartz
Manager CSGO
Manager CSGO
Posts: 245
Joined: 16 Feb 2017, 18:14
Detinator Steam: Da
CS Status: id/skartzxdd
Reputatie: Detinator GO.eXtreamCS.com
Fond eXtream: 0
Has thanked: 11 times
Been thanked: 4 times
Contact:

01 Dec 2020, 11:18

Laurentiu P. wrote:
01 Dec 2020, 09:01
Addicted:- wrote:
30 Nov 2020, 18:42
drpciv unde? eu am dat pe ilfov si programare aia e doar cand te duci sa ti inregistreze dosarul, adica tocmai in februarie, abia dupa ce ti l au inregistrat te duci sa dai sala, adica in orice luni si miercuri la orice ora vrei tu, iar daca pici astepti 16 zile lucratoare asta in ilfov, nu stiu daca e asa si in alte judete, adica nu o sa dai sala atunci cand te programezi, plus ca trebuie sa ti faci poza si sa platesti taxa
Ti-l inregistrezi tu online pe drpciv.ro si vezi ca sunt 16 zile calendaristice, nu lucratoare. Poza ti-o face inante de a intra in sala de examen si tot atunci platesti si taxa de 68 lei
In Iasi, te programezi online, daca acolo arata ca prima zi libera in care poti da sala e in februarie atunci poti da, mai devreme nu. Iar la sala acum trebuie sa platesti taxa de 89lei. Daca pici, trebuie sa te reprogramezi tot online si tot asa cand e liber nu peste 16 zile.
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

01 Dec 2020, 13:18

Laurentiu P. wrote:
01 Dec 2020, 09:01
Addicted:- wrote:
30 Nov 2020, 18:42
drpciv unde? eu am dat pe ilfov si programare aia e doar cand te duci sa ti inregistreze dosarul, adica tocmai in februarie, abia dupa ce ti l au inregistrat te duci sa dai sala, adica in orice luni si miercuri la orice ora vrei tu, iar daca pici astepti 16 zile lucratoare asta in ilfov, nu stiu daca e asa si in alte judete, adica nu o sa dai sala atunci cand te programezi, plus ca trebuie sa ti faci poza si sa platesti taxa


Ti-l inregistrezi tu online pe drpciv.ro si vezi ca sunt 16 zile calendaristice, nu lucratoare. Poza ti-o face inante de a intra in sala de examen si tot atunci platesti si taxa de 68 lei
poza ti o face cand inregistrezi dosarul si taxa o platesti tot atunci, nu poti da sala in aceiasi zi in care iti inregistrezi dosarul, programarea aia online e doar pentru INREGiSTRAREA DOSARULUI, nu pentru sala.. am dat pentru CE acum o doua luni, dar poate asa o fi in iasi, in ilfov e diferit
marian1335
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 45
Joined: 16 Aug 2019, 16:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time

12 Dec 2020, 15:47

Addicted:- wrote:
01 Dec 2020, 13:18
Laurentiu P. wrote:
01 Dec 2020, 09:01
Addicted:- wrote:
30 Nov 2020, 18:42
drpciv unde? eu am dat pe ilfov si programare aia e doar cand te duci sa ti inregistreze dosarul, adica tocmai in februarie, abia dupa ce ti l au inregistrat te duci sa dai sala, adica in orice luni si miercuri la orice ora vrei tu, iar daca pici astepti 16 zile lucratoare asta in ilfov, nu stiu daca e asa si in alte judete, adica nu o sa dai sala atunci cand te programezi, plus ca trebuie sa ti faci poza si sa platesti taxa


Ti-l inregistrezi tu online pe drpciv.ro si vezi ca sunt 16 zile calendaristice, nu lucratoare. Poza ti-o face inante de a intra in sala de examen si tot atunci platesti si taxa de 68 lei
poza ti o face cand inregistrezi dosarul si taxa o platesti tot atunci, nu poti da sala in aceiasi zi in care iti inregistrezi dosarul, programarea aia online e doar pentru INREGiSTRAREA DOSARULUI, nu pentru sala.. am dat pentru CE acum o doua luni, dar poate asa o fi in iasi, in ilfov e diferit
Eu am dat sala in august. M-am programat online, am fost la ghiseu, mi-a inregistrat dosarul,mi-a facut poze iar apoi mi-a spus sa stau la rand sa sustin proba teoretica :) Cred ca depinde de oras..
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 730 guests