Jador ❌ Culita Sterp ❌ Costi ❌ Baboiash ❌ Vali Vijelie ❌ Adi de la Valcea ❌ Liviu Pustiu - Gura Ta

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
RaFy1995
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 13 Feb 2016, 22:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Respecta si vei fi Respectat !
SteamID: RaFy1995
Fond eXtream: 0
Has thanked: 195 times
Been thanked: 8 times

02 Feb 2021, 21:32

Image
RoyalServer
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

02 Feb 2021, 22:11

mi-e dor de nea kalashnikov ... mi-e dor de un cocktail molotov
AlexMG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 39
Joined: 11 Jan 2021, 17:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

02 Feb 2021, 22:14

Mai tine cineva minte cand muzica nu era despre castigurile de pe YT si faima pe social media? Eu da..
Vai, jador scoate muzica cu smiley.. Oare de ce fac asta? De ce corcesc asa artistii intre ei? Nu pentru a crea o super piesa, ci doar pentru a strange bani din ambele tabere. Spre ex asta, e o melodie de tot rahatul pe care nici dusmanilor mei nu o doresc sa cante la inmormantare, dar totusi va ajunge hit caci de ce nu.. Traim in Romania.

Cand zicea nea Vadim ca ne meritam soarta, ca suntem controlati de idioti si c..ve, toti il luau la p..a acum cred ca si-au dat toti seama ca avea dreptate.
www.filmede.top - Filme online fara reclame.
User avatar
^Head$hot^
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1541
Joined: 20 Feb 2013, 19:05
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 12 times
Been thanked: 14 times

02 Feb 2021, 22:39

AlexMG wrote:
02 Feb 2021, 22:14
Mai tine cineva minte cand muzica nu era despre castigurile de pe YT si faima pe social media? Eu da..
Vai, jador scoate muzica cu smiley.. Oare de ce fac asta? De ce corcesc asa artistii intre ei? Nu pentru a crea o super piesa, ci doar pentru a strange bani din ambele tabere. Spre ex asta, e o melodie de tot rahatul pe care nici dusmanilor mei nu o doresc sa cante la inmormantare, dar totusi va ajunge hit caci de ce nu.. Traim in Romania.

Cand zicea nea Vadim ca ne meritam soarta, ca suntem controlati de idioti si c..ve, toti il luau la p..a acum cred ca si-au dat toti seama ca avea dreptate.
Hai să nu o dăm în politică, Vadim nu cred că se referea la cei care cântă muzică. :))))) Și că venii vorba de ei, decât Vulpiță și Viorel sau roșcata aia și bruneta sau cum le chema, mai bine ăștia. Și da, nu sunt vre-un fan de-al lor, dar să recunoaștem, trebe și muzică de genul la majorate sau cabane:)
AlexMG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 39
Joined: 11 Jan 2021, 17:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

02 Feb 2021, 22:53

^Head$hot^ wrote:
02 Feb 2021, 22:39
AlexMG wrote:
02 Feb 2021, 22:14
Mai tine cineva minte cand muzica nu era despre castigurile de pe YT si faima pe social media? Eu da..
Vai, jador scoate muzica cu smiley.. Oare de ce fac asta? De ce corcesc asa artistii intre ei? Nu pentru a crea o super piesa, ci doar pentru a strange bani din ambele tabere. Spre ex asta, e o melodie de tot rahatul pe care nici dusmanilor mei nu o doresc sa cante la inmormantare, dar totusi va ajunge hit caci de ce nu.. Traim in Romania.

Cand zicea nea Vadim ca ne meritam soarta, ca suntem controlati de idioti si c..ve, toti il luau la p..a acum cred ca si-au dat toti seama ca avea dreptate.
Hai să nu o dăm în politică, Vadim nu cred că se referea la cei care cântă muzică. :))))) Și că venii vorba de ei, decât Vulpiță și Viorel sau roșcata aia și bruneta sau cum le chema, mai bine ăștia. Și da, nu sunt vre-un fan de-al lor, dar să recunoaștem, trebe și muzică de genul la majorate sau cabane:)
De meserie sunt ospatar, am colindat lumea in croaziera si am vazut cum se distreaza toate natiile. Ce am observat la ei, era diversificarea. De la edm pana la rock and roll. Si aici vorbesc de bogatasi, tineri ce-si permiteau sa-i aduca pe parliti astia 4 sau 5 cat is, doar ca sa le stearga papucii.
Ceea ce vreau sa: Maneaua este un gen low cost pe care lumea o admira pentru ca atat ii duce bibilica.
Da, e ok la o cabana cum zici tu, in limita bunului simt, ca sa le satisfaci nevoia ciudatilor si betivilor de acolo, dar traim intr-o tara in care muzica vorbeste mai mult decat ar trebui, si asta nu e bine. Genul asta muzical necesita un buton de STOP o perioada.
www.filmede.top - Filme online fara reclame.
User avatar
balarobert
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 566
Joined: 23 Mar 2015, 17:27
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 7 times
Been thanked: 18 times
Contact:

03 Feb 2021, 01:02

cei fa asta?
jumate de melodie si mi-a dat eroare creieru.
User avatar
ionutFTW
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 28 Oct 2016, 00:46
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

05 Feb 2021, 03:35

Doar oameni ce asculta opera prin topic :dissapointed_emoji:
Cand cineva are succes tu ala din spatele telefonului judeci orice prinzi melodie # manea sau piesa cum vreti sa o luati niste sãraci.
User avatar
> SKanDaL <
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 308
Joined: 20 Dec 2015, 18:11
Detinator Steam: Da
SteamID: Privat
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: Transilvania
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

06 Feb 2021, 21:32

ionutFTW wrote:
05 Feb 2021, 03:35
Doar oameni ce asculta opera prin topic :dissapointed_emoji:
Cand cineva are succes tu ala din spatele telefonului judeci orice prinzi melodie # manea sau piesa cum vreti sa o luati niste sãraci.
Ce ma ? du-te culca-te ca esti obosit. Cauta ce este "virgula", dupa ce inveti sa o folosesti, revin-o !
Nu inteleg ce va plangeti toti... asta-i tara in care traim, astia-s oamenii din ea. Atata timp cat mizerile astea o sa aiba succes, o sa mai tot apara. Daca ar avea max 100k vizualizari nu ar mai scoate nimeni astfel de mizerii, ca piese nu pot sa le spun.
Image
User avatar
ionutFTW
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 28 Oct 2016, 00:46
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

06 Feb 2021, 22:29

> SKanDaL < wrote:
06 Feb 2021, 21:32
ionutFTW wrote:
05 Feb 2021, 03:35
Doar oameni ce asculta opera prin topic :dissapointed_emoji:
Cand cineva are succes tu ala din spatele telefonului judeci orice prinzi melodie # manea sau piesa cum vreti sa o luati niste sãraci.
Ce ma ? du-te culca-te ca esti obosit. Cauta ce este "virgula", dupa ce inveti sa o folosesti, revin-o !
Nu inteleg ce va plangeti toti... asta-i tara in care traim, astia-s oamenii din ea. Atata timp cat mizerile astea o sa aiba succes, o sa mai tot apara. Daca ar avea max 100k vizualizari nu ar mai scoate nimeni astfel de mizerii, ca piese nu pot sa le spun.
Virgulă :bowing_person:
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] and 423 guests