Problema gphosting

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
kidd0x
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1054
Joined: 06 Oct 2018, 14:41
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/kidd0x/
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Location: Constangeles
Discord: kidd0x
Has thanked: 172 times
Been thanked: 81 times

23 Feb 2021, 11:05

Salut, in primul rand nu stiu cum una dintre cele mai mari firme de hosting din romania nu are un numar de telefon sau un "live chat" asa cum specifica la contact acolo...
In al doilea rand am cateva probleme la host care nu mi se par asa banale , ba nu merge ftp-ul, ba trebuie sa resestez parola de la cont ca nu mai functioneaza, ba au probleme cu dedicatu si imi da peste cap tot serverul ...
De o saptamana ma chinui sa rezolv o problema , mai exact asta ( https://prnt.sc/104lu6p ) ! Baiatu' de la tichete zice ca e de la un exploit si sa activez plg ala de protectie ( care si asa nu face mai absolut nimic ), dar l-am activat si dupa cateva zile iar am avut aceeasi problema ! Baiatu' de la tichete o tinea langa ca nu apare in logurile de la server , nu stiu sincer unde verifica el dar eu am restartat si am umblat de minim 20 de ori la server ... Problema e ca atunci cand apare eroarea aia , imi da peste cap bazele de date si modul in general , iar sv trebuie restartat de fiecare data .. Nu asta ar fi problema , dar peste cateva zile imi vine boostul ala lunar de gtrs si altu la setmaster , si nu vr sa pierd playeri pentru asa eroare.. Sugestii?

edit : dupa ce i-am aratat ca apare eroarea si cu plg lor de protectie nu au mai raspuns la tichet :))
RoyalServer
PedoBearJB
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 169
Joined: 10 Aug 2015, 16:09
Detinator Steam: Da
SteamID: PedoBearJB
Fond eXtream: 0
Location: sys_admin
Has thanked: 1 time
Contact:

23 Feb 2021, 11:43

Da-mi pm cu o adresa de contact wa discutam ma imulte daca doresti, poate reusesc sa te ajut sa rezolvi!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 431 guests