Web

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
LeuTzU
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 25
Joined: 09 Sep 2020, 10:42
Detinator Steam: Da
CS Status: Vanzator/Cumparator
Detinator server CS: -4-
Fond eXtream: 0

22 Feb 2021, 17:37

Salut, gasesc pe cineva care creeaza pagini web de la 0 ? Am multe idei si am nevoie de cineva pricepu si recomandat aici pe comunitate. Multumesc
RoyalServer 2
User avatar
Xeno985
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 206
Joined: 05 Jul 2017, 22:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Disponibil, doar cand sunt acasa.
Detinator server CS: Nu
SteamID: 512916512916
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (28 Jan - 28 Feb)
Fond eXtream: 0
Location: 127.0.0.1
Discord: nvF4B8A
Has thanked: 12 times
Been thanked: 4 times
Contact:

22 Feb 2021, 22:35

Spune si tu mai multe detalii
👉 Panel Counter-Strike: Click. 👈
👉💎 Shop: Click. 💎👈
👉💻 Filme: Click. 💻👈
👉📧 Contact: Steam 📧👈
User avatar
LeuTzU
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 25
Joined: 09 Sep 2020, 10:42
Detinator Steam: Da
CS Status: Vanzator/Cumparator
Detinator server CS: -4-
Fond eXtream: 0

23 Feb 2021, 12:43

Nu . Doar caut si dau in privat. Nu divulg info :)
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

23 Feb 2021, 14:46

LeuTzU wrote:
22 Feb 2021, 17:37
Salut, gasesc pe cineva care creeaza pagini web de la 0 ? Am multe idei si am nevoie de cineva pricepu si recomandat aici pe comunitate. Multumesc
De gasit gasesti o gramada de persoane care sa iti creeze pagini web de la 0.
LeuTzU wrote:
23 Feb 2021, 12:43
Nu . Doar caut si dau in privat. Nu divulg info :)
Atata timp cat persoana care iti va creea acele pagini web nu stie ce pagini web doresti, nu va stii daca poate sau nu sa ti le creeze. Sa intelegem ca tu cauti pe cineva care sa ghiceasca ce pagini web doresti, ca mai apoi sa iti zica daca poate sau nu sa ti le creeze? Spune domle ce vrei ca sa stie lumea daca iti poate face sau nu. Daca nu stim cat de complexe sunt paginile web pe care le doresti si ce doresti defapt, de unde sa stim daca ti le putem face?

PS: Eu am impresia ca tu nu cauti nimic mai mult decat sa iti faci +cateva post-uri.
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

23 Feb 2021, 14:56

zark wrote:
23 Feb 2021, 14:46
LeuTzU wrote:
22 Feb 2021, 17:37
Salut, gasesc pe cineva care creeaza pagini web de la 0 ? Am multe idei si am nevoie de cineva pricepu si recomandat aici pe comunitate. Multumesc
De gasit gasesti o gramada de persoane care sa iti creeze pagini web de la 0.
LeuTzU wrote:
23 Feb 2021, 12:43
Nu . Doar caut si dau in privat. Nu divulg info :)
Atata timp cat persoana care iti va creea acele pagini web nu stie ce pagini web doresti, nu va stii daca poate sau nu sa ti le creeze. Sa intelegem ca tu cauti pe cineva care sa ghiceasca ce pagini web doresti, ca mai apoi sa iti zica daca poate sau nu sa ti le creeze? Spune domle ce vrei ca sa stie lumea daca iti poate face sau nu. Daca nu stim cat de complexe sunt paginile web pe care le doresti si ce doresti defapt, de unde sa stim daca ti le putem face?

PS: Eu am impresia ca tu nu cauti nimic mai mult decat sa iti faci +cateva post-uri.
N-ai inteles. Omu zice ca are multe idei si nu vrea sa le
divulge. E urmatorul zuck esti nebun sa moara mama ca au unii de pe forum niste vise si sperante de zici ca urmeaza sa inventeze curentul electric care e de ani buni deja :)) milionari peste seara. Pune bre aici detalii cu ce site vrei sa faci ca oricum nu o sa ai succes :) cine e serios si va face ceva calumea sigur nu posteaza pe forumu asta
User avatar
LeuTzU
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 25
Joined: 09 Sep 2020, 10:42
Detinator Steam: Da
CS Status: Vanzator/Cumparator
Detinator server CS: -4-
Fond eXtream: 0

23 Feb 2021, 16:34

Nu inteleg ce ii cu atata bagare de seama din partea unor necunoscuti. Nu ofer detalii in post. Doar in privat . Valoarea pe care o ofer se ridica la 1000 euro. Cat despre succes ce ai zis tu acolo , nu vad legatura cu ce vreau eu si cu ce zici tu. Probabil esti copil de 12 ani si cauti bagare de seama ca si respectivul de deasupra ta.
AlexMG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 39
Joined: 11 Jan 2021, 17:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

23 Feb 2021, 18:40

LeuTzU wrote:
23 Feb 2021, 16:34
Nu inteleg ce ii cu atata bagare de seama din partea unor necunoscuti. Nu ofer detalii in post. Doar in privat . Valoarea pe care o ofer se ridica la 1000 euro. Cat despre succes ce ai zis tu acolo , nu vad legatura cu ce vreau eu si cu ce zici tu. Probabil esti copil de 12 ani si cauti bagare de seama ca si respectivul de deasupra ta.
90 din extream e asa. Nu-i baga in seama.
Da-mi pm te rog .
www.filmede.top - Filme online fara reclame.
User avatar
kidd0x
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1054
Joined: 06 Oct 2018, 14:41
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/kidd0x/
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Location: Constangeles
Discord: kidd0x
Has thanked: 172 times
Been thanked: 81 times

23 Feb 2021, 21:07

AlexMG wrote:
23 Feb 2021, 18:40
LeuTzU wrote:
23 Feb 2021, 16:34
Nu inteleg ce ii cu atata bagare de seama din partea unor necunoscuti. Nu ofer detalii in post. Doar in privat . Valoarea pe care o ofer se ridica la 1000 euro. Cat despre succes ce ai zis tu acolo , nu vad legatura cu ce vreau eu si cu ce zici tu. Probabil esti copil de 12 ani si cauti bagare de seama ca si respectivul de deasupra ta.
90 din extream e asa. Nu-i baga in seama.
Da-mi pm te rog .
LeuTzU wrote:
23 Feb 2021, 16:34
Nu inteleg ce ii cu atata bagare de seama din partea unor necunoscuti. Nu ofer detalii in post. Doar in privat . Valoarea pe care o ofer se ridica la 1000 euro. Cat despre succes ce ai zis tu acolo , nu vad legatura cu ce vreau eu si cu ce zici tu. Probabil esti copil de 12 ani si cauti bagare de seama ca si respectivul de deasupra ta.
Joined: 15 Dec 2012 14:50 :lifting_eyes:


OFF : Da frate tu esti , 90 % din 65,5k membrii : https://prnt.sc/1050g8v , daca e sa o luam asa si tu cred ca faci parte din aia 90% care din aia 90% dupa parerea mea sunt doar 5% si aia 5% sunt doar copii sunt 14 ani care nu au ce face :brain:
Daca era cum zici tu nu comunitatea asta nu se afla unde se afla acum ..

ON : Cand cauti pe cineva sa iti faca un site , dai detalii , ca vorba aia , ce idee ai tu si nu exista deja :face_with_monocle: , e ca si cum te-ai duce pe olx sa iti pui masina la vanzare si singurele detalii pe care le lasi sunt culoarea masinii si capacitatea la motor ,restul se discuta le telefon ... Nu man ,cand vi cu un topic de genu lasi detalii !
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5293
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

23 Feb 2021, 23:43

Da-mi pm si zi despre ce e vorba.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information