Youtube Concept DARK MODE

Tot ce tine de grafica, realizat de utilizatori pentru forum.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

02 Mar 2021, 20:22

Este doar un concept in photoshop, astept feedback.

Image
Image
RoyalServer 2
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5293
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

02 Mar 2021, 21:13

Misto. Nu vreau sa stau sa caut eventualele neplaceri / defecte, doar ca efectul de pe texte / icoane ma scoate din sarite, posibil sa fie folosit mult prea mult pe elemente. La unele poti pune doar un #fff sau un derivat din el. In rest e cool.

A si aici la spatiul din stanga, textul ar trebui sa fie in stanga, daca vreo icoana sau element nu e prezent acolo.
Image
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

02 Mar 2021, 21:33

hahahahaha mor

arata misto rau diferit modern mai placut ca originalu :)) bv
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

02 Mar 2021, 21:40

Mădălin wrote:
02 Mar 2021, 21:13
Misto. Nu vreau sa stau sa caut eventualele neplaceri / defecte, doar ca efectul de pe texte / icoane ma scoate din sarite, posibil sa fie folosit mult prea mult pe elemente. La unele poti pune doar un #fff sau un derivat din el. In rest e cool.

A si aici la spatiul din stanga, textul ar trebui sa fie in stanga, daca vreo icoana sau element nu e prezent acolo.
Image
Voiam sa pun si iconite dar merge greu rau site-ul de la flaticon, imi consuma 3-4gb ram si problema este ca descarca foarte greu.O sa mai modific pe acolo!
sound wrote:
02 Mar 2021, 21:33
hahahahaha mor

arata misto rau diferit modern mai placut ca originalu :)) bv
Cred ca ti-ai dat seama de ce am facut si eu o versiune de youtube.Avea nasul cam mare baietasu` si trebuia retezat :boundlessly_laughing:
Image
User avatar
stranger
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 383
Joined: 25 Jun 2017, 21:27
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu.
SteamID: staicuminte
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nick anterior: Cr3aTuRa
Fond eXtream: 0
Has thanked: 15 times
Been thanked: 13 times

02 Mar 2021, 22:07

Arată bestial. E peste ce o făcut julian acolo, sincer :flexed_biceps:
Nici măcar nu îți f#te ochii :boundlessly_laughing: ceea ce e bine
ImageImage
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

02 Mar 2021, 22:12

stranger wrote:
02 Mar 2021, 22:07
Arată bestial. E peste ce o făcut julian acolo, sincer :flexed_biceps:
Nici măcar nu îți f#te ochii :boundlessly_laughing: ceea ce e bine
Am cam facut un pic abuz de acel gradient cherry blossom, poate mai aduc ceva modificari.Multuu
Image
User avatar
TheOne1812
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 403
Joined: 13 Apr 2018, 23:57
Detinator Steam: Da
CS Status: kRatoss#9725 @ Discord
Detinator server CS: go.strix.ro
SteamID: STEAM_0:1:65095681
Fond eXtream: 0
Location: www.strix.ro
Has thanked: 29 times
Been thanked: 17 times

02 Mar 2021, 22:47

Thumnailurile arata chiar bine
╔═════ DETINATOR SI DEVELOPER ═════╗
GO.STRIX.RO
User avatar
JulianMS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 41
Joined: 20 Dec 2018, 20:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Designer IPS / Graphic designer
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times

02 Mar 2021, 23:21

N-ar fi frumos din partea mea sa nu-ti critic si eu "artwork-ul", daca pot sa-i zic macar asa :))

Nu sunt rele ideile pe care le-ai avut si nici paleta de culori nu arata rau (chiar daca toti "web designerii" o folositi pe asta:)) ), dar tu ai mai lucrat un web concept vreodata? Nu ai tinut cont nici macar putin de dimensiunea textelor si a celorlalte elemente. =))

Ti-ai luat adunatura asta de "experti web design" printre care si Cr3atura care m-a injurat de morti dintr-o frustrare de-a lui si apoi ma cauta pe toate forumurile cersind ajutor :)), acuma nu vreau sa fiu eu rautacios, dar se vede cu ochiul liber ca n-ai dat dovada decat de imaturitate si cine iti lauda creatia asta ori e un oarecare copil cu frustrare pe mine :)) ori n-are nicio treaba cu ceea ce inseamna design, nici macar web design.

Ma rog, eu nu o sa ma intind aici la discutii sa raspund tuturor prapaditilor :listless: pentru ca nu m-as respecta pe mine, nu sunt de nivelul vostru pana la urma :boundlessly_laughing:, sunt mult mai sus. :kiss_smiley:
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

02 Mar 2021, 23:34

JulianMS wrote:
02 Mar 2021, 23:21
N-ar fi frumos din partea mea sa nu-ti critic si eu "artwork-ul", daca pot sa-i zic macar asa :))

Nu sunt rele ideile pe care le-ai avut si nici paleta de culori nu arata rau (chiar daca toti "web designerii" o folositi pe asta:)) ), dar tu ai mai lucrat un web concept vreodata? Nu ai tinut cont nici macar putin de dimensiunea textelor si a celorlalte elemente. =))

Ti-ai luat adunatura asta de "experti web design" printre care si Cr3atura care m-a injurat de morti dintr-o frustrare de-a lui si apoi ma cauta pe toate forumurile cersind ajutor :)), acuma nu vreau sa fiu eu rautacios, dar se vede cu ochiul liber ca n-ai dat dovada decat de imaturitate si cine iti lauda creatia asta ori e un oarecare copil cu frustrare pe mine :)) ori n-are nicio treaba cu ceea ce inseamna design, nici macar web design.

Ma rog, eu nu o sa ma intind aici la discutii sa raspund tuturor prapaditilor :listless: pentru ca nu m-as respecta pe mine, nu sunt de nivelul vostru pana la urma :boundlessly_laughing:, sunt mult mai sus. :kiss_smiley:
Nu-i frumos sa plangi pe public, dai dovada de comportament copilaresc cu atitudinea asta plus ca ai un limbaj neadecvat si o sa mai ma gandesc in privinta unui avertisment si in legatura cu :brother-ul" tau nanelu care te-a albit la fund in subiectul tau.Sincer sa fiu, ma doare la basca de critica ta! Esti fix 0
Image
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5293
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

03 Mar 2021, 00:58

JulianMS wrote:
02 Mar 2021, 23:21
N-ar fi frumos din partea mea sa nu-ti critic si eu "artwork-ul", daca pot sa-i zic macar asa :))

Nu sunt rele ideile pe care le-ai avut si nici paleta de culori nu arata rau (chiar daca toti "web designerii" o folositi pe asta:)) ), dar tu ai mai lucrat un web concept vreodata? Nu ai tinut cont nici macar putin de dimensiunea textelor si a celorlalte elemente. =))

Ti-ai luat adunatura asta de "experti web design" printre care si Cr3atura care m-a injurat de morti dintr-o frustrare de-a lui si apoi ma cauta pe toate forumurile cersind ajutor :)), acuma nu vreau sa fiu eu rautacios, dar se vede cu ochiul liber ca n-ai dat dovada decat de imaturitate si cine iti lauda creatia asta ori e un oarecare copil cu frustrare pe mine :)) ori n-are nicio treaba cu ceea ce inseamna design, nici macar web design.

Ma rog, eu nu o sa ma intind aici la discutii sa raspund tuturor prapaditilor :listless: pentru ca nu m-as respecta pe mine, nu sunt de nivelul vostru pana la urma :boundlessly_laughing:, sunt mult mai sus. :kiss_smiley:
Nu prea e frumos din partea ta sa zici asta si chiar te pot sanctiona la treaba asta. Vezi ca toti ti-am dat critici constructive la topicul tau; venind aici si incepe a ataca intr-un fel anume sau folosind un limbaj agresiv da dovada de imaturitate. De curiozitate cati ani ai?
JulianMS wrote:Ma rog, eu nu o sa ma intind aici la discutii sa raspund tuturor prapaditilor :listless: pentru ca nu m-as respecta pe mine, nu sunt de nivelul vostru pana la urma :boundlessly_laughing:, sunt mult mai sus. :kiss_smiley:
Pai vezi tu... nu stiu cum sa-ti explic, dar hai sa iti zic mai pe scurt sa pricepi. Sa ma laud si eu cati bani fac din web design si freelance? Nu e nevoie ca nu intereseaza pe nimeni chestia asta.
Iti garantez ca toti "prapaditii" care ti-au dat sugestii in topicul tau, sunt MULT mai buni in domeniu si au facut MULT mai mult cash, dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne laudam sau sa te lauzi singur ca "esti peste cineva". :closed_lips: :everything_ok:
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

03 Mar 2021, 07:36

Arata super man :)
Man, mie mi-ai mai facut ceva ? :))
Last edited by Mădălin on 03 Mar 2021, 15:16, edited 1 time in total.
Reason: Tu mai traiesti..? :)
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
FizZle
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1622
Joined: 17 Jan 2015, 19:33
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: da
SteamID: berserknorse
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times
Contact:

03 Mar 2021, 11:42

Ai un like pentru Inna
Post Reply

Return to “WebDesign”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 4 guests