Informare utilizatori din zona Anunturi!

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13712
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

08 Mar 2021, 17:46

S-au intors valorile in tara precum si valorile de pe acest forum, ma refer la teparii nostri care considera ca dupa ceva timp pot sa reintre iar in activitatea lor obisnuita de a pacali lumea prin diferite metode.Am rugamintea la voi sa aveti mare grija cu cine tranzactionati deoarece nu le pasa de suma pe care va o fura, nu tin cont de asa ceva pentru ca ei sunt rupti de foame si vor face orice ca sa va ia banii sau bunurile virtuale.
M-am ocupat mereu de zona asta cat si de tepari, i-am retinut pe majoritatea chiar si pe cei de acum 9 ani dar este posibil sa apara noi vedete asa ca mare grija ca apoi iar plangeti impreuna cu mine deoarece eu o sa va plang de mila si voi de neatentia voastra.

Cei mai cunoscuti tepari sunt
Firu Madalin - din cate stiam si-a mutat activitatea pe facebook unde media de IQ este 10 si poate sa pacaleasca usor copiii din ziua de azi(mai bine zis generatia quickbrainlesskids)
Vandej Danut - un pui de ungur stabilit in Romania, se darama casa pe el.
Marele nostru maestru MASTER~ (si-a incetat activitatea, din cauza sotiei cred :boundlessly_laughing: )
laurwtf (acum da tepe cu hartie igienica la bosorogi, le vinde brusturi)
eXuL (madalin, wedelin)
eu.Blizz (Negoiu Adrian) , copilasul asta din pacate sta in acelasi oras cu mine si acum doi ani din cate imi aduc aminte la locul de munca unde lucra a fost furat de niste indivizi postase pe facebook filmare. //KARMA (tepe cu web hosting)
London Extream - baietasul asta este tepar si cersetor, il stie lumea.
Andrei Ionut - fomist rau
Sona - tepe cu hosting
Every - un gras urat si tepar
Image
RoyalServer
FlorinMarian
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 15 Feb 2018, 09:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

27 Mar 2021, 11:21

Salut!
Nu cred că poate fi ceva mai penibil decât comentariile "la persoană" legate de starea financiară şi aspect fizic.
Sper să dispară acel topic până nu vor dispărea toţi cei care au şi minte, nu doar stări emoţionale.
Toate cele bune, Florin.
User avatar
DevilBoy.eXe
Super moderator
Super moderator
Posts: 1679
Joined: 05 Jun 2016, 23:04
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: GO.WARED.RO
SteamID: DevilBoy_eXe
Reputatie: Super Moderator
Fond eXtream: 0
Location: beyond the time
Discord: zeux.
Has thanked: 15 times
Been thanked: 72 times
Contact:

27 Mar 2021, 12:45

Eu sunt de acord sa îți bați p la cel mai urat mod de persoanele care fac chestii de genu tepe/înșelăciuni/șantaj asta merita sau chiar mai rău
Mulțumim de topic kalutz
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13712
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

27 Mar 2021, 12:54

DevilBoy.eXe wrote:
27 Mar 2021, 12:45
Eu sunt de acord sa îți bați p la cel mai urat mod de persoanele care fac chestii de genu tepe/înșelăciuni/șantaj asta merita sau chiar mai rău
Mulțumim de topic kalutz
Pai merita ca atunci cand ii prinzi incep sa te injure, sa iti spuna ca te ingroapa in bani si fac misto de tine.Noi de ce nu am face? Eu am facut subiectul doar ca un avertisment pentru cei care sunt vechi si folosesc sectiunea anunturi, am observat ca teparii si-au facut conturi noi crezand ca spala rusinea de acum ceva timp de cand dadeau tepe si voiam sa fie anuntati si ceilalti!
Image
User avatar
GaGiCaRu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 19
Joined: 15 Dec 2015, 13:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Looking to play.
SteamID: glW98
Fond eXtream: 0
Location: Alba Iulia
Has thanked: 1 time
Contact:

27 Mar 2021, 15:54

Dreptate ai... Din cauza lor au toti de suferit, indiferent de cei cu conturi noi sau cei cu conturi vechi (bine-nteles, persoane serioase)
Nu mai poti avea incredere din cauza unora, fiindca daca postezi un anunt, automat ei iti impun sa dai primul si cand e vorba in discutie de intermediar, o dau la invarteala ca au gasit sau ca s-au razgandit...
In 2021 sa dai teapa pentru niste amarati de euro, un amarat de cont, sau bunuri virtuale, esti de cea mai joasa speta si iti meriti soarta.
Mai bine platesti intermediar sa iasa toate bune, decat sa iti para rau de tranzactia facuta.
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6286
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 186 times
Been thanked: 792 times
Contact:

27 Mar 2021, 17:09

The Kalu wrote:
08 Mar 2021, 17:46
Marele nostru maestru MASTER~ (si-a incetat activitatea, din cauza sotiei cred :boundlessly_laughing: )
Tin sa te contrazic. Dragul nostru MASTER~ niciodata nu isi inceteaza activitatea.
El revine sub acelasi nume, dar odata la cate o perioada de timp.

Stii ca si viermele evolueaza, trece prin niste cicluri de transformare, se transforma in molie, etc pana ajunge un fluture frumos. :((
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: BLEX [Bot], Dot [Bot] and 72 guests