[60 euro] IPS Templates [ TEME IPS 4.5 ]

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Florin
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 3643
Joined: 03 Apr 2013, 17:24
Detinator Steam: Da
Reputatie: eXtream Mod
Fost Administrator
Nume anterior : florinxDD
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 40 times
Been thanked: 59 times

27 Feb 2021, 18:46

mi-a lucrat si mie cateva chestii julian, recomand
RoyalServer 2
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5295
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

27 Feb 2021, 18:58

axiucul wrote:
25 Feb 2021, 16:48
JulianMS wrote:
25 Feb 2021, 16:16
axiucul wrote:
25 Feb 2021, 15:17
nu exagerezi cu preturile astea?
:)) roman, evident.

E clar ca n-ai niciun habar de cat de multa munca e in spatele unui template de genul, ma rog, pretul a fost redus de la 80, respectiv 90 euro pentru ca am chef sa lucrez iar, altfel ramaneau la fel. Probabil tu inca ai IPB 3 nulled sau chiar 4 nulled si automat ti se par niste preturi exagerate.

Nu o lua in nume de rau, dar de preferat daca nu esti interesat mai bine nu lasa niciun comentariu, mai ales o prostie precum asta.
1. nu detin nici o comunitate la moment.
2. sunt de etnie ruso-ucrainean
3. Iti cumpar 2 case si iti cazez 2 familii la cati bani fac eu pentru ca muncesc si nu o labaresc cu lunile pe un template si cer un pret exagerat.
Spun asta pentru ca am vazut in general teme chiar foarte bune pe ips la 30$ . Bafta.
Daca nu te intereseaza si crezi ca pretul e unul mare, nu posta - nu te obliga nimeni sa cumperi de la el, e munca lui si cere cat crede el, asa cum fac si eu. Eu unul cred ca pretul e okay, daca template-urile sunt bug free & 100% responsive. Succes cu vanzarea.
User avatar
JulianMS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 41
Joined: 20 Dec 2018, 20:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Designer IPS / Graphic designer
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times

27 Feb 2021, 20:55

Florin wrote:
27 Feb 2021, 18:46
mi-a lucrat si mie cateva chestii julian, recomand
Multumesc de recomandare :P
Mădălin wrote:
27 Feb 2021, 18:58

Daca nu te intereseaza si crezi ca pretul e unul mare, nu posta - nu te obliga nimeni sa cumperi de la el, e munca lui si cere cat crede el, asa cum fac si eu. Eu unul cred ca pretul e okay, daca template-urile sunt bug free & 100% responsive. Succes cu vanzarea.
Nu sunt inca codate template-urile, dar am experienta necesara sa prezint doar sketch-urile, plus ca nu mai pierd timp aiurea cum am facut-o cu template-ul Warzone, l-am si postat aici. Evident ca in pretul temelor clientul are garantia ca nu vor exista bug-uri create de mine si vor fi 100% responsive, iar bug-urile create de platforma vor fi remediate, dar un nepriceput ca el nu stie cata munca sta in spatele unui simplu template, mai ales ca eu in general schimb structura multor elemente default ceea ce necesite HTML + CSS nu doar schimbat niste culori in css si gata tema de 30 de euro si support-ul inca 30. :))
Multumesc frumos!
User avatar
JulianMS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 41
Joined: 20 Dec 2018, 20:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Designer IPS / Graphic designer
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times

28 Feb 2021, 22:42

up pentru bump
User avatar
JulianMS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 41
Joined: 20 Dec 2018, 20:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Designer IPS / Graphic designer
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times

11 Mar 2021, 13:56

Au fost vandute toate pentru 80 de euro, respectiv 50 [discount pentru client]. Topicul poate fi inchis!
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information