Vand site de filme

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
ZackChoi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 162
Joined: 28 Dec 2019, 01:39
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

14 Mar 2021, 22:54

http://t5.ro/trafic/189663204/ - tin sa mentionez ca este alt site conectat la contul de t5, link il dau in privat.

Mentionez ca ceea ce e legat de monetizare, va descurcati voi.

Astept oferte doar transfer bancar.

PS - nu se vinde sub 150 euro, domeniul are 1 an vechime si cam de atata timp e on.
Host - mxhost
domeniul e la namecheap, expira in 30 de zile dar il voi reinoi din nou pe un an inainte de a fi vandut. (20$/an domeniul)
RoyalServer 2
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

15 Mar 2021, 09:45

Cam ce venit lunar iti genereaza ?
THINK it`s not illegal yet !
ZackChoi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 162
Joined: 28 Dec 2019, 01:39
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

15 Mar 2021, 12:09

Bunicu Magic wrote:
15 Mar 2021, 09:45
Cam ce venit lunar iti genereaza ?
Fiecare isi alege ce metoda de monetizare va pune pe el, dar la traficul pe care il are generezi usor profit + acoperi cheltuielile de host lunar.
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

15 Mar 2021, 14:00

ZackChoi wrote:
15 Mar 2021, 12:09
Bunicu Magic wrote:
15 Mar 2021, 09:45
Cam ce venit lunar iti genereaza ?
Fiecare isi alege ce metoda de monetizare va pune pe el, dar la traficul pe care il are generezi usor profit + acoperi cheltuielile de host lunar.
Intrebarea mea ii asa , daca generezi usor profit pe el de ce nu pui tu in aplicare? Am luat si eu in trecut un site de filme si nu faceam mare scofala , + de asta are si 1 an vechime si a plafonat deci eu zic ca ii o pierdere , la 1 an vechime trebuia sa aiba vizite mult mai multe .scuze de off topic
ZackChoi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 162
Joined: 28 Dec 2019, 01:39
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

15 Mar 2021, 22:12

sancez wrote:
15 Mar 2021, 14:00
ZackChoi wrote:
15 Mar 2021, 12:09
Bunicu Magic wrote:
15 Mar 2021, 09:45
Cam ce venit lunar iti genereaza ?
Fiecare isi alege ce metoda de monetizare va pune pe el, dar la traficul pe care il are generezi usor profit + acoperi cheltuielile de host lunar.
Intrebarea mea ii asa , daca generezi usor profit pe el de ce nu pui tu in aplicare? Am luat si eu in trecut un site de filme si nu faceam mare scofala , + de asta are si 1 an vechime si a plafonat deci eu zic ca ii o pierdere , la 1 an vechime trebuia sa aiba vizite mult mai multe .scuze de off topic
Profit se face, pur si simplu am alte afaceri, intre ghilimele, in viata reala si nu prea mai am timp de el.
Siteul in sine nu a plafonat ci a crescut, cand l-am cumparat in weekend facea in jur de 500-600 unici/zi

Acum, fara sa ma mai ocup de el si dupa cateva sfaturi aplicate asupra noilor articole postate de mine, siteul pe timp de weekend face in jur de 1.3k-1.6k unici, iar pe timpul saptamanii variaza intre 650-1.2k, depinde de zi
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

15 Mar 2021, 23:55

ZackChoi wrote:
15 Mar 2021, 22:12
sancez wrote:
15 Mar 2021, 14:00
ZackChoi wrote:
15 Mar 2021, 12:09


Fiecare isi alege ce metoda de monetizare va pune pe el, dar la traficul pe care il are generezi usor profit + acoperi cheltuielile de host lunar.
Intrebarea mea ii asa , daca generezi usor profit pe el de ce nu pui tu in aplicare? Am luat si eu in trecut un site de filme si nu faceam mare scofala , + de asta are si 1 an vechime si a plafonat deci eu zic ca ii o pierdere , la 1 an vechime trebuia sa aiba vizite mult mai multe .scuze de off topic
Profit se face, pur si simplu am alte afaceri, intre ghilimele, in viata reala si nu prea mai am timp de el.
Siteul in sine nu a plafonat ci a crescut, cand l-am cumparat in weekend facea in jur de 500-600 unici/zi

Acum, fara sa ma mai ocup de el si dupa cateva sfaturi aplicate asupra noilor articole postate de mine, siteul pe timp de weekend face in jur de 1.3k-1.6k unici, iar pe timpul saptamanii variaza intre 650-1.2k, depinde de zi
AM RAS CU LACRIMI MA, bai London extream tu cerseai 1 euro paypal pe aici si acum ai afaceri.HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH nu ma pot abtine, n-ai ma cum~! :boundlessly_laughing: :boundlessly_laughing:
Image
axiucul
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 651
Joined: 20 Jun 2016, 23:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Vand Golf 4
Detinator server CS: Da
SteamID: axiucul
Reputatie: Nume anterior: XmeTriX
Fond eXtream: 0
Location: Timisoara
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times

16 Mar 2021, 02:07

The Kalu wrote:
15 Mar 2021, 23:55
ZackChoi wrote:
15 Mar 2021, 22:12
sancez wrote:
15 Mar 2021, 14:00

Intrebarea mea ii asa , daca generezi usor profit pe el de ce nu pui tu in aplicare? Am luat si eu in trecut un site de filme si nu faceam mare scofala , + de asta are si 1 an vechime si a plafonat deci eu zic ca ii o pierdere , la 1 an vechime trebuia sa aiba vizite mult mai multe .scuze de off topic
Profit se face, pur si simplu am alte afaceri, intre ghilimele, in viata reala si nu prea mai am timp de el.
Siteul in sine nu a plafonat ci a crescut, cand l-am cumparat in weekend facea in jur de 500-600 unici/zi

Acum, fara sa ma mai ocup de el si dupa cateva sfaturi aplicate asupra noilor articole postate de mine, siteul pe timp de weekend face in jur de 1.3k-1.6k unici, iar pe timpul saptamanii variaza intre 650-1.2k, depinde de zi
AM RAS CU LACRIMI MA, bai London extream tu cerseai 1 euro paypal pe aici si acum ai afaceri.HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH nu ma pot abtine, n-ai ma cum~! :boundlessly_laughing: :boundlessly_laughing:
Cersea si 0.01$ paypal pe Y!M acuma multi,multi ani... " Are cineva 0.01$" :face_begging_eyes: :hand_over_mouth:
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

16 Mar 2021, 10:42

La vechime de 1 an , trebuia sa ai minim 2k in cursul saptamana si in week sa urce binisor , asta pentru cei ce se pricep !!
Daca ii London ii transmit sa isi ia lumanari de banii ce i-am dat + de scriptat sa se lase ,ca nu a fost in stare sa faca un plugin VIP si nici nu a mai raspuns dupa ce a vazut ca ii but !!
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Petal [Bot] and 74 guests