PLUGIN ADMINCHAT HELP!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii (dar legat de Counter-Strike !)

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
SEKEN0qqq123
Membru nou
Membru nou
Posts: 3
Joined: 09 Apr 2021, 20:31
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

09 Apr 2021, 20:47

salut extreamcs, cine ma poate ajuta deci am un plugin de adminchat cand esti CT scrii cu albastru iar cand esti T scrii cu rosu, problema e ca pe Y scriu normal n-am nicio problema dar cand vreau sa scriu pe U (say_team) imi scrie exact ce am scris pe Y. De exemplu scriu pe Y "salut" apoi cand vreau sa scriu pe U (say_team) imi scrie tot salut orice tasta as apasa... si pe (say_team@) nu ma lasa sa scriu deloc. Ma poate ajuta cineva?

SMA - https://pastebin.com/GETny8q7
RoyalServer
User avatar
levin
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 3844
Joined: 24 Aug 2011, 12:24
Detinator Steam: Da
CS Status:
Detinator server CS: ☯∴
SteamID: riseofevo
Reputatie: Scripter eXtreamCS
Nume anterior: Adryyy
Location: ҳ̸Ҳ̸ҳ
Discord: devilclass
Has thanked: 36 times
Been thanked: 594 times
Contact:

21 Apr 2021, 15:19

ăsta nu e pentru adminchat, e doar un plg de chat color, trebuie pus sub adminchat(cel făcut de dev amxx), d-aia nu ți merge u@(admin chat)
și pentru chat duplicat, poate ai alt plugin la fel
Pentru ajutor, faceți cerere bine detaliată, completând și respectând modelul corespunzător.
Nu-mi mai dați cereri doar pentru a mă avea în lista de prieteni.
Dacă te ajut, și mă ignori/etc > te adaug în „foe”.
Aveți grijă la cei ce încearcă să mă copieze sau să dea drept mine..Puteți lua legătura cu mine prin STEAM dacă aveți o problemă/nelămurire în acest caz! Cont de forum am doar aici.
În cazul în care utilizați ceva din ce am postat(ex: aici), e bine să fiți la curent cu modificările aduse și de aici, iar dacă sunt ceva probleme nu ezitați să luați legătura cu mine. Actualizarea unor coduri nu se vor afișa public, doar dacă se găsește ceva critic/urgent de remediat, unele fiind coduri vechi iar unele refăcute chiar recent dar private.
* Nume pe cs1.6: eVoLuTiOn \ Nume vechi: eVo
* Atelierul meu - post2819572.html#p2819572 (închis, click link ca să vedeți de ce)
Post Reply

Return to “Diverse”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 8 guests