[MOD] CSGO REMAKE StatTrack ~~ MySQL + nVault ~~

Aici vom publica si discuta despre diverse moduri necesare serverelor dedicate.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply

Ce fel de versiune ar fi mai avantajoasa?

nVault
6
27%
MySQL
6
27%
MySQL sau nVault ( sa se poata trece de la o metoda la alta )
10
45%

Total votes: 22
lexz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times

12 May 2021, 13:26

De ce nu-i cumperi sursele ? A, stai, romanii sunt zgarciti.

Atunci.. ia codul lui nubo si modifica-l cum vrei tu. A, stai, nu stii sa scriptezi.

Atunci taci in *** si bucura-te ca ai un mod la care inca se fac update-uri si nu te mai plange atat pentru un ***** de mesaj.

Daca nu-ti convine fa-ti tu modul tau.

On post: adi ai putea adauga mesajul sa fie ceva de genu "developed by shoadows ady for sv.dns.ro" si sa-si puna ei dnsul
Wacob
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!

10 Jun 2021, 09:46

N3v3rM1nd wrote:
11 May 2021, 22:50
Wacob wrote:
11 May 2021, 19:31
Nu ma intereseaza cine a facut modul daca ti-ai pus numele la intrare pe server este clar reclama cum se face ca Nubo nu a pus asta? si a devenit mult cautat si foarte popular fara nici o reclama
Nu mai am nevoie de modul tau daca nu ma ajuti sa scot aia si sa pun DNS meu bag modul lui TheDoctor https://github.com/TheDoctor0/CSGOMod
Are toate sma-urile si tot ce trebuie vezi asa se face in america
Romaniii sunt zgarcitii cand vine vorba de sma-uri la un amart de joc care ori cum se joaca putin.
Normal in *** ca nu lasa sursele , e munca lui + ca daca lasa modul open source , peste noapte vor aparea alti 5-10 "autori" ai modului !
Acel mod facut de "un american" , are foarte multe probleme, si a lasat modul open source in speranta de a il ajuta cineva :))

+ Ca nu va inteleg pe unii , vreti x pluginuri si n addonsuri pentru ce ... sa tineti serverul o luna si sa il inchideti ? Si nu incerca sa negi asta , pentru ca asa se intampla in 95% din cazuri , luati un server , un mod gratis "full sma" si a doua luna il inchideti ..
Ce pot sa zic , iti urez succes cu serverul tau de o luna si cu addonsul ala full sma full bug fara suport evident :boundlessly_laughing:
Ce full bugs visezi tataie ti-a ruginit neuroni din :brain: ?
Serverul il am hostat din februarie 2021 platit trimestrial si este si pana acum in viata doar ca nu mai am activitate ca este vara si nu mai am chef de cs ca ma duc la mare in constanta
Asa ca nu am mai bagat boost
Shadows Adi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Detinator Steam: Da
CS Status: 0x416469
SteamID: shadowsadi120
Has thanked: 10 times
Been thanked: 28 times

19 Jun 2021, 21:10

Update!
Versiunea 2.6

- Am fixat comanda amx_finddata: nu apareau informatiile despre contul unui jucator daca metoda de salvare era nVault.

- Am adaugat un nou cvar, csgor_fast_load, care are ca scop incarcarea datelor mult mai rapid jucatorilor, astfel evitandu-se bug-uri pe partea clientului jucatorului.
Plugin VIP Clasic 1.5 NEW VERSION
CSGO REMAKE Click Completed STABIL View Project on GitHub
MVP Of the Round + Sunete Click Completed View Project on GitHub
Anti-VPN / Proxy CS 1.6 De vanzare / For Sale

GLOVES SYSTEM 2%
Post Reply

Return to “Moduri”

• Information