Zombie Plague 4.3 CSO | System [LVL|EXP|MONEY] Privileges VIP/GOLD/ADMIN - sanekyoutube

Descarcari de addons-uri si discutii despre acestea.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
B3ta_Fir3
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 03 May 2020, 13:12
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: CSO.DARKCS.RO
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

26 Jun 2021, 18:47

Descriere: Acesta este un addons de zombie cso cu level exp money si privilege precum vip/gold/admin
Autor: Unknown )( nu prea mai stiu de unde am facut rost de el dar mai mult ca sigur l-am gasit in pc :)
Versiune: ZP 4.3 CSO
Descarcare: https://www.mediafire.com/file/l995g603 ... E.rar/file


Modul acesta este gen cum este modul postat anterior acu o luna cred legendary cso doar ca o versiune neterminata si buna pentru a concepe un addons frumos e un addons foarte bun dupa parerea mea si m-am gandit sa-l postez aici va mai faceti voi de cap cu el.
Tin sa mentionez ca au fost puse toate sursele nu am verificat daca contine comenzi ascunse insa nu cred cel mai bine ar fi sa verificati.
Modul este in rusa insa puteti adauga si limba engleza/romana/franceza etc.. depinde de voi :D
RoyalServer
User avatar
WarN.Dead^
Membru nou
Membru nou
Posts: 4
Joined: 31 Aug 2021, 15:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Sunt un om cu caracter :P
Detinator server CS: CS.PGLAREA.RO
SteamID: WarNDeadPgl
Fond eXtream: 0

03 Sep 2021, 23:10

B3ta_Fir3 wrote:
26 Jun 2021, 18:47
Descriere: Acesta este un addons de zombie cso cu level exp money si privilege precum vip/gold/admin
Autor: Unknown )( nu prea mai stiu de unde am facut rost de el dar mai mult ca sigur l-am gasit in pc :)
Versiune: ZP 4.3 CSO
Descarcare: https://www.mediafire.com/file/l995g603 ... E.rar/file


Modul acesta este gen cum este modul postat anterior acu o luna cred legendary cso doar ca o versiune neterminata si buna pentru a concepe un addons frumos e un addons foarte bun dupa parerea mea si m-am gandit sa-l postez aici va mai faceti voi de cap cu el.
Tin sa mentionez ca au fost puse toate sursele nu am verificat daca contine comenzi ascunse insa nu cred cel mai bine ar fi sa verificati.
Modul este in rusa insa puteti adauga si limba engleza/romana/franceza etc.. depinde de voi :D
Big like pentru accest addons,nu stiu cine l-a facut dar am refacut ceva din el,o sa il postez aici cu tot cu sma in maxim 2 saptamani dupa ce o sa rezolv toate bug-urile din el sa fie perfect sa ruleze pe orice server #BigLike
Post Reply

Return to “Addon-uri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 42 guests