Platforma gambling cu crypto monede

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

27 Jun 2021, 23:00

NIGHTHAWK wrote:
22 Jun 2021, 15:34
chill_toica wrote:
22 Jun 2021, 11:56
Laur eXtream wrote:
20 Jun 2021, 20:17
Este facut de el, mi-a construit si mie o platforma de la zero. Baiatul e super si programeaza bine
este nemaipomenit , nu raspunde nici la pm , l-am intrebat un pret a zis sa-i fac eu o oferta , cand i-am spus ca nu cunosc piata sa-mi zica pretul lui poate negociem ceva nu a mai raspuns. sa fii sanatos
Nu as vrea sa il vand cuiva care nu are idee de domeniu.
sa faci spume ? adica te intereseaza pe tine cine il cumpara atata timp cat iti baga banii in buzunar ? mai plecati in **** mea.
Last edited by WinNk. # on 28 Jun 2021, 10:57, edited 1 time in total.
Reason: warn pt limbaj si off topic
RoyalServer 2
User avatar
WinNk. #
Super moderator
Super moderator
Posts: 1693
Joined: 06 Dec 2014, 11:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/maduwtf
Reputatie: Super Moderator
Location: Iaşi, România
Has thanked: 38 times
Been thanked: 41 times

28 Jun 2021, 10:57

up up up
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

28 Jun 2021, 11:42

WinNk. # wrote:
28 Jun 2021, 10:57
up up up
si tu , moderatoru pulii mele dati-as la **** si tie si la toate femeile din neamul tau , ce tii se pare off topic mai sus ca i-am comentat anuntul ? sa-mi sugi p0la :kiss_smiley: si tu si asta de vinde platforma pulii mele sa va dau la ****.

edit : si pentru ca ai mai la semnatura sa-ti iau toata familia in **** si toti mortii de la mic la mare <3
Last edited by WinNk. # on 28 Jun 2021, 13:06, edited 1 time in total.
Reason: ban, ne vedem in 2099 :*
User avatar
JulianMS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 41
Joined: 20 Dec 2018, 20:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Designer IPS / Graphic designer
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times

29 Jun 2021, 08:35

Incredibil cata frustrare..., dar din pacate observ din ce in ce mai multi invidiosi, carcotasi si frustrati pe comunitatea asta, persoane care isi pierd timpul doar sa comenteze munca altuia la un anunt de vanzare pentru nu ii pot atinge nivelul si daca pe ei ii refuza altii pentru sunt pamant, atunci vin cu hate la unul talentat.
Chiar sunt curios daca le-ai fi oferit un pret astora de "nu recomand", oare ar fi zis "gata frate facem treaba"?? Cel mai probabil ii vedeai inapoi in topic "Nu-ti da ba nimeni suma X pe prostia asta", "nu recomand, cere prea mult si nu merita", problema e ca majoritatea de comenteaza pe aici n-au construit un site de la 0, nu mai vorbim de o platforma intreaga, deci nu e de mirare.

Personal, cred ca te dezavantajeaza putin design-ul si nu pentru ca e rau sau nu arata bine, dar imi inspira mai mult un site de gambling pentru CSGO. Te-ai fi putut axa pe un design light, mai modern si putin mai complex la elemente, iconite, etc.
Chiar iti urez succes cu vanzarea, desi nu cred ca ai mari sanse pe forumul asta de frustrati. Din ce am vazut in topic, inafara de Laur, TheOne si Winnk, toti niste frustrati, de asta ultimul care a mai si injurat nu mai zic nimic, sper sa nu fie asa frustrat si tupeist si in afara online-ului, ca da, Doamne fereste, de unu mai nebun de il baga si prin spital.

Spor!!
User avatar
Mr.LeX
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 07 Nov 2013, 16:36
Detinator Steam: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Matrix
Has thanked: 18 times
Been thanked: 2 times
Contact:

30 Jun 2021, 17:23

JulianMS wrote:
29 Jun 2021, 08:35
Incredibil cata frustrare..., dar din pacate observ din ce in ce mai multi invidiosi, carcotasi si frustrati pe comunitatea asta, persoane care isi pierd timpul doar sa comenteze munca altuia la un anunt de vanzare pentru nu ii pot atinge nivelul si daca pe ei ii refuza altii pentru sunt pamant, atunci vin cu hate la unul talentat.
Chiar sunt curios daca le-ai fi oferit un pret astora de "nu recomand", oare ar fi zis "gata frate facem treaba"?? Cel mai probabil ii vedeai inapoi in topic "Nu-ti da ba nimeni suma X pe prostia asta", "nu recomand, cere prea mult si nu merita", problema e ca majoritatea de comenteaza pe aici n-au construit un site de la 0, nu mai vorbim de o platforma intreaga, deci nu e de mirare.

Personal, cred ca te dezavantajeaza putin design-ul si nu pentru ca e rau sau nu arata bine, dar imi inspira mai mult un site de gambling pentru CSGO. Te-ai fi putut axa pe un design light, mai modern si putin mai complex la elemente, iconite, etc.
Chiar iti urez succes cu vanzarea, desi nu cred ca ai mari sanse pe forumul asta de frustrati. Din ce am vazut in topic, inafara de Laur, TheOne si Winnk, toti niste frustrati, de asta ultimul care a mai si injurat nu mai zic nimic, sper sa nu fie asa frustrat si tupeist si in afara online-ului, ca da, Doamne fereste, de unu mai nebun de il baga si prin spital.

Spor!!
ce frustrat coa1e? ia-te de o mana cu el 2 frustrati, nu a vrut sa imi zica un pret sau sa discutam m-a lasat cu ochii in soare dupa ce am fost interesat sa ii iau script-ul. Putea macar sa ma refuze sau sa imi zica ceva, in schimb m-a lasat cu ochii in soare. Pentru ce ma faci pe mine frustrat? Stii tu ce am vorbit cu el in privat sau ce? Ai venit aici pentru +1, ia si veziti de treaba ta
Last edited by WinNk. # on 01 Jul 2021, 10:56, edited 1 time in total.
Reason: off topic + atac la persoana +1
User avatar
JulianMS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 41
Joined: 20 Dec 2018, 20:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Designer IPS / Graphic designer
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times

30 Jun 2021, 19:07

Mr.LeX wrote:
30 Jun 2021, 17:23
ce frustrat coa1e? ia-te de o mana cu el 2 frustrati, nu a vrut sa imi zica un pret sau sa discutam m-a lasat cu ochii in soare dupa ce am fost interesat sa ii iau script-ul. Putea macar sa ma refuze sau sa imi zica ceva, in schimb m-a lasat cu ochii in soare. Pentru ce ma faci pe mine frustrat? Stii tu ce am vorbit cu el in privat sau ce? Ai venit aici pentru +1, ia si veziti de treaba ta
Ai impresia ca asa mult timp liber am incat sa-mi pierd timpul pentru +1 pe extreamcs?:))) Nu te-am facut frustrat pentru ca nu ti-a oferit el un pret, v-am numit frustrati pentru acel "nu recomand", poate omu' chiar nu vrea sa vanda proiectul cuiva care nu are habar cat costa, pentru ca un viitor client de genul n-ar stii ce sa faca cu el. Eu n-am avut intentia sa te jignesc, doar am spus ca mi se pare o frustrare sa zici "nu recomand" doar pentru ca nu ti-a oferit el un pret, oricum nu stiu ce sanse are sa o vanda aici in momentul de fata.
Last edited by The Kalu on 12 Jul 2021, 17:01, edited 1 time in total.
Reason: off topic
User avatar
-Linux-
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 35
Joined: 09 Jan 2021, 18:34
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

01 Jul 2021, 21:11

Salut ce pret este?
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

11 Jul 2021, 22:56

up pentru night
User avatar
BlackWolf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1227
Joined: 09 Jan 2011, 22:01
Detinator Steam: Da
SteamID: bezuq
Reputatie: Fost moderator ajutator
Restrictie moderator
Location: de_dust2
Has thanked: 19 times
Been thanked: 26 times

14 Jul 2021, 18:27

-Linux- wrote:
01 Jul 2021, 21:11
Salut ce pret este?
Bine faci, Bine găseşti.
Învingătorii nu renunţă, iar cei care renunţă nu ajung învingători!
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information