Reclamatii moderatori

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

The Kalu
eXtream Mod
eXtream Mod
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Has thanked: 250 times
Been thanked: 495 times

14 Jul 2021, 16:32

JulianMS wrote:
14 Jul 2021, 00:20
Il reclam si eu pe aici pe printisorul asta nebagat in seama, kalu mai exact.
E a doua oara cand imi da warn fara un motiv intemeiat, prima oara pentru cuvantul "taran", in conditiile in care: 1. nu mi se pare o jignire, cine o ia ca pe o jignire probabil are un iq foarte scazut. 2. era adresata unui imbecil de pe aici care a folosit apelativul "jegos" asupra unui baiat care doar incerca sa-si vanda produsul.
Acum vad ca imi da warn iar, de data asta pe motiv off-topic, pentru ca i-am oferit un sfat lui D.Ciprian si totusi mai jos am lasat on-topic, adica nu vad care este problema, probabil s-a simtit atacat in vreun fel, eu nu tin maine cainii sa atace in haita, scuza-mi expresia, tin minte ca asta fac hienele, care sunt diferite de caini, adica nu ar trebui sa ne dam ceea ce nu suntem totusi.

Eu sper sa-ti dai seama ca nu te bag in seama nici daca iti fac reclamatia asta si nici daca imi tot dai warn-uri fara motiv:)) maxim cersesti atentie si daca ai intr-adevar nevoie de atentie din partea mea, scrie-mi in privat, spune-mi cu ce pot sa te ajut, dar sa stii ca nu mai am loc nici la cursul de design, nici la cel de marire al coeficientului intelectual, intelectual e legat de creier, in caz ca ti-e greu sa ghicesti ce inseamna.

Vreau sa raspunda cu o sanctiune la aceasta reclamatie Mutex daca se poate sau oricine altcineva inafara de el sau printul celalalt, Madalin, ca ei din pacate sunt foarte corecti si stricti si totodata foarte ocupati, nu as vrea sa ii deranjez.
Ne arati si noua unde ai scris on topic si daca reply-ul este pentru D.Ciprian?
Image

Tu esti o persoana extraordinara mai Iulica, chiar si la reclamatie jignesti si te dai victima.Esti incredibil mai omule, ti-am dat pauza pe termen lung si te-ai dus repede la Laur eXtream sa plangi asa cum fac si ceilalti spunand ca esti nedreptatit iar Laur crede dar de data asta ii dau eu link sa vada felul cum formulezi tu o reclamatie si ca sa ma asigur ca dispari din peisaj.

Citeste aici si apoi ai sa iti dai seama ca plangi degeaba pe aici.
post2677652.html#p2677652
Atat timp cat voi nu respectati staff-ul de pe forum sa nu aveti pretentii sa vi se faca dreptate, pentru ca exista o sansa mare ca un moderator sa va ierte in trecut de un avertisment si sa tina cont, iar acum cand a crezut ca e cazul, l-a dat, nu exista probleme cu asta;
Numai bine!
Like, share and enjoy!
@citatememorabile
Image
Mădălin
Administrator
Administrator
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Has thanked: 25 times
Been thanked: 259 times

14 Jul 2021, 16:45

Tu ai mai avut ban aici pentru comportamentul tau foarte "ok". Vad ca imi tot pronunti numele si nu-mi amintesc ca noi doi sa fi avut vreo conversatie aici sau in afara forumului.

Cat despre reclamatia ta asupra moderatorului in cauza, nu vad unde a gresit atata timp cat tu iei peste picior utilizatorii cat si membri din staff.
nu mi se pare o jignire, cine o ia ca pe o jignire probabil are un iq foarte scazut.
Poate nu ti se pare tie, ca multora nu li se par a fi o jignire multe chestii, dar aici pe forum, se considera jignire. Ceea ce e cu bold si underline se poate considera atac la persoana.
2. era adresata unui imbecil de pe aici care a folosit apelativul "jegos" asupra unui baiat care doar incerca sa-si vanda produsul.
Nu ai dreptul sa i te adresezi nimanui in felul asta, iar; se considera atac la persoana.
probabil s-a simtit atacat in vreun fel, eu nu tin maine cainii sa atace in haita, scuza-mi expresia, tin minte ca asta fac hienele, care sunt diferite de caini, adica nu ar trebui sa ne dam ceea ce nu suntem totusi.
Vorbesti mult si fara sens. Totodata te referi direct la un user anume (aici fiind moderator), se poate sau nu considera fiind atac la persoana iarasi.
maxim cersesti atentie si daca ai intr-adevar nevoie de atentie din partea mea, scrie-mi in privat, spune-mi cu ce pot sa te ajut, dar sa stii ca nu mai am loc nici la cursul de design, nici la cel de marire al coeficientului intelectual, intelectual e legat de creier, in caz ca ti-e greu sa ghicesti ce inseamna.
Mai are rost sa-ti spun? Atac la persoana direct si vai ce sa zic, mare ueb dizainer esti tu.

Fa o pauza, relaxeaza-te si mai iesi afara din casa, la urma cand ai mintea limpede poti reveni aici pe forum.
Manelist
Membru nou
Membru nou
CS Status: Terra este plat
Fond eXtream: 0
Discord: Talent
Been thanked: 1 time

19 Jul 2021, 14:46

Image

reclamez pentru prostie merita -ungrad :brain:

Cica poluare fonica am mai trait sa o aud si pe asta voi astia inventati cuvinte noi? de limba romana peste nopate?

Code: Select all

Daca aveti un video, un banc, o gluma sau orice altceva starneste rasul..nu ezitati. Aici e categoria potrivita !
d e a l e r -
eXtream Mod
eXtream Mod
CS Status: Connection lost
Reputatie: eXtream Mod
Nume anterior: # DeaLeR., DEALER.eXe
Fost Membru Club eXtreamCS ( o lună )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 30 times

19 Jul 2021, 15:00

Manelist wrote:
Leșin :boundlessly_laughing: :boundlessly_laughing: :boundlessly_laughing:
orice altceva starneste rasul
Da, bine zis, însă ceea ce ai postat tu nu stârnește râsul deloc.

P.S.: utilizator banat pentru conturi multilple.
The Kalu
eXtream Mod
eXtream Mod
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Has thanked: 250 times
Been thanked: 495 times

19 Jul 2021, 15:46

Manelist wrote:

Cica poluare fonica am mai trait sa o aud si pe asta voi astia inventati cuvinte noi? de limba romana peste nopate?

Code: Select all

Daca aveti un video, un banc, o gluma sau orice altceva starneste rasul..nu ezitati. Aici e categoria potrivita !
post2812381.html#p2812381
Era postat in categoria amuzament desi era potrivit in categoria discutii generale, iar prin poluare fonica ma refer ca nu este potrivit pentru urechile noastre dar tu Gheorghita la varsta ta de abia stii sa citesti un abecedar deci nu trebuie sa am pretentii prea mari sa cunosti asemenea cuvinte.Dupa cum scrie in regulament nu ai voie mai mult de un singur cont pe forum iar limba romana trebuie folosita corect!
Like, share and enjoy!
@citatememorabile
Image
Shadows Adi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
CS Status: 0x416469
SteamID: shadowsadi120
Has thanked: 12 times
Been thanked: 33 times

21 Jul 2021, 19:49

http://prntscr.com/1dzuzn4

Deci sa inteleg ca nu promovati antilicenta plugin-urilor, modurilor din lumea gaming-ului, nu?

Nu am nicio legatura cu autorii urmatoarelor topicuri, nu fac asta pentru a-i injosi pe autorii urmatoarelor topicuri, ii respect in egala masura, dar sunt postate pe acest forum, exact cum era si acel topic.

moduri/csgo-remake-t366631.html
post2760845.html
post2808949.html
post2804031.html

Etc.

Deci, in opinia mea, nu-i vad rostul mutarii acelui topic la cosul de gunoi si stergerea continutului acestuia avand drept motivul:
Mădălin wrote: Nu promovam continut warez. Mutat la cos.
Repet:
Nu am nicio legatura cu autorii urmatoarelor topicuri, nu fac asta pentru a-i injosi pe autorii urmatoarelor topicuri, ii respect in egala masura, dar sunt postate pe acest forum, exact cum era si acel topic.
Am observat ca reclamatia anterioara postata regulamentar in acest topic a fost stearsa, deci o sa continui sa o postez aici de fiecare data cand este stearsa.
Mădălin
Administrator
Administrator
Web designer

21 Jul 2021, 20:15

Shadows Adi
Membru, skill +1
Membru, skill +1

21 Jul 2021, 20:37

Mădălin
Administrator
Administrator
Web designer

21 Jul 2021, 20:56

Termina cu postarile inutile aici, avem moderatori care se vor ocupa de mesajele ce incalca regulile.
Shadows Adi
Membru, skill +1
Membru, skill +1

22 Jul 2021, 10:10

Mădălin wrote:
21 Jul 2021, 20:56
Termina cu postarile inutile aici, avem moderatori care se vor ocupa de mesajele ce incalca regulile.
Consider ca nu am facut niciun post inutil ( off-topic ) pentru ca topicurile pe care le-am prezentat mai sus contin "AntiLicenta", iar dumneavoastra ati ignorat tot ce am scris mai sus. Inca astept un raspuns plauzibil.
lexz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Detinator server CS: CSGO.WARFACE.RO
SteamID: profiles/76561198070
Discord: lexzor#0630
Has thanked: 13 times
Been thanked: 19 times

22 Jul 2021, 11:51

Pai hai sa ne gandim la situatia actuala. Forumul este plin de addonuri cu anti-licenta, dar topicurile nu au fost mutate la cos. Cel mai probabil 'a dat baietii un mesaj' ca sa mi se stearga topicul ca na, trebuie sa mai vanda si ei modul altuia.

Insist sa ma lasati sa postez addonul, nu inteleg de ce sunt favorizati.
Mădălin
Administrator
Administrator
Web designer

22 Jul 2021, 14:45

Tot ce e warez va fi mutat la cos si punct. Urmatoarele posturi in acest topic vor fi sanctionate.

Aveti functia de [ report ] in caz de vedeti subiecte ce incalca aceasta regula.
Post Reply

Return to “Forum”

• Information