Moneda criptografica [Topic oficial]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Mr.LeX
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 07 Nov 2013, 16:36
Detinator Steam: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Matrix
Has thanked: 18 times
Been thanked: 2 times
Contact:

03 Feb 2018, 14:57

cTm # oNe wrote:Si o sa mai scadă mult fiindcă multe state vor bloca moneda, cine a vândut la 20k a foat deștept.
De unde stii ca o sa fie banat btc in multe state? Inplus, eu vad ca urca, in momentul de fata este cu 9.05 % pe plus.
RoyalServer
User avatar
Constantin.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 273
Joined: 08 Feb 2016, 21:27
Detinator Steam: Da
SteamID: iamkurt69
Fond eXtream: 0
Location: Planeta Moldova
Contact:

06 Feb 2018, 18:02

Bitcoinu a ajuns la 7k
Ii timpul sa cumparati altcoinuri)
User avatar
cTm # oNe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2183
Joined: 24 Aug 2007, 08:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Error.
Detinator server CS: Nu
SteamID: ctmone
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Location: Germany
Discord: ctm.ro
Has thanked: 24 times
Been thanked: 41 times

07 Feb 2018, 00:39

Mr.LeX wrote:
cTm # oNe wrote:Si o sa mai scadă mult fiindcă multe state vor bloca moneda, cine a vândut la 20k a foat deștept.
De unde stii ca o sa fie banat btc in multe state? Inplus, eu vad ca urca, in momentul de fata este cu 9.05 % pe plus.
China deja a interzis moneda, si o sa ajungă Bitcoinul la valoarea lui reala sub 20$
ImageImage
User avatar
Constantin.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 273
Joined: 08 Feb 2016, 21:27
Detinator Steam: Da
SteamID: iamkurt69
Fond eXtream: 0
Location: Planeta Moldova
Contact:

07 Feb 2018, 01:13

cTm # oNe wrote:
Mr.LeX wrote:
cTm # oNe wrote:Si o sa mai scadă mult fiindcă multe state vor bloca moneda, cine a vândut la 20k a foat deștept.
De unde stii ca o sa fie banat btc in multe state? Inplus, eu vad ca urca, in momentul de fata este cu 9.05 % pe plus.
China deja a interzis moneda, si o sa ajungă Bitcoinul la valoarea lui reala sub 20$
La fel vrea și India să interzică, dar totuși nu cred că o să scadă atât de mult :)
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

07 Feb 2018, 13:35

cTm # oNe wrote:
Mr.LeX wrote:
cTm # oNe wrote:Si o sa mai scadă mult fiindcă multe state vor bloca moneda, cine a vândut la 20k a foat deștept.
De unde stii ca o sa fie banat btc in multe state? Inplus, eu vad ca urca, in momentul de fata este cu 9.05 % pe plus.
China deja a interzis moneda, si o sa ajungă Bitcoinul la valoarea lui reala sub 20$
Daca nu stii despre ce vorbesti mai bine taci
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

07 Feb 2018, 13:45

cTm # oNe wrote:
Mr.LeX wrote:
cTm # oNe wrote:Si o sa mai scadă mult fiindcă multe state vor bloca moneda, cine a vândut la 20k a foat deștept.
De unde stii ca o sa fie banat btc in multe state? Inplus, eu vad ca urca, in momentul de fata este cu 9.05 % pe plus.
China deja a interzis moneda, si o sa ajungă Bitcoinul la valoarea lui reala sub 20$
Inainte sa deschizi gura, gandeste-te de 2 ori. Vindeti voi tot, speriati-va, lasati ca fac eu profit si in locul vostru.
Last edited by cTm # oNe on 19 Feb 2018, 12:47, edited 1 time in total.
Reason: Din tepe, da faci profit.
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
r0nan eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2109
Joined: 15 Mar 2010, 08:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Nume anterior : b00T
Location: Moreni
Has thanked: 11 times
Been thanked: 68 times

12 Feb 2018, 16:15

cTm # oNe wrote:
Mr.LeX wrote:
cTm # oNe wrote:Si o sa mai scadă mult fiindcă multe state vor bloca moneda, cine a vândut la 20k a foat deștept.
De unde stii ca o sa fie banat btc in multe state? Inplus, eu vad ca urca, in momentul de fata este cu 9.05 % pe plus.
China deja a interzis moneda, si o sa ajungă Bitcoinul la valoarea lui reala sub 20$
Scade creste scade creste.
Investesti bani de care nu ai avea nevoie , dar in acest caz sunt sume mari de bani.
Zilnic verific un site romanesc in care poti vinde-cumpara si acum a scazut la 23000 acum a urcat la 36000 lei.
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

18 Feb 2018, 17:23

αirdrop (AlphaAirdrop)
Image

Salutare

Am creat un grup select pentru a profita impreuna de Airdrop-uri de tip ERC-20. Nu este necesara nici o investitie in afara de timpul acordat activitatilor noastre, maxim cateva ore pe luna in total. Aveti posibilitatea de a genera un castig semnificativ pe termen lung, si aici ma refer la luni, ani de zile.
Informatiile necesare activitatii sunt oferite de mine, nu aveti nevoie de nici un fel de experienta pe langa utilizarea simpla a unui PC.

Voi accepta un numar foarte limitat de membri noi, doritorii imi pot lasa adresa e-mail a contului lor de facebook REAL (profile fake / imagini de pe net vor fi ignorate automat) in PM. Alternativ ma puteti contacta direct, profilul meu fiind in semnatura postului.


pentru prima faza voi accepta in jur de 10 persoane, va rog sa nu va / ne pierdeti timpul daca nu va intereseaza cu adevarat acest subiect
Last edited by Ionut on 20 Feb 2018, 19:54, edited 1 time in total.
Reason: Fara dublu post.
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
Filiq_
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 847
Joined: 02 Nov 2014, 18:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Utilizator neserios
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 40 times
Been thanked: 30 times

17 Jan 2022, 00:07

cTm # oNe wrote:
07 Feb 2018, 00:39
Mr.LeX wrote:
cTm # oNe wrote:Si o sa mai scadă mult fiindcă multe state vor bloca moneda, cine a vândut la 20k a foat deștept.
De unde stii ca o sa fie banat btc in multe state? Inplus, eu vad ca urca, in momentul de fata este cu 9.05 % pe plus.
China deja a interzis moneda, si o sa ajungă Bitcoinul la valoarea lui reala sub 20$
mai zi ceva acum
https://discord.gg/VABVdhXMrK ZM CSO server in working..
User avatar
Sergiu
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1279
Joined: 19 Nov 2010, 20:33
Detinator Steam: Da
CS Status: freud.
Reputatie: Nume anterior : BrOnX
Castigator Membru CLUB eXtream @ Mos Nicolae (3 luni)
Location: Iași/Brașov
Has thanked: 77 times
Been thanked: 22 times

17 Jan 2022, 17:35

Filiq_ wrote:
17 Jan 2022, 00:07
cTm # oNe wrote:
07 Feb 2018, 00:39
Mr.LeX wrote:
De unde stii ca o sa fie banat btc in multe state? Inplus, eu vad ca urca, in momentul de fata este cu 9.05 % pe plus.
China deja a interzis moneda, si o sa ajungă Bitcoinul la valoarea lui reala sub 20$
mai zi ceva acum
=)))

Citeam acum mesajele din topic, dupa atata timp.. Putini au realizat potentialul..
"Singurele limite sunt cele pe care ți le impui singur." // Pentru a mă contacta, folosește mesajul privat !
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

User avatar
Mr.LeX
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 07 Nov 2013, 16:36
Detinator Steam: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Matrix
Has thanked: 18 times
Been thanked: 2 times
Contact:

22 Jan 2022, 16:54

Sergiu wrote:
17 Jan 2022, 17:35
Filiq_ wrote:
17 Jan 2022, 00:07
cTm # oNe wrote:
07 Feb 2018, 00:39

China deja a interzis moneda, si o sa ajungă Bitcoinul la valoarea lui reala sub 20$
mai zi ceva acum
=)))

Citeam acum mesajele din topic, dupa atata timp.. Putini au realizat potentialul..
da asa este, tipul ala care zicea ca btc ajunge la $20 ce rekt si-a luat hahaha
am dat random iarasi de topicul asta dupa atata timp lol.

EDIT: btw daca este cineva curios ce am facut de atunci din 2017 de cand am inceput am cumparat BTC, XRP si ceva altcoins si am dat sell ca prostul fix inainte de bullrun la crash-ul de la corona pentru ca m-am panicat ca prostul, daca nu dadeam sell era prea frumos in bullrun :))
Cumpar ce-mi convine
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 10
Joined: 17 Dec 2021, 02:55
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time

22 Jan 2022, 17:03

Hai, noroc! Ati investit in nft-uri pana acum? Daca da, in care?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information