Addons BaseBuilder - vand

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
LighTT.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 17
Joined: 11 Jun 2021, 17:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc si ajut BB Force
Detinator server CS: BB.BLACKGAMES.RO
Fond eXtream: 0
Discord: FanTa.#7176
Been thanked: 1 time

22 Nov 2021, 13:21

vand addons mod BaseBuilder - > https://www.youtube.com/watch?v=NK8n278L_WI mai multe detalii discord: LighTT.#0650
Edit: Multumiri lui eVo si MarYuss pentru ideiile si autorii originali al acestui mod in Romania.

40E Full SMA
15E doar sma clase zm si sma race ct
Last edited by LighTT. on 09 Dec 2021, 11:53, edited 1 time in total.
BB.BLACKGAMES.RO # BaseBuilder 6.6
RoyalServer
User avatar
MaRyuS33
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 232
Joined: 27 Feb 2014, 19:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Acasă
Detinator server CS: BB.Freakz.Ro
Been thanked: 2 times
Contact:

23 Nov 2021, 19:03

Il dau eu pentru 35 euro :)))

Edit: ma deranjează faptul că vă însușiți munca altora "Addons BaseBuilder BY (FanTa. aka - LighTT.)"
User avatar
asdf.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 70
Joined: 08 Dec 2019, 16:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time

23 Nov 2021, 19:52

LighTT. wrote:
22 Nov 2021, 13:21
vand addons mod BaseBuilder - > https://www.youtube.com/watch?v=NK8n278L_WI mai multe detalii discord: LighTT.#0650

50E Full SMA
15E doar sma clase zm si sma race ct
Frumos ca un necunoscut ca tine se da drept autor al acestui mod pe munca altora. In trecut acest mod era detinut de mine, eVo si MaRyuSS(MRX) iar munca se datoreaza lui eVo si MaRyuS(MRX), nu voua care le ati gasit acum si vindeti munca altora ca ati editat voi in sma "addons basebuilder by x" .
LighTT.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 17
Joined: 11 Jun 2021, 17:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc si ajut BB Force
Detinator server CS: BB.BLACKGAMES.RO
Fond eXtream: 0
Discord: FanTa.#7176
Been thanked: 1 time

09 Dec 2021, 11:47

toate pluginele sunt editate inclusiv baza este rezolvata cea de pe net care era buguita, acum nu mai are nici un bug sistemul de credite care este deja updatat per kil ci nu per runda shop-ul este editat si precizat in el credite De la MarYuss si eVo
BB.BLACKGAMES.RO # BaseBuilder 6.6
User avatar
d e a l e r -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2462
Joined: 13 Feb 2016, 16:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Connection lost
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fond eXtream: 0
Location: Mediaş, Sibiu, România
Discord: dealer1945
Has thanked: 33 times
Been thanked: 79 times
Contact:

09 Dec 2021, 19:02

Ai grijă la x2. Dacă ai ceva de adăugat ai funcția de edit.
Data viitoare topicul tău ajunge la coș.
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

21 Dec 2021, 16:26

frumos addonsul , bft la vanzare
User avatar
CyBer[N]eTicK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 190
Joined: 29 May 2020, 05:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Strong & Original
Detinator server CS: BB.BLACKGAMES.RO
SteamID: /id/cybernetick_cbk/
Fond eXtream: 0
Location: Albania, tirana
Discord: cybernetick_cbk
Has thanked: 21 times
Been thanked: 18 times
Contact:

14 Feb 2022, 03:11

LighTT. wrote:
22 Nov 2021, 13:21
vand addons mod BaseBuilder - > https://www.youtube.com/watch?v=NK8n278L_WI mai multe detalii discord: LighTT.#0650
Edit: Multumiri lui eVo si MarYuss pentru ideiile si autorii originali al acestui mod in Romania.

40E Full SMA
15E doar sma clase zm si sma race ct
,,Edit: Multumiri lui eVo si MarYuss pentru ideiile si autorii originali al acestui mod in Romania." - Acel Shop este făcut de mine de la 0 și nu îmi cer drepturi de Autor l-am dat moca faceți ce doriți cu el și la sigur va veni alți și se vor arunca dar este de pe net sau este a lui Marius nu, am făcut și eu un Plugin de shop pentru modul base builder de la 0 fix ca cel din 2016 bb.freakz.ro doar la mișto sa-mi demonstrez puțin științele obținute. Pe final cele mai multe mulțumiri mie mi se acordă pentru ajutorul care ți l-am oferit moca.

asdf. wrote:
23 Nov 2021, 19:52
LighTT. wrote:
22 Nov 2021, 13:21
vand addons mod BaseBuilder - > https://www.youtube.com/watch?v=NK8n278L_WI mai multe detalii discord: LighTT.#0650

50E Full SMA
15E doar sma clase zm si sma race ct
Frumos ca un necunoscut ca tine se da drept autor al acestui mod pe munca altora. In trecut acest mod era detinut de mine, eVo si MaRyuSS(MRX) iar munca se datoreaza lui eVo si MaRyuS(MRX), nu voua care le ati gasit acum si vindeti munca altora ca ati editat voi in sma "addons basebuilder by x" .
Deodată ce sma-urile au fost vândute chiar de la sursa, cel ce le-a achiziționat are tot dreptul să facă ce dorește cu ele, chiar să se dea și Autor și el să le vândă sau să le posteze, evident dacă dai banii jos pentru ele faci ce dorești, dar când le primești moca și tu le vinzi e cam nasol.
User avatar
kidd0x
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1054
Joined: 06 Oct 2018, 14:41
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/kidd0x/
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Location: Constangeles
Discord: kidd0x
Has thanked: 172 times
Been thanked: 81 times

15 Feb 2022, 14:55

CyBer[N]eTicK wrote:
14 Feb 2022, 03:11
Deodată ce sma-urile au fost vândute chiar de la sursa, cel ce le-a achiziționat are tot dreptul să facă ce dorește cu ele, chiar să se dea și Autor și el să le vândă sau să le posteze, evident dacă dai banii jos pentru ele faci ce dorești, dar când le primești moca și tu le vinzi e cam nasol.
Toti scripterii neauziti au aparut peste noapte sa rezolve "bugurile" la un mod la care s-a lucrat lejer de 2-3 ani.
Nu stiu de unde pana unde desprindeti ideea ca daca ati cumparat ceva puteti sa va dati autori cand mai mult de un plg de /rs nu stiti sa faceti :/

Shopu ala am vazut sma la el, copy paste 100%. Da ma rog, ayaye :D
User avatar
CyBer[N]eTicK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 190
Joined: 29 May 2020, 05:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Strong & Original
Detinator server CS: BB.BLACKGAMES.RO
SteamID: /id/cybernetick_cbk/
Fond eXtream: 0
Location: Albania, tirana
Discord: cybernetick_cbk
Has thanked: 21 times
Been thanked: 18 times
Contact:

15 Feb 2022, 20:48

N3v3rM1nd wrote:
15 Feb 2022, 14:55
CyBer[N]eTicK wrote:
14 Feb 2022, 03:11
Deodată ce sma-urile au fost vândute chiar de la sursa, cel ce le-a achiziționat are tot dreptul să facă ce dorește cu ele, chiar să se dea și Autor și el să le vândă sau să le posteze, evident dacă dai banii jos pentru ele faci ce dorești, dar când le primești moca și tu le vinzi e cam nasol.
Toti scripterii neauziti au aparut peste noapte sa rezolve "bugurile" la un mod la care s-a lucrat lejer de 2-3 ani.
Nu stiu de unde pana unde desprindeti ideea ca daca ati cumparat ceva puteti sa va dati autori cand mai mult de un plg de /rs nu stiti sa faceti :/

Shopu ala am vazut sma la el, copy paste 100%. Da ma rog, ayaye :D
Cu tot respectul, dar cred că înainte de toate contează puțin de demnitate și de discreție să nu fim chiar zburdalnici. Și dacă să luam un exemplu din viața oricăruia pe care l-aș spune eu ca idee ar fi; Deodată ce ți-ai achizițional un Telefon este pe bun drept al tău, faci cu el ce dorește plăcerea ta, îl vinzi la prețul pe care îl vrei tu, îl gestionezi cum vrei tu în scopul tău, nu mai intervine compania sau cei ce l-au comercializat în cazul în care intervine vreo problemă și ți-a asigurat o garanție intervin, dar în alt caz nu mai intervin între Tine și Telefonul tău. Asta o spun ca exemplu omenesc, dar aici pe net se mai ridică puțin nivelu joci după cum vrei tu, uiți că ești om te dai după figurile tale, exact ce vezi în comunitatea aceasta nu mai țepe la boost, ăla vinde un addons și apoi îl mai vinde la 5 și primul din cumpărători îi face postare pe FaceBook de ciudă că l-a mai vândut si la alți, tot felul de astfel de mizerii care le vezi nu mai pe net.

Scuză-mă frate, dar la mine pe profil încă scrie învățăcel în domeniul acesta de Scripting :) Tot ce am învațat o fost din alte pluginuri și de aici, am lăsat credite pentru ele nu m-am dat cine știe ce scripter, și nici scripter nu sunt, nici nu mă interesează cine s-a mai ajuns scripter de-s așa multi neauziți dar îți dai seama asta vezi nu mai pe net =)))
Nici treabă nu mai am cu codul investesc timpul în interese personale care ramân cu mine :)
Nu am nimica cu tine, dar tot respectul meu îl ai că te cunosc și-mi place de tine ❤🎖

Edit: Scuze că zic asta, dar eVo mi-a zis într-o bună zii că nu-l interesează că alți i-o postat pluginurile pe care le-a vândut că și a scos banii cu care a plătit întrecut acestea, pe scurt omulețu nu trăiește aici pe net, nu l-a interesat mai mult de cât câștigul că și iau valoare alți pe munca lui plus de asta stă la mintea slabă să mai zici a cui sunt pluginurile când ele sunt cunoscute a cuii sunt.
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 56 guests