O parere sincera despre boost, afaceristi, tepari si idiotenie

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii (dar legat de Counter-Strike !)

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
SHINEROYAL
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 100
Joined: 06 Jan 2022, 12:11
Detinator Steam: Da
CS Status: royalservers.eu / power
Detinator server CS: Cs.creativecs.ro
Fond eXtream: 0
Location: Roma
Discord: shineroyal#8240
Has thanked: 34 times
Been thanked: 26 times
Contact:

05 Apr 2022, 19:31

A fost candva…
Last edited by SHINEROYAL on 26 Jan 2023, 21:54, edited 8 times in total.
RoyalServer
User avatar
Doctor whO? <3
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1196
Joined: 21 Jun 2013, 12:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 109 times
Been thanked: 75 times
Contact:

05 Apr 2022, 20:09

Cam da... Acum apar fel si fel de site-uri de boosting care fac promisiuni ca vei avea jucatori, serverul full si alte bullshituri insa ei iti baga 90% boti si 10% jucatori reali. Nu mi-a placut niciodata sa platesc un site sa imi ofere jucatori (mai bine zis fakeplayers) pentru ca dupa ce trece perioada ( dupa ce expira boostul ), vei ramane cu 3-5 jucatori sau chiar cu nimic si mai ales ca unii dintre ei sunt fortati sa intre pe un anumit ip . Eu mereu am apelat la youtuberi si masterservere free si am reusit cat de cat.

"Posibil ca saptamana aceasta, daca moderatorii acestui forum imi vor permite acest lucru, voi posta toate fisierele (script, plugins si partea web) pentru a permite fiecaruia dintre voi sa-si faca propria platforma fara sa mai apeleze la afacerea asta jegoasa."

Nu trebuie sa le ceri permisiunea, poti sa postezi linistit. Chiar te rog sa faci acest lucru pentru ca si eu as fi interesat sa vad cum se face acest lucru.


P.S: Vad ca cei de la csservers au inchis tot si au postat cv surse de ale lor -> https://www.csservers.ro/surse
Post Reply

Return to “Diverse”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 18 guests