Servere cs1.6

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
L E V I N
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Detinator Steam: Da
CS Status:
Detinator server CS: ☯∴
SteamID: riseofevo
Reputatie: Scripter eXtreamCS
Nume anterior: Adryyy
Discord: Levin#0061
Has thanked: 40 times
Been thanked: 530 times

09 May 2022, 14:00

Sal,am intrat pe gt.com să caut niștere servere de 1.6 pe ro să joc șho..și am găsit toate paginile ocupate de ip u ăsta..
Image
care i măgaru?
Faceți cerere bine detaliată, aici, și respectând modelul dacă vreți ajutor.
Nu-mi mai dați add doar pentru a mă avea în lista de prieteni.
Dacă te ajut, și mă ignori/etc > te adaug la lista de „ignore”.
Aveți grijă la cei ce încearcă să mă copieze sau să dea drept mine..Puteți lua legătura cu mine prin STEAM dacă aveți o problemă/nelămurire în acest caz! (am cont doar aici!!)
În cazul în care utilizați ceva din ce am postat(ex: aici), e bine să fiți la curent cu modificările aduse și de aici, iar dacă sunt ceva probleme nu ezitați să luați legătura cu mine. Actualizarea unor coduri nu se va posta la actual, doar dacă se găsește ceva critic/urgent de remediat, unele fiind coduri vechi, iar unele refăcute recent.
* Nume pe cs1.6: eVoLuTiOn \ Nume vechi: eVo
* Atelierul meu - post2819572.html#p2819572 (închis,click link ca să vedeți de ce)
N3v3rM1nd
Membru, skill +2
Membru, skill +2
SteamID: /id/kidd0x/
Fond eXtream: 0
Discord: kidd0x#1886
Has thanked: 111 times
Been thanked: 52 times

09 May 2022, 14:20

*tuse seaca* goldboost *tuse seaca*
MIX-CORE Apasa aici
Doctor whO? <3
Membru, skill +3
Membru, skill +3
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 102 times
Been thanked: 40 times

09 May 2022, 14:33

Sunt ip-uri de la un vps pentru a redirectiona jucatori intr-un masterserver/platforma boost/pe un anumit server.
L E V I N
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
CS Status:
Detinator server CS: ☯∴
SteamID: riseofevo
Reputatie: Scripter eXtreamCS
Nume anterior: Adryyy
Discord: Levin#0061
Has thanked: 40 times
Been thanked: 530 times

09 May 2022, 14:58

știu și eu ce sunt,voiam să aflu care i disperatu
Faceți cerere bine detaliată, aici, și respectând modelul dacă vreți ajutor.
Nu-mi mai dați add doar pentru a mă avea în lista de prieteni.
Dacă te ajut, și mă ignori/etc > te adaug la lista de „ignore”.
Aveți grijă la cei ce încearcă să mă copieze sau să dea drept mine..Puteți lua legătura cu mine prin STEAM dacă aveți o problemă/nelămurire în acest caz! (am cont doar aici!!)
În cazul în care utilizați ceva din ce am postat(ex: aici), e bine să fiți la curent cu modificările aduse și de aici, iar dacă sunt ceva probleme nu ezitați să luați legătura cu mine. Actualizarea unor coduri nu se va posta la actual, doar dacă se găsește ceva critic/urgent de remediat, unele fiind coduri vechi, iar unele refăcute recent.
* Nume pe cs1.6: eVoLuTiOn \ Nume vechi: eVo
* Atelierul meu - post2819572.html#p2819572 (închis,click link ca să vedeți de ce)
N3v3rM1nd
Membru, skill +2
Membru, skill +2

09 May 2022, 16:25

Unu dintre baietii de la goldboost, ori ala .ro ori ala .net ca am incercat sa intru pe ip-ul ala de pe gt cu cs crack si ma baga pe servere cu GoldBoost | Player deci...
MIX-CORE Apasa aici
The Kalu
Administrator
Administrator
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Has thanked: 290 times
Been thanked: 543 times

09 May 2022, 18:45

L E V I N wrote:
09 May 2022, 14:58
știu și eu ce sunt,voiam să aflu care i disperatu
Ala care detine goldboost, doamne ce disperati sunt ma....
Regulile sectiunii 'Anunturi' :Afiseaza regulile
Puteti face anunturi legate de vanzarea/cumpararea/oferirea de obiecte, servicii garantate, etc.

Topicuri interzise :
NU SUNT PERMISE topicurile in care se cauta moderatori pentru un forum sau administratori la diverse servere de CS ! - sau cazuri asemanatoare
NU SUNT PERMISE topicurile in care se ofera subdomenii gratuite !
NU SUNT PERMISE topicuri in care cereti/oferiti sponsorizari ! Acum aveti un topic SPECIAL.
NU SUNT PERMISE inregistrarea domeniilor contra cost de catre persoane fizice ! - exceptie daca sunt inregistrate gratuit sau daca sunt vandute domenii cu vechime

Despre conturi trackere/jocuri online :
NU SUNT PERMISE topicurile in care se vand/schimb conturi trackere deoarece :
  • se pot da tepe foarte usor
  • se pot modifica pozele astfel incat ratia/invitatiile sa fie false
  • 99% dintre trackere interzis comercializarea conturilor.
ATENTIE ! Invitatiile gratuite sunt permise!
ATENTIE ! Vanzarea conturilor de jocuri este permisa doar daca jocul permite acest lucru intr-un mod sigur si este permis de producator.

Despre reclama :
  • Este strict interzisa chiar si cu [dot], topicul va ajunge la cos si avertisment.
  • Exceptie : cand vindeti domeniu/domenii si nu aveti webhost puteti trece si extensia gen : http://www.carutamea.ro

Despre ridicarea subiectelor alias UP :
  • Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.
    (Daca subiectul dv. pleaca de pe prima pagina il puteti ridica cu optiunea "Ridică acest subiect" din meniul dinaintea subiectului, daca nu va conformati vi se muta subiectul la cos sau se penalizeaza cu avertisment, exceptie doar la Servere)
  • Regula adaugata in regulamentul forumului, suplimentar punctul 4, din 30.12.2010 se vor muta toate topicurile la cos cu avertizarea membrului respectiv.

Reguli de postare :
  • Care are mai mult de 3 posturi offtopic in categoria asta ce nu au legatura cu topicul va avea warn, indiferent cine este.
  • Cine mai posteaza intr-un topic cum ca acea persoana este tepar si nu are dovezi, va fii propus la WARN !!!
  • NU mai postati in topicuri care hosteaza / ofera servicii cu anumite preturi si apoi sa veniti voi cu post-uri gen "E prea scump, cu x euro imi iau de la firma y" (Se sanctioneaza cu warn).
  • Ar fi indicat daca ati vandut obiectul respectiv sa puneti in numele topicului [vandut!] sau altceva ce sa sugereze ca oferta voastra nu mai este valabila.

Like, share and enjoy!
Image

Image

Behance profile: https://www.behance.net/thekalu1989
alynut
eXtream Mod
eXtream Mod
CS Status: In concediu, activez mai rar .
SteamID: alynut991
Reputatie: Fost Administrator
Fost Intermediar
Has thanked: 166 times
Been thanked: 422 times

12 May 2022, 17:56

Vezi ca ai un buton de report acolo:)) dar sa nu apesi pe el, ca ii distrugi munca omului. Iti dai seama cate minute/ore a astat sa adauge acele servere.
N3v3rM1nd
Membru, skill +2
Membru, skill +2

12 May 2022, 19:01

alynut wrote:
12 May 2022, 17:56
Vezi ca ai un buton de report acolo:)) dar sa nu apesi pe el, ca ii distrugi munca omului. Iti dai seama cate minute/ore a astat sa adauge acele servere.
Prea tarziu https://prnt.sc/54OgfWjQKUFk :))))))
MIX-CORE Apasa aici
Rainq
Fost moderator
Fost moderator
CS Status: Busy
Detinator server CS: zm.thexforce.ro
SteamID: mrainq
Reputatie: Fost super moderator
Fost detinator ZM.eXtreamCS.COM
Fost Membru Club eXtreamCS (trei luni)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 59 times

12 May 2022, 19:46

foarte trist,daca tot e subiectul asta,e vreun server ce e pe xp dar sa faci lvl repede oarecum sa zicem ca in cateva zile ai termina ..nu sa stai sa joci mult pentru ca nimeni numai sta luni pe un server decat asa de funny,ma gandeam chiar eu sa fac dar l-as posta aici sau fac cuiva ce respecta cerinta de mai sus,ma refer la un zm pe lvl ,usor de facut in asa fel incat sa atraga playeri insa degeaba daca nu vrea nimeni sa-l puna pe un addons si sa de-a boost doar asa ar fi o motivatie pentru mine sa fac sa am cu cine juca dar poate deja exista dar nu in limba rusa ,poate in engleza sau in romana daca stiti vreunu
Image
qpain
Membru, skill +1
Membru, skill +1
CS Status: Tralala~
SteamID: theodorescualex
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Been thanked: 2 times

13 May 2022, 16:29

Rainq wrote:
12 May 2022, 19:46
foarte trist,daca tot e subiectul asta,e vreun server ce e pe xp dar sa faci lvl repede oarecum sa zicem ca in cateva zile ai termina ..nu sa stai sa joci mult pentru ca nimeni numai sta luni pe un server decat asa de funny,ma gandeam chiar eu sa fac dar l-as posta aici sau fac cuiva ce respecta cerinta de mai sus,ma refer la un zm pe lvl ,usor de facut in asa fel incat sa atraga playeri insa degeaba daca nu vrea nimeni sa-l puna pe un addons si sa de-a boost doar asa ar fi o motivatie pentru mine sa fac sa am cu cine juca dar poate deja exista dar nu in limba rusa ,poate in engleza sau in romana daca stiti vreunu
Nu cred ca mai merge...
Eu am jucat pe serverul lui inlovecs(league**) fostu freakz si mi-a spus ca daca nu era vechimea si boost nu reusea sa ajunga sa aibe playeri fideli pana acum si sa mentina cat de cat ok
Image
SHINEROYAL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times

14 May 2022, 14:54

=]]]]]
Inca nu au inteles disperati astia ca pe gametracker, fiind doar tracker, nu sunt boti si useri cu un client de prin 2002 ca pe setti, poate mai cauta servere oameni cu cap, jucatori steam on, etc ce nu da click pe ccturi de genul, uite cum a fost in cazul lui Levin.
In cel mai bun caz vor avea 5/10 click-uri pana sa baneze ip-urile:))) se bucura oamenii la evidenta ca de redirectat sigur nu merge :>

Dar se vinde evidenta aia, csf
Tot intreaba astia “cate dropuri ai pe evidenta?” 5000? cumpar!!! Neb00nilor
Post Reply

Return to “Discutii generale”

• Information