Aduc din Turcia - Trening-uri Calitate SUPERIOARA

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

15 Jun 2022, 11:49

šŸ¤© Super PRET - 40 RON - Minim 20 Bucati āœØ
šŸ”„ Trening-uri barbati ~ Sigla Cusuta ~ Calitate SUPERIOARA
Trening-urile vin din Turcia. Predare personala in Bucuresti sau livrare oriunde in Romania / Europa prin curier.

Calvin Klein - https://i.imgur.com/W0KLWEE.jpg
Tommy Hilfiger - https://i.imgur.com/wVMddJY.jpg
Emporio Armani - https://i.imgur.com/kGac0XN.jpg
Tommy Hilfiger - https://i.imgur.com/HxmTdec.jpg
Emporio Armani - https://i.imgur.com/rNdu0a2.jpg
Lacoste - https://i.imgur.com/n0Rsatq.jpg
Calvin Klein - https://i.imgur.com/u8tf1t9.jpg

* Toate marimile disponibile.
* Pentru comenzi mai mici de 20 Bucati, pretul difera.
* Curierul se achita de voi, iar predarea in Bucuresti este gratuita.

ATENTIE! Aduc doar la COMANDA!
RoyalServer
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

15 Jun 2022, 12:18

La banii astia sigur nu sunt originale. Oricum pretul este super, succes cu vanzarea!
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

15 Jun 2022, 12:28

Laur eXtream wrote: ā†‘
15 Jun 2022, 12:18
La banii astia sigur nu sunt originale. Oricum pretul este super, succes cu vanzarea!
Multumesc!

Sunt 1:1 cu originalul, dar cum am specificat si in titlu, le aduc din Turcia.
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

16 Jun 2022, 06:25

Din ce material is ?
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

16 Jun 2022, 10:27

sancez wrote: ā†‘
16 Jun 2022, 06:25
Din ce material is ?
Bumbac.
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5295
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

16 Jun 2022, 12:43

Daca tot vrei sa vinzi ceva, macar nu indu lumea in eroare. Oricine poate printa pe niste haine random numele brand-urilor de firma. Sunt sute de site-uri / magazine ce se ocupa de asta.

Nu ar fi prost nimeni sa-ti vanda tie un trening de renume cu 150 de ron. Plus din poze modelele sunt foarte asemanatoare, daca nu sunt exact aceleasi, doar textele schimbate.

-> https://www.aboutyou.ro/cautare?term=ca ... rce=typein - uite aici original si cu preturile "normale".
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

16 Jun 2022, 13:53

Initial nu raspund la comentarii rautacioase / hate, dar avand in vedere ca tu esti unul dintre administratorii acestei comunitati, ma simt obligat sa-ti raspund.

1. Eu nu am indus absolut pe nimeni in eroare, pe langa faptul ca am mentionat in topic, am mentionat si in titlul acestui topic: "TURCIA" ! Persoanele care m-au contactat pentru a cumpara de la mine nu au fost indusi in eroare, au stiut de la bun inceput ca e vorba de Haine din TURCIA. In fine, daca totusi tu ai fost indus in eroare si ai crezut ca sunt haine 100% originale, imi cer scuze fata de tine!

2. Nu stiu ce ai spus tu acolo, ca mi-ar vinde mie cineva trening cu 150 LEI, dar iti garantez ca pe mine nu ma costa 150 LEI. :) Daca m-ar fi costat 150 LEI, le-as fi vandut cu 40 LEI? :)

3. Din nou ai venit cu HATE ca vezi doamne eu printez 'Calvin Klein / Nike / Adidas / Hugo Boss etc' pe haine. Din nou imi cer scuze fata de tine daca ai fost indus in eroare, dar eu am scris destul de clar ca SIGLA ESTE CUSUTA!

4. Daca sunt 100 de magazine / site-uri ce vand haine din Turcia, nu pot fi 101 cu mine? :) E vreo limita la numarul de persoane ce pot vinde Haine din Turcia? :)


Toate cele bune!
User avatar
-KnockOut-
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 34
Joined: 07 May 2020, 02:29
Detinator Steam: Da
CS Status: RESPAWN.STRIX.RO
Detinator server CS: DA
Fond eXtream: 0
Contact:

16 Jun 2022, 14:32

Pai inaint sa vinzi ceva broather , trebuie sa le zici oamenilor ca dupa 2 spalari iti ramane jumate in masina de spalat si jumate iesi pe strada daca vrei , asta nu bijnita e prosteala ce faci tu ... orice romane sarac isi doreste sa poart si el un ck , hugo boss ceva dar parerea mea ca tu ii induci in "eroare" cand nu le spui exact ce vinzi ...
Du-te la un orice "client" de al tau si zi asa : salut frate , vreau sa iti vand un trening la 150 lei care e mama fake-urilor si dupa ce il speli de 2 ori ai ramas cu 150 ron gaura ca nu ai ce sa mai porti la el , sa vedm cine iti mai cumpara tie astea ?
Succes.
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

16 Jun 2022, 14:38

-KnockOut- wrote: ā†‘
16 Jun 2022, 14:32
Pai inaint sa vinzi ceva broather , trebuie sa le zici oamenilor ca dupa 2 spalari iti ramane jumate in masina de spalat si jumate iesi pe strada daca vrei , asta nu bijnita e prosteala ce faci tu ... orice romane sarac isi doreste sa poart si el un ck , hugo boss ceva dar parerea mea ca tu ii induci in "eroare" cand nu le spui exact ce vinzi ...
Du-te la un orice "client" de al tau si zi asa : salut frate , vreau sa iti vand un trening la 150 lei care e mama fake-urilor si dupa ce il speli de 2 ori ai ramas cu 150 ron gaura ca nu ai ce sa mai porti la el , sa vedm cine iti mai cumpara tie astea ?
Succes.
A aruncat administratorul cu hate, arunca si catelusul... :) Cine a spus ca dupa doua spalari se strica? Multe haine am vandut si unor persoane publice pe care doar eu le-am vazut in cel putin 3 aparitii ( TV / Youtube / TikTok / Instagram / Facebook. ), e posibil sa tina 3 spalari? :)

Cine ti-a cerut tie 150 LEI tinere? Daca nu sunteti interesati, de ce comentati? Cu ce v-am deranjat eu pe voi? A fost cineva suparat de ce a primit de la mine? Inca nu....
User avatar
-KnockOut-
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 34
Joined: 07 May 2020, 02:29
Detinator Steam: Da
CS Status: RESPAWN.STRIX.RO
Detinator server CS: DA
Fond eXtream: 0
Contact:

16 Jun 2022, 14:48

eTeRn_C wrote: ā†‘
16 Jun 2022, 14:38
-KnockOut- wrote: ā†‘
16 Jun 2022, 14:32
Pai inaint sa vinzi ceva broather , trebuie sa le zici oamenilor ca dupa 2 spalari iti ramane jumate in masina de spalat si jumate iesi pe strada daca vrei , asta nu bijnita e prosteala ce faci tu ... orice romane sarac isi doreste sa poart si el un ck , hugo boss ceva dar parerea mea ca tu ii induci in "eroare" cand nu le spui exact ce vinzi ...
Du-te la un orice "client" de al tau si zi asa : salut frate , vreau sa iti vand un trening la 150 lei care e mama fake-urilor si dupa ce il speli de 2 ori ai ramas cu 150 ron gaura ca nu ai ce sa mai porti la el , sa vedm cine iti mai cumpara tie astea ?
Succes.
A aruncat administratorul cu hate, arunca si catelusul... :) Cine a spus ca dupa doua spalari se strica? Multe haine am vandut si unor persoane publice pe care doar eu le-am vazut in cel putin 3 aparitii ( TV / Youtube / TikTok / Instagram / Facebook. ), e posibil sa tina 3 spalari? :)

Cine ti-a cerut tie 150 LEI tinere? Daca nu sunteti interesati, de ce comentati? Cu ce v-am deranjat eu pe voi? A fost cineva suparat de ce a primit de la mine? Inca nu....
N-ai inteles nimic din tot ce s-a vorbit , foloseste :brain: e gratis si te ajuta uneori (dar trebuie sa il ai )
SHINEROYAL
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 101
Joined: 06 Jan 2022, 12:11
Detinator Steam: Da
CS Status: royalservers.eu / power
Detinator server CS: Cs.creativecs.ro
Fond eXtream: 0
Location: Roma
Discord: shineroyal#8240
Has thanked: 35 times
Been thanked: 26 times
Contact:

16 Jun 2022, 15:39

Bai omul a vorbit foarte clar de la inceput, fata de altii ce se strecoara pe sub pielea omului cu minciubi si aberatii el chiar a fost serios.
Am dat si eu o comanda de o geaca dā€™asta naik 1:1, baiatul a vorbit frumos, mi-a trimis coletul a doua zi (dovada in jurul orei 10:00), mi-a scris dupa cateva zile pentru a cere un feedback, a bagat banii in buzunar si la revedere. Ce vrei mai mult? Mi-a explicat in privat de unde provin, etc etc. Calitatea produsului nu este pe gustul meu fiind prima data cand incerc astfel de 1:1 si din acest motiv nu cred ca voi purta vreodata asa ceva, dar exista oamenii ce poate chiar sunt obijnuiti cu astfel de haine si le vor ā€œpretuiiā€. Calitate 5/10, seriozitate 10/10
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5295
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

16 Jun 2022, 16:50

eTeRn_C wrote: ā†‘
16 Jun 2022, 14:38
-KnockOut- wrote: ā†‘
16 Jun 2022, 14:32
Pai inaint sa vinzi ceva broather , trebuie sa le zici oamenilor ca dupa 2 spalari iti ramane jumate in masina de spalat si jumate iesi pe strada daca vrei , asta nu bijnita e prosteala ce faci tu ... orice romane sarac isi doreste sa poart si el un ck , hugo boss ceva dar parerea mea ca tu ii induci in "eroare" cand nu le spui exact ce vinzi ...
Du-te la un orice "client" de al tau si zi asa : salut frate , vreau sa iti vand un trening la 150 lei care e mama fake-urilor si dupa ce il speli de 2 ori ai ramas cu 150 ron gaura ca nu ai ce sa mai porti la el , sa vedm cine iti mai cumpara tie astea ?
Succes.
A aruncat administratorul cu hate, arunca si catelusul... :) Cine a spus ca dupa doua spalari se strica? Multe haine am vandut si unor persoane publice pe care doar eu le-am vazut in cel putin 3 aparitii ( TV / Youtube / TikTok / Instagram / Facebook. ), e posibil sa tina 3 spalari? :)

Cine ti-a cerut tie 150 LEI tinere? Daca nu sunteti interesati, de ce comentati? Cu ce v-am deranjat eu pe voi? A fost cineva suparat de ce a primit de la mine? Inca nu....
Una e sa-ti reproseze lumea ca ceea ce vinzi tu e o totala abureala, alta e sa dai cu hate. Nu stiam ca daca dau reply aici inseamna automat a hate. Eu doar am zis ca nu prea cred ca sunt originale si cam atat, ceea ce tu vroiai sa ascunzi.
eTeRn_C wrote: ā†‘
15 Jun 2022, 12:28
Laur eXtream wrote: ā†‘
15 Jun 2022, 12:18
La banii astia sigur nu sunt originale. Oricum pretul este super, succes cu vanzarea!
Multumesc!

Sunt 1:1 cu originalul, dar cum am specificat si in titlu, le aduc din Turcia.
1:1 cu originalul, zi direct ca nu sunt originale nu lua lumea cu ocolisuri, ca daca ziceai din prima ca NU sunt originale era alta mancare de peste si nu mai veneau baietii cu "hate" aici.

Eu doar am vrut sa arat la lume ce se vinde aici; stiu nu e problema mea sau al altuia ce vinzi tu, ca pana la urma nu scot bani din buzunarul meu pentru asa ceva; dar hai sa nu ne batem joc de altii. Alta data cand faci subiecte de genul specifica direct ca nu sunt originale si sunt ca si contra facute sau imitatie; ca pana la urma sunt banii oamenilor si trebuie sa stie exact ce cumpara, mi se pare normal si logic nu?

Succes cu vanzarile.
Post Reply

Return to ā€œAnunturiā€

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 87 guests